Skoči na vsebino

Vprašanja o računalniških problemih, programih, špilih


Anduril

Priporočene objave

Evo, fasal sm problem....

Skatlo sm izklopil od zic (medtem ko je bil komp przgan) in ko sem preklopil nazaj, mi usb podaljsek ni vec delal...

Racunalnik hoce instalirat gonilnike, ampak prvic mi jih ni bilo treba, pa osebno se nikol nism slisu za gonilnike za usb podaljsek... :bleh:

Kaj nej nardimm..? :(

EDIT: Ok, problem rešen :D

Link to comment

Ok, rabim nasvet.

Nabavil si bom nov komp, pa me zanima glede winsow..

Prblizn kaksn bo, je v temi "kopujem pc" al neki taga :P (mal sm se zamenu zadeve).

Glede OS, pa bi mel VISTO ultimate 64bit. Pa office 2007 complite. Drgac mam rajs XPje, ampak visto bi mel zarad DirectX10...

Ma kdo kako pripombo al pa predlog? Mogoce raj 32bit verzijo? Obstaja karkol, ki bi mi mogocal DirectX10 na XPjih?

Link to comment

64bit se ti splača SAMO, če imaš 4GB RAMa ali več! Pomoje se ti ne splača vista, če jo misliš imet samo zaradi DX10. Večina gamerjev namreč uporablja XPje, pa se noben ne pritožuje. Niti ni neke velike razlike med DX9 in 10 (ne da je ni, ampak ni ravno ekstremna). Sicer si lahko visto tudi prirediš in odstraniš/onemogočiš nepotrebno navlako, če si le vzameš 2 urci časa. Moraš pa vedet, da ti bo tud prostora na disku kar opazno več zavzela kot XPji.

Sej v končni fazi je odločitev tvoja. Mislim, da v nobenem primeru ne boš zgrešil ;)

Link to comment

Zdravo! Kupujem novo pc igro in se ne morem odločit katero. Na youtubu sem gledal videe top 10,.. zanimajo me predvsem igre, kot so- CoD4 Multiplayer, World in Conflict, ne preveč fantazijske. Ampak mora biti nujno multiplayer, ker je to bistvo igre. Mi kdo kaj priporoča?

Lp,

Leon

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
Zdravo! Kupujem novo pc igro in se ne morem odločit katero. Na youtubu sem gledal videe top 10,.. zanimajo me predvsem igre, kot so- CoD4 Multiplayer, World in Conflict, ne preveč fantazijske. Ampak mora biti nujno multiplayer, ker je to bistvo igre. Mi kdo kaj priporoča?

Lp,

Leon

Counter-Strike Source. Super igra, nekateri serverji pa poganjajo najboljši mod ever. Zombie Mod. :thumbup:

Link to comment

Kaj pa še kakšne strateške? od avtov pa colin mcrae dirt mi je bil vredu pa sem se ga navelićal. mi kdo kakšen link do strani, kjer so napisane vse nove igre kdaj izidejo pa opis????????

Lp,

Leon

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.