Skoči na vsebino

Vprašanja o računalniških problemih, programih, špilih


Anduril

Priporočene objave

Mene pa zanima če obstaja način, da bi naložil nov sistem, brez da bi formatiral disk? Sprašujem zato, ker bom v prihodnosti presedlal na Windows 7 in domnevam, da bom imel do takrat že kar en lep kup naloženih programov in iger(že zdaj imam zasedenih 500GB).

Mislm d ni..

Najbolj prijazn sistem do podatkov je še, če vse skopiraš na zunanji disk. Ampak vseeno bos moral pol seenkat instalirat..

No, kva pa ves, mejbi bojo pa pr win7 nardil, da bos obdrzal stare podatke ob namestitvi...

Uporabiš program za kloniranje na novi disk. Seveda se ostala strojna oprema ne sme spremeniti (predvsem matična)

Link to comment
Jah jaz samo WTF...Zdej zanima me kaj se je z mojim monitorjem naredilo...A se je kakšen čip skuru...Prvo mi je parkrat zrznilo, vedno v igrico zato sem mislil da je z igrico nekaj narobe. NAo mi je zamrznil na ozadju, dam reset in ko pride računalnik med accounte za izbrat, ekola...Resolucija 600x800, 4 bitne barve. Poskušal spremeniti, se ne da ker vedno nazaj vrže na tole...Zna kdo pomagati? :wasted:

EDIT: Resolucija je 640x480 :tard:

Ti je grafična šla? Lahko, da se ti je grafična pregrevala, če ti je štekalo med igrico ali pa ventilator.. But since i'm not exactly an expert, samo iz lastnih izkušenj govorim, ko sem imela enkrat podobne probleme :)

Si pa probal pod nastavitvami zaslona sprement resolucijo in barve in potem tudi resetiral? Maš sploh možnost sprement kaj od tega ali imaš samo te nastavitve oz. slabše?

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Sistem restore mas pod start pripomocki pa tm nek.

Ne, graficni gonilniki niso sli..ker pomoje (glede na to d ma cod4 pa gird), bi tud brez njih moral delat namizje v normalni resoluciji..

Prov skurla se pa tud ni, ker dele ma ekran najbrs not u graficno prkloplen in ce bi se skurla, nc nebi kazal..

Mislm d gre ekran direk u graficno no..nebi vedel, moj komp ma intergrenano grafo :tepen:

Link to comment
OK, NEED HELP :D:

Povejte mi, kko loh jst od koga k ga mam na MSNju pogruntam ip? Pa dejte prosm, res ga morm zvedt..

Sm ze na etu mel nek vodic v anglescini, pa sm nek neki narobe naredu..

Mam pa log, k sm mu poslal eno sliko..sam k nevem kje bi pisal njegov ip.

HELP PLZ

v cmd napišeš netstat

Mene pa zanima če obstaja način, da bi naložil nov sistem, brez da bi formatiral disk? Sprašujem zato, ker bom v prihodnosti presedlal na Windows 7 in domnevam, da bom imel do takrat že kar en lep kup naloženih programov in iger(že zdaj imam zasedenih 500GB).

na linuxu se to da:)

Link to comment
Mene pa zanima če obstaja način, da bi naložil nov sistem, brez da bi formatiral disk? Sprašujem zato, ker bom v prihodnosti presedlal na Windows 7 in domnevam, da bom imel do takrat že kar en lep kup naloženih programov in iger(že zdaj imam zasedenih 500GB).

Seveda se da.

Uporabiš program za kloniranje na novi disk. Seveda se ostala strojna oprema ne sme spremeniti (predvsem matična).

http://en.wikipedia.org/wiki/Disk_cloning

Primer takih programov:

KOMERCIALNI:

Farstone DriveClone Pro

Norton Ghost

Acronis True Image serija

FREEWARE IN/ALI ODPRTOKODNI:

http://www.downloadsquad.com/2008/09/05 ... ard-drive/

Link to comment

Za driverje bi loh vedel da niso sli..jst mam radeon 9550 in tud ce mi driverje vn vrze, sezmeraj mam 32bitno sliko in normalno resolucijo..

Poglej kam je vštekan ekran (graficna al maticna), in kako intergrenano graficno zmoznost ma matična (bo pisal na uradni spletni strani)..

In ce softwarsko ni nc narobe, noben format nebo pomagal...prej bi se prepricu kaj je narobe, preden bi sel formatirat zadevo, mejbi je pa res "samo" grafična šla na potep..

Link to comment

sigurno je nekaj z driverji.

imaš gor zadnjo uradno različico?

če jo imaš in še vedno nič ne pomaga naredi naslednje, deinstaliraj driverje, reboot, zaženi tale programček http://downloads.guru3d.com/download.php?det=745

najprej preberi readme kako se uporablja, nato pa spucaj vse ostanke driverjev. potem spet instaliraj uradno verzijo in poglej kaka je situacija.

edit: aja, če nimaš Visto, skenslaj vse tele smrdarije ki ti spreminjajo izgled Xpjev, čisto možno, da se zjebejo kaki zapisi prav zaradi teh sprememb.

Link to comment

Ok, upajmo d ti bo ratalo...ce nebo pridi nazaj.

Prej pa nej se kdo en men cist na hitr odgovori:

Ce misko, ki naj bi se v komp priklopila preko usb, vklopis v ps2 (preko unga adapterja), ali KARKOLI zgubis? tud ce sam kksn procent odziva...karkoli? al je popolnoma enako koker ce bi dal v usbdirekt pr maticni?

Link to comment

Ok dobil problem..

Moj računalnik je crknil. Vceraj zvecer je blo se vse ok, dons se pa enostavno noče več pržgat. Sicer dele do konc tedna novga dobim, ampak useeno bi rad obdrzal kakšen giga podatkov. Kako je to mogoce?

Loh naprimer sam trdi disk vn potregnm, pa ga sm prklucm na ta komp in skoperam file? Sam na temu disku je tud instaleran WXP, loh to kkne motnje nardi..?

Uglavnm sam povejte mi, kko loh tist giga podatkov rešim... :puppy:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.