Skoči na vsebino

RBD shod


Priporočene objave

  • Odgovorov 63
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

hehe, to bi bil win če bi jih šli emoti tepst.

itak se dans družba deli po muski:

-metalci

-rokerji

-emoti

-emoti k hočjo bit metalci

-emoti k hočjo bit rokerji

-RBD in podobne pizdarije (Tokio Hotel)

-Balkanci

-Tehnači

-Houserji (skor isto k tehnači)

-Rasta (jamajška muzka, bob marley pa te fore)

Ne družba, misliš 15. letniki? In nič se ne deli ker zvrst glasbe pa res ni nek instrument s katerim bi predalčku družbo. Jao lukidd, kak si ti prežvel padec z motorja mi tud ni jasn ;)

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
hehe, to bi bil win če bi jih šli emoti tepst.

itak se dans družba deli po muski:

-metalci

-rokerji

-emoti

-emoti k hočjo bit metalci

-emoti k hočjo bit rokerji

-RBD in podobne pizdarije (Tokio Hotel)

-Balkanci

-Tehnači

-Houserji (skor isto k tehnači)

-Rasta (jamajška muzka, bob marley pa te fore)

Ne družba, misliš 15. letniki? In nič se ne deli ker zvrst glasbe pa res ni nek instrument s katerim bi predalčku družbo. Jao lukidd, kak si ti prežvel padec z motorja mi tud ni jasn ;)

čist simpl - z čelado.

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

Sadly oboje. In zej pač emoti in angry mobi 15letnikov po svetu pizdijo in jočejo kak je grozn da bi oni razpadl in da je treba ljudi osvestit o tej problematiki globalno! Ma da bi to moj mulc biu ga sfocam, pošlem v kot in mu skenslam tv in net dokler si gor ne pride kva se bruka, bo o nmen sral kak je grozn to da tam neke imigrantske lezbače in pedrčki naujo več skp, ma dj ne seri mi, raj kako knjigo preber budalo!

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Ma da bi to moj mulc biu ga sfocam, pošlem v kot in mu skenslam tv in net dokler si gor ne pride kva se bruka, bo o nmen sral kak je grozn to da tam neke imigrantske lezbače in pedrčki naujo več skp, ma dj ne seri mi, raj kako knjigo preber budalo!

bogi tvoj sin (vzgoja)

:tepen:

Wiiha!

Link to comment
Ma da bi to moj mulc biu ga sfocam, pošlem v kot in mu skenslam tv in net dokler si gor ne pride kva se bruka, bo o nmen sral kak je grozn to da tam neke imigrantske lezbače in pedrčki naujo več skp, ma dj ne seri mi, raj kako knjigo preber budalo!

bogi tvoj sin (vzgoja)

:tepen:

Bogi tvoj, ker bi imel wii doma :lol: (hec)

1234567896376444.jpg
Link to comment
Ja, RBD je izmeček človeškega razvoja...korak nazaj..

Se strinjam! to so sami pedri, in če fant to posluša mu nekaj manjka v glavi.

KOmaj čakam na popoln razpad :beer:

Mah dej mam podobnega sošolca...OMG kot leze babam u rit...Pa dej tam u šoli u naravi pred dvemi letami je za nastop pel komad od Karmen Stavec :lol:

Čista ženska je ta...

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Ker nisem imel pojma, zakaj se pri tej skupini sploh gre (razen tega, da gre za glavne igralce telenovele Rebelde), sem šel zdaj malo na Youtube prečekirat situacijo. Pač sem "RBD" vtipkal in nekaj prvih linkov prežokal, tako da sem slišal/videl nekaj pesmic/videospotov.

Moram reči, da me je zadeva kar presenetila. Resnično sem mislil, da gre res za neko totalno bedo, ki je pač nastala zaradi priljubljenosti Rebelde-ja in so šefi še malo več hoteli pokasirat. Samo jaz sem za razliko od večine tukaj vsaj šel zadevo prečekirat, preden sem kakšne bedarije začel pisat.

No, da boste še vi vedeli, za kaj se pri tej skupini sploh gre, prilagam nekaj linkov do njihovih pesmic:

Inalcanzable: http://www.youtube.com/watch?v=EJNXTk7_15Q

Salvame:

Rebelde (to je tista iz telenovele in edina, ki sem jo poznal - iz Kanal A-jevih reklam):

http://www.youtube.com/watch?v=6W4uNS7p-tI

Po videnem se mi zdi vse skupaj pač neka nedolžna "najstniška" skupinica s takimi nedolžnimi pesmicami. Resnično ne vem, kaj vas pri RBD tako moti (razen unega blondi debilčka, ki je res čisto mimo). Sploh, če primerjam z grozotami mojega najstniškega obdobja (CITA, BB, TT in tona ostalih bojbendov). Kar se pa tiče same norije za celotno Rebelde sceno, je pa tudi bila Esmeralda stokrat hujša. Ti RBD shodi in vse v zvezi s tem pa tudi niso nič proti tistemu, ko je glavna igralka Esmeralde prišla v Slovenijo.

Če primerjam RBD s sranjem, ki ga zadnja leta na MTV, Vivi in teh zadevah vrtijo, je to precej bolj kvalitetna zadeva. Tako da se res nima smisla na to skupino spravljati, ker je resnično veliko hujših okoli.

Potegaman.jpg
Link to comment

1. Je veliko hujsih ja, ampak te so pa slabi in ekstra znani obenem, zarad une nadaljevanke..uglavnem prevec kredita dobijo za svoje delo.

2. Priznam d sm tud sam ucasih (mislim da clo 2mesca) poslusal GameOver in podobne scene :bleh:

3. Sama melodija komadov je kul, ampak besedila (ko vidis kaksen prevod na spletu)... :yuck:

Link to comment

OMG ta RBD, bepoop, une tri babe... to je vse isto sranje!

Razlika je samo v tem, da je RBD neka limonada za 12 let stare pokakančke un bepoop je bil pa kao nek reality show, ki je na koncu

vun posral nek gnil bend :doh:

Mislm kake so to glasbene skupine k jih vun poserje TV???

Čez dve leti bo nekdo offnu to temo, in ker se mu ne bo dalo brati tega sranja bo vprašal, kwa je to RBD... je to kak virus? Jp! zaradi tega sranje je

izbruhnila epidemija debilizma :uke:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Pa kaj mate tok proti tem fanom?? Pa nej poslušajo, če želijo. Sej, ko bodo malo starejši in se bodo spomnili, da so jokal, ker so jih uspeli videti v živo, da so čakal v vrsti po 5 ur, da so prišli do podpisa in tako naprej, jih bo sram samih sebe.

Drugi špilamo pa igrce na računalniku in na konzolah.. JA PA KAAAAAAAAAAJ? Ne vem zakaj se norčujete iz njih, ko bi se oni isto lahko iz vas...

Aja, pa nekje je padel še nek brilijanten komentar, da je muzika kul, besedila so pa kr neki - si kdaj poslušal besedila siddharte, iron maiden, metallice, britney spears, ipd? Povsod je isto sranje, ne vem zakaj bi bili oni kej drgačni.

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.