Skoči na vsebino

pomoc pri nakupo memory stick pro duo 16 gb


Gost raubiy

Priporočene objave

ja to me zanima ce deluje ker imam si namen kupiti pa da nebom brezveze kupovo kupil pa bom meory stick pro duo za 149 evrov samo nevem ce bo primlo zato sprasujem vas ima gd izkusnje plz ali pa naj kje vprasa :bowdown: plz

Link to comment

saj ves kako je to z karticami pol pa jo pogobis raje kupim za 16 gb pa jo mam stalno not ....

zanima me pa ce prime to sploh ker jo mam namen kupit ker imam cez 6 dni rojstni dan

ves jaz mislim naret psp kot napravco za vse ..... potem bom mel lahko juzik kolk cem pa se kaki film gor pa igerce ce bi mel 8 gb pa filma nebi mogo met ket bi te igerce mogo dol dat ..... :puppy:

raje enkrat nekaj kupim pa so tezave mimo :D

Link to comment
odlocil sem se da kupim 2 kartici po 8 gb ena za igerce pa druga za filme mam pa se tretjo doma ki ima 4 gb ona pa boza slikme pa za muzike

Sam pomoje ti bo to čist preveč placa. Razn če boš res meu skoz za filme gledat pa muzko poslušat....jaz sem 2 filma na leto gor pogledu, muzke pa nisem nič poslušu ker je prevelik psp za normalno v žep...

Igrce pa tko vse ko so dobre spraviš na eno 8gb kartico (špilaš pa 1-2 naenkrat)....

bassivity.jpg
Link to comment
odlocil sem se da kupim 2 kartici po 8 gb ena za igerce pa druga za filme mam pa se tretjo doma ki ima 4 gb ona pa boza slikme pa za muzike

Zej mi pa povej kaj u božjo mater so igerce?

kaj se dales norca saj ves kaj so igerce igrice saj je vseeno :zzz:

ce se kdo kdaj zmoti pa res nevem zakaj bi karneval delal lool ???

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.