Skoči na vsebino

nov PSP


Gost bozicek

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...

kupu sm zdj psp..... u big bangu nou srebrne barve.... 8gb spominsko kartico kamero za psp pa torbico..... use skupi me je prišli okoli 288€.....

sedaj pa imam eno težavo.....

psp sem hotel dat odklenit h prijatelju.... se dobiva na dogovorjenem mestu... on da notri pandorino baterijo in spominsko kartico.....težava je v tem da ko vse da notri da sveti samo zelena lučka in nič ne naredi.....

kaj zdaj???

please help me.... :lol::lol:

EDIT: aja na psp-ju mam software 4.01

Link to comment

ne ko je notri orginal baterija in moja spominska kartica dela normalno brez problemov....aja pa reku je da te novi psp-ji majo čudno zapisane softvarete tk de jih ne moreš odklent.....kao.... sm jst ne vrjamem....

Link to comment

vrjetno imaš ta-novejši PSP ki ima matično verzijo TA-088, kljub temu da je PSP-2000.

Poglej na škatlo od PSP-ja, na desni strani imaš etiketo z bar-kodo in nekimi številkami.

poglej zgoraj desno na etiketi, katera črka ti piše (F,G,H...)!!!

če je črka NAD G torej: H, I, J, K, L, M,... se tvojega PSP-ja nažalost ne da odklenit oz. hekat!!!

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pozdravljeni.

No tole je moj prvi post tukaj, ker vem da ste veliko večji strokovnjaki na področju PSP-ja kot sem jaz.

Sicer verjetno ni mogoče, ampak me zanima če je možno odklenit moj novi PSP 3000(pač mikrofon in drugačen home button) . Na škatli je tista črka(baje da je pomemba) A. Verzija firmware-ja je pa če se ne motim 4.21. A je mogoče naložit gor costum Firmware, ki bi omogočal igranje na internetu "kupljenih" iger. Sicer mi to niti ni tako pomembno ker imam kar nekaj originalnih UMD-jev, ampak kar tako.

LP in hvala za odgovore

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.