Skoči na vsebino

Wii komponentni kabel


smukec

Priporočene objave

To se strinjam, konzolo, ki oddaja hd signal je treba obvezno priklopit na lcd. Ce pa se govori od Wiiju, potem je menjava tvja samo dodaten strosek. Tisti, ki pa se smeji mojem prejsnjem postu pa ocitno se ni videl primerjave sd slike na katodnem tv vs. lcd - nima veze z velikostjo.

Urejano od sleby
Link to comment
  • vrhovni
Tisti, ki pa se smeji mojem prejsnjem postu pa ocitno se ni videl primerjave sd slike na katodnem tv vs. lcd - nima veze z velikostjo.

Če primerjaš majhen CRT z velikim LCD-jem je razlika v SD sliki še očitnejša. Tako da ja... velikost je pomembna. LCD že tako ali tako mora obdelat (upscalat, šum,...) sliko...

Popolnoma odvisno na kakšen lcd imaš oz. še bolj natančno, pomembno je kakšno tehnologijo SD obdelave signala ima televizija vgrajeno, saj ta v največji meri vpliva na kvaliteto prikaza slike. Veliko se da postoriti tudi z nastavitvami televizorja. Nekateri LCD-ji prikažejo izjemno slabo SD sliko ravno zaradi slabe obdelave SD signala, spet drugi opravijo obdelavo izjemno dobro.

Sedaj ko je Slovenija preklopila na digitalni signal so slike na LCD-jih posledično veliko boljše zaradi izjemno majhnega šuma.

Meni osebno LCD-ji z veliko boljšimi kontrasti, bujnejšimi barvami in ostrejšo sliko premagajo CRT-je po celi liniji. Da ne omenim HD kvalitete! Ko enkrat izkusiš HD ni več poti nazaj. :tepen:

Je pa res da je pri teh zadevah veliko subjektivnosti: vsake oči imajo svojega malarja!

Imam pa Wii priklopljen na 32" LCD preko scart kabla in ja... komaj čakam Wii HD ups... Wii U. :hihi

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.