Skoči na vsebino

NXE oz. New Xbox Experience!


Samotar

Priporočene objave

New Xbox Experience!

Uradno bo ta updejt na voljo preko Liva in to 19.11.2008.

Neuradno je že zunaj, kot neke vrste BETA NXE :D , nekateri ga že imamo in ga veselo testiramo :)

V to beta varijanto ni vključenih avtarjev in verjetno še marsikaj drugega manjka.

Vsi ki že imate NXE na x360 pišite sem svoje mnenja in kaj vse vsebuje NXE.

Temo sem odprl da nebomo pisali vse povsod o tem updejtu

Ostale zanimive poste sem kopiral sem

evo dans sm dubu nxe-new xbox experience,stvar ne dela še čist v redu-do 19 se ne morem povezat na live in zard tega ne delajo avatarji, drgač dela vse kar je v offline možno-marketplace seveda ne dela in podobno)

update ti zbriše media update in ga je treba šenkrat dol povlečt ampak ga do 19 nemorm

inštalacija dela supr:do zdej sm inštaliru GOW2, FC2 in fifa 09

pri fc 2 je prej rabilo prbližno minuto 30 pol pa sam 50 s da je pršlo v igro

pri fifi je prej rabilo za v areno minuto 2 pol pa okul 45 s

gearsov pa nism nč štopu ampk se mi zdi da so tud hitrej

konzola je res tiha, sliši se sam konzola ne pa tisto hreščanje pogona

če kdo rab zs pa mu dam link

stvar je velika 7 mb in se da na usb , usb v konzolo in dela

če se komu kej ne dela ne odgovarjam

no po inštalaciji sigurn nalaga hitrej

fc zbolšal za približno 35 s

fifa zbolšala za 15 s

dns probam še gta iv pa še kakšno drugo

Zadeva je povsem legalna lahko si vsak updejta, ampak potem ne moreš na live do 19.11.2008. Jaz si bom jutri updejto verjetno.

Microsoftov odgovor:

In participation with this program, you should not move your storage device (hard drive, or memory unit if you do not have a hard drive) to any other console as it will also update that console. If an unregistered console is updated with the NXE update, that console will not be able to connect to Xbox LIVE until the NXE has been officially released on November 19th.

Primerjanje loading časov pri Lost odysseyu, mislim, da se bom končno lotil špila.

imam že tudi gor na xu sam zdaj testiram :D , eno sem updejtal zdaj pa probam če bom dal disk na drugo katero nisem , če mi jo bo disk updejtu upam da ne :crossfingers: drugače bay bay live in h3 do 19.11 :crybaby:

zdaj dajam igre na disk pol pa poročam kako bo :crossfingers:

In še nekaj slik za vse tiste ki še ne veste za NXE, verjetno že vsi ;)

new-xbox-experience.jpg

new-xbox-experience-e3_keynote_myxbox-490.jpg

new-xbox-experience-2-thumb.jpg

2673900071_00385081de.jpg ta slika je naklučje :fiufiu: :ihih:

Xbox

Link to comment
  • Odgovorov 239
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Jaz pa iščem opcijo za brisanje iger iz profila natančno igre, ki sem igral z arcade dol trial verzije in mi jih v profilu kaže 0GS.

Nekje sem bral, da boš lahko izbrisal s profila igro, kjer imaš 0GS

Upam da res bo :puppy:

To se ne da, jz sem probu zbrisat celoten profil/save game karkoli z diska, kakršnokol sled teh arcadov pa je vseen na listi ostal.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Jaz pa iščem opcijo za brisanje iger iz profila natančno igre, ki sem igral z arcade dol trial verzije in mi jih v profilu kaže 0GS.

Nekje sem bral, da boš lahko izbrisal s profila igro, kjer imaš 0GS

Upam da res bo :puppy:

To se ne da, jz sem probu zbrisat celoten profil/save game karkoli z diska, kakršnokol sled teh arcadov pa je vseen na listi ostal.

ja saj vem se ti shrani v profil vse kaj si igral in se ne da izbrisat

sam baje bo zdaj možno, no bomo videli 19 kaj še pride zraven z tapravim oz. celotnim NXE :thumbup:

Xbox

Link to comment

Sam neki me zanima ce si to potegnes dol, te samo disconnecta al lohka nevem pustis, sam da mas pac dashboar tak :o:puppy:

Quote:

Originally Posted by Safinn View Post

Can someone tell us how the game install works? Is there much difference? Do you still need the disk in to play?

Game install works but you must still have the cd in. If you remove the cd after launching the game even though it's installed the game will still exit. That's bad for people you may have two xboxs and want to play together on the same game but with only 1 copy of the game. Hopefully they will update that. As by inserting the game you've proven ownership, so I don't see why not. If they didn't you could try a hot swapping method. Though yes if you have hard drive space then installing the game will decrease loading times!

Ce prav razumem bos moral se vseno imeti dvd v pogonu?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.