Skoči na vsebino

ocena psp-ja ( spluvano v nulo!!!)


TheMan

Priporočene objave

lp vsem forumovcem!

me že dolgo ni blo, bla bla... (par let :headscratch: )

ZGODBA:

lani, 2 dni pred prvim septembrom sem zjutraj prišel v službo in glej ga, šofer je bil zgodn, roba je tu.

veselo odprem škatle, začnem filat robo na police, ko vidim da je ena škatla že odprta in prazna. grem do šefa da ga vprašam če je že kdo drug odpiral in bil priden.

stopim v pisarno in vidim direktorja kako pridno nabija psp. wtf? zdaj vem kdo je odprl škatlo :ihih: takoj pogledam kako stvar deluje in prvo kar vidim je 16:9 ekran, na katerem šiba wipeout! NORO

pogledam še demote in WAU!!!

bolj ko sem gledal napravo, bolj sem si jo želel. tak fancy je zgledla.

pa ta spiderman 2 na demo disku je zgledal tak kul...

in itak da sem si nabavil stvar...

DO TU JE ZGODBA VESELE NARAVE.

OD TU NAPREJ JE ZGODBA DRUGAČNA.

pizda, kaj so pri soniju jedli nore gobe al kaj?!!! :doh: :doh: :doh:

pa ka jim je? po*ukanci gnili! keri ku*ac gnili je bil zadolžen za križec?

pa kaj nimajo pri takem koncernu enega testerja da bi celo igral na psp?

GROZNO!!!!!!! :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

pa ne mi govorit da ni tak strašno. ne, še bolj strašno je!!! pri igrah kjer nam diagonale ni treba uporabljat , me roka začne boleti po par desetih minutah igranja. roke mi zaspijo, čutim mravljince v zapestju, prsti otrpnejo. fak, kak je bedno ko moram na vsake 3 min pritisnit pause, in razmigar roke. vsake tri min!!!

:thumbdown: (tu bi sedaj morala bit ikona za samomor)

da ne rečem kako odpade vsa uživancija ob emulatorjih zarad križca... fuj

ok. zaslon. je res kul. velik. 16:9. ampak na prvi dnevni svetlobi nima šans. eh.

ok. poslušanje muzike. mislim, malo prevelik je da bi nadomesto mp3 playerček. tečt že ne greš s psp-jem, a?

baterija. ok, res je ekran kul, pa umd-je mora vrtet. ampak PREMALO. za 2 uri premalo. sonijeva finta, kupi močnejšo. veš kaj soni. porini si baterijo v pi*do.

brskanje po netu. no ja. pogledaš novičke, pošto, kr kul. za kaj resnega ne.

potem še ena stvar, ki mi je najedala živce je ta, da prve pol leta pri nas nisem mogel kupiti prave igre zase. prideš v trgovino in od petnajstih iger jih je deset dirkaških (katerih nisem pristaš) in pet ostalih špotnih (katere, glej no glej, ne maram preveč). pa dajte mi nekaj v slogu maria :annoyed:

ok, pridem čez mesec dni. jupi, pet novih iger je prišlo. daj da vidim, daj da vidim. kaj? 4 dirkaške, en fuzbal/basket:

to je bolj krivda kadra pri podjetju ki uvaža k nam špile in psp, ampak jebi ga. samo da je fifa na ovitku. al pa nfs. darkstalkers? ne, nimamo. mogoče so pa jih igrali, in se odločli da jih ne prodajajo, ker se jih zaradi idiotskega križca ne da igrat. marš u ku...

pa cena iger...

NAUK

psp je slaba platforma za igranje videoiger. pika.

kontrole so jo pokopale

skratka beda. za ta dnar (59990sit to ni malo) bi lahko dobil več.

tak sm jezn da privoščim soniju polom glede ps3.

od mene več ne vidijo tolarja.

prasci.

kurbe.

in idiot sem sam kr sem padel na prvi vtis.

in idiot sem ker nisem nab avil ds.

ratt-logo.gif
Link to comment

Mene od vsake prenosne konzole (razn starega gameboya) zacnejo slej ali prej boleti roke in moram narediti pavzo. Menim, da je to zaradi landscape nacina igranja. Ta namrec roke prisili v polozaj, ki jim ni ljub. Pojavljati se zacnejo znaki vklescenja n. medianusa (sindrom karpalnega kanala, anyone).

Zdi se mi, da smo pri starem gameboyu zaradi pokoncnega nacina igranja roke imeli vseeno manj pokrcene.

Puscam moznost, da se motim :):headscratch:

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...

pejte vsi nekam ne morte se sprjaznt da je psp bolši nimaš kej pa če te reoke bolijo si loh kupš nastavk tko de :eviltongue: pa ekran je dobr za filme gledat tko de čis jkul muska se dobr predvaja loh večje zvočnike tut kupš yoystick je tut dobr ne vem kva je z vami narobe tko de žespet :eviltongue: u bistvu je čis kul js se loh pred psp-jam sm :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment

nebi o tem kdo je boljši, meni osebno je sony res the best, pa ne vzagnjam panike kot model par postov gor.

pač, eni ne znajo zase zadržat, zato pa kasneje pride do tem tekma med konzolami ipd.

pač zadrži zase, men je boljši sony tebi je boljši nintendo, čist odvisno od okusa, in za kaj uporabljaš konzolo.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.