Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Kratek vpogled v Samsung Omnia W, Windows Phone in nekaj zastonjskih iger zanj


Priporočene objave

  • vrhovni

Jaz pa sem se čisto zagledal v touchscreene. :love: Definitivno so prihodnost.

Iz Nokije N80 sem preklopil na touch generacijo: LG KU990 Viewty, trenutno pa uporabljam LG Prada 2 aka LG KF900. Dejansko navzven popolnoma identičen kot LG Prada 1 aka LG KF850, vendar posodobljen. Skratka dober in zmogljiv telefon. Zelo mi je pa pomembno, da lahko vse delaš s prsti in ne potrebuješ stylusa, kar WinMo nekako ne omogoča, čeprav se na vso moč trudi. Pa še slikica:

prada-ii-1.jpg

In NE, nisem privrženec fancy-šmency firm, ampak me je telefon navdušil.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...
dsmadfan ti jih pa menjas ko spodne gate :D ..pa tako si hvalil prejšnega. :)

Ah ne :sweat: . V bistvu sem imel že dolgo časa neko starejšo Nokio(brez Sybiam), zato sem se odločil kupiti TyTn-a II. Nekaj časa sem bil zadovoljen z njim, potem me je pa začela motiti njegova debelost, slaba kamera, pa tudi Windows Mobile je malce počasen sistem. Sem imel srečo, da sem ga menjal za G1. Res super telefon. Hiter sistem(Android), niti ne preveč slaba kamera, lušten dizajn, itd. Zagotovo ga bom obdržal vsaj za naslednje 2 leti. :car:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 3 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.