Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE, PRED NAKUPOM (vse kar vam manjka do nakupa)


hocko

Priporočene objave

aja potem če gledam po tisti tabeli je najbolši 60gb model, ker kaže tam da 80gb PAL model pa ful več tistih NO, kaj vi pravite ?? Pa rabim kakšno anteno za wlan al ma vgrajen že reciver noter v konzoli, ker pr xboxu morš dokupit reciver ?? Kak je pa dejansko kateri model se najbol prodaja in kaj je bolje ??

Link to comment
  • Odgovorov 212
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Objavljene slike

Pomoje se ti splača najbolj da kupiš 40GB model za 50€ manj. Pa si za totih 50€ kupiš novi HDD ( HDD-ji so v PS3 isti kot v prenosnikih). Za 50€ sem jaz kupi 160Gb. Ker drugo je vse enako. Primerjava PAL 40GB pa 80GB sta enaka. Edino 40GB model je dlje veni. Tak sem jaz naredil in sem zelo zadovoljen. Ker tisti 80GB ko jih majo v BigBangu imajo samo 2 USB porta tako kot 40GB model. Tudi jaz sem biu v dilemi glede tega. Na koncu sem pa nabavil za ceno 80GB modela wnb 160GB model.

fuRh7384133640.jpg
Link to comment

Kej dost zabejat niti ne moreš, še manj maš kako pretirano izbiro. Trenutno se pri nas prodaja 80 GB verzija, ki je identična prejšnji 40 GB verziji. Razlika je samo v vgrajenem (priloženem) disku. Če najdeš kje verzijo z 40GB diskom, pa da je zato ceneje, se pač sam odloči. Nekaj časa ti bo teh 40 GB dovolj, kasneje pa lahko disk zamenjaš sam.

V trgovinah najdeš razne bundle, torej priloženo še kako igro in/ali dodaten kontroler. Svetujem, da se odločiš za kak tak bundle, ker dobiš vse skupaj relativno ugodno, vsaj v primerjavi z našimi cenami. Toliko, da lahko zadeve takoj poizkusiš. :) Katerega, je pa čisto tvoja odločitev.

Link to comment

S tem člankom na Tehomaniji se jaz ne strinjam. Najbolj me je začudil podatek da naj bi umaknili iz PS3 BluRay pogon. To je največji nesmisel, kajti BluRay pogon je največja zaščita PS3 proti piratstvu, torej nevem zakaj bi Sony tvegal da bi se jim znatno zmanjšalo število prodanih iger samo zato da bi pocenili PS3 in povečali prodajo.

fuRh7384133640.jpg
Link to comment

Ne da se mi sicer iskati, ker niso navedli originalnega vira, ampak sklepam da je ta ideja o umiku bluraya zrasla bolj na njihovem laičnem zelniku, kot pri tistem analitiku, ki ga citirajo. Ocenjuje se, da bo prišlo do pocenitve, zaradi tehnološkega izboljšanja proizvodnje (45 nm).

Špekulacije naj bi bile podprte z domnevno izjavo David Reevesa na eni konferenci, da bo PS3 v marcu 2009 postal cenovno še bolj tekmovalen.

Če se ti ne mudi, počakaj še en mesec, da vidiš če se iz tega dejansko kaj izcimi. Če bo prišlo do pocenitve v Evropi, bo pocenitev tudi pri nas instantna.

Link to comment
S tem člankom na Tehomaniji se jaz ne strinjam. Najbolj me je začudil podatek da naj bi umaknili iz PS3 BluRay pogon. To je največji nesmisel, kajti BluRay pogon je največja zaščita PS3 proti piratstvu, torej nevem zakaj bi Sony tvegal da bi se jim znatno zmanjšalo število prodanih iger samo zato da bi pocenili PS3 in povečali prodajo.

enako jaz dvomim, čeprav je že čas, da se proda v določenih regijah dosti več konzol, in lahko da tole čisto drži, osebno se strnijam če bi bilo moč konzolo odkleniti, ker bi se jih pač prodalo, lahko mogoče grdo rečeno, še en x več kot xbox360 konzol, kar pa bi bilo zelo dobro!

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

kak članek, ki meji na idiotizem, se opravičujem, je že idiotizem.

Proizvodnja bluraya je vedno cenejša in sony bo zdaj umaknil pogon iz konzole in dal noter kaj ??! CD-ROM

In naredil novo verzijo konzole, ki ne more pognati ene igre izdane od izida

Od štarta se "šlepajo" na blu ray, zdj ga bodo pa ukinali, ker DVD laser dioda stane 50 centov, za bluray pa 2$, halo. :doh: :crazy:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

mislm si kupt lcd pa ne vem kaj da kupm full hd al hd ready gledu bom pa na ene 2m mogoče celo mal mn. zanima me kaj se najbol splača pa kok more bit velka tv če uzamm full hd da se bo to sploh opazl. a je 81cm al pa 94 premal? pa ne gre se mi za tv programe ampak igre pa filme prodajalci nimajo pojma usak drugač pove

Link to comment
mislm si kupt lcd pa ne vem kaj da kupm full hd al hd ready gledu bom pa na ene 2m mogoče celo mal mn. zanima me kaj se najbol splača pa kok more bit velka tv če uzamm full hd da se bo to sploh opazl. a je 81cm al pa 94 premal? pa ne gre se mi za tv programe ampak igre pa filme prodajalci nimajo pojma usak drugač pove

http://www.engadgethd.com/2006/12/09/10 ... reen-size/

Ta graf govori o vsem kar te zanima.

PS: Če česa ne razumeš, kar vprašaj.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...

Trenutno se zanimam za nakup PS3ja. Isto vprašanje bom najbrž postavil tudi pod X360 temo, ampak vseeno ne bom tu, da se pač te stvari ne mešajo =D.

Trenutno me zanima samo če se PS3 še da igrati na stare katodne TVje, kajti pri nas ne vem kdaj si bomo ubodli LCD (čeprav se govori že dolgo -.-). Torej, če se da igrati še preko klasičnega kabla (rdeči, rumeni, beli). Če se, me zanima kje bi se ga dalo dobiti.

LP

EDIT:

Zanima me kateri model se bolj splača kupiti? (40gb, 60gb, 80gb ali 120gb ali katerikoli je pač najboljši). Sem slišal da naj bi se PS3 s 40gb nekaj na veliko kvarili zaradi nepopolnega blu-ray pogona o.o.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.