Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE, PRED NAKUPOM (vse kar vam manjka do nakupa)


hocko

Priporočene objave

Poglejte js mam tako situacijo. Moj PS3 bi rd prklopu na moj monitor.

Mam tale monitor: Monitor LCD 20" Samsung SyncMaster 206BW

Pa tale pretvornik bi kupu: HDMI Ž - DVI-D M adapter 24+1

Zdej pa mene zanima, če bi tole sploh delal. Vidu sm, da moj monitor podpira HDCP, sam a to zadošča oz. ustreza temu, da bi PS3 delu na mojmu monitorju. Bi že klicu u kkšn BB al pa podobn, sam zlo redko naletiš na tpravo osebo.

Hvala

ksi1.jpg

ksi2.jpg

nhl08.jpg

Link to comment
  • Odgovorov 212
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Objavljene slike

Za 1080p mislim da je potreben 24" lcd. Kar se zvoka tiče pa imam iz ps3ja preko tistega rgb kabla na katerem na koncu pride nastavek da lahko vklopim recimo v audio in na glasbenem stolpu. Aja pozabil sem ti omeniti, moj 22" nima autoscalina, tako da pomoje tudi ta 20" nima, to pa pomeni da namesto da ti naredi črn rob zgoraj in spodaj, ti enostavno obstrani odreže sliko :x

Link to comment
  • Pred 7 meseci ...

Živjo, mene pa zanima kje bi lahko dobil HDMI to VGA kabel, da bi lahko igral na starem monitorju (Samsung BF959NF) http://www.samsung.com/he/products/moni ... ifications

Bo tole sploh delovalo? Nekaj sem našel samo ne vem kje v slo dobit. http://www.thegametrain.com/wiiplaystat ... p-478.html

Bi delovalo ce bi imel HDMI to DVI preklopnik in DVI to VGA preklopnika pa potem na tale kabel ki ga imam?? http://www.enaa.com/oddelki/racunalnisk ... za_monitor

Thx :)

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...
  • N7

Odgovore na splošna vprašanja okoli Playstation 3 konzole najdete ali iščite tu. Prav tako je tema odprta za nasvete pri nakupu in ostali splošen firbec!

Modeli in specifikacije

ps3specwiki.jpg[/attachment:3s23fd5u]

Zadnja sistemska verzija FW

Firmware v2.70, 2. april 2009

Referenčni vodiči IN uporabniški priročniki!

Za vse aktualne modele, v angleškem jeziku!

http://www.us.playstation.com/support/manuals/PS3

Uporabljajte iskalnik! Podvojenih in RTFM vprašanj ne bomo tolerirali!

ozi_SLO.png

Link to comment
tvoj skromni opis težave nikomur ne pomaga. vsaj nikomur od tistih, ki nimamo težav. opiši podrobno kako, kaj, zakaj. kaj napiše, javi, sporoči?

če bi wedu kako, kaj in zakaj sigurno nebi tuki spraševal za pomoč!in weč kot tolko.. mah pustmo stat

dobro no, zdj sem zvedu zakaj se gre...

sam nasvet za vas: če boste imeli probleme pri online igranju (sprejemanje invajtow) wam rečem takole: " bodite potrpežljivi in wstrajni, kajti jst sem rabiw dva dni, da se mi je stvar ulavfala in da lahko sedaj igram prek ivajtow z frendi cod5 online"

lp

Link to comment

živijo

imel bi uprašanje u vezi tipkovnice vendar nevem kje lahko pa bom kar tukaj,če pa nesmem,pa kar zbrišite in mi povejte pod katero rubriko da prašam. kupil sem Sepia Wireless Deskset(brezžični komplet,tikovnica in miška). rad bi priklopil na ps3 vendar mi ne zazna. zraven sem dobil cd z driver-ji sam jih ps3 ne preber. na compu pa use deluje. je sploh kaka možnost da bi dobil kake driver-je ki bi jih ps3 prebrau? (kar napišite če morm še kej povedt) zahvaljujem se za use odgovore.

lp alen

041492410

Link to comment

zdej za pazit ni nč...

sam jst bi ti priporoču da nabavš 80gb ki pride z igro little big planet za 400€

drugi modeli:

40gb .............................400€

80gb (+ dual shock 3)..........400€

80gb + LBP .....................400€

40gb + gran turismo 5p........400€

in drugi.

kmalu naj bi tudi v slo prišel nov 160gb model saj 40 ni več v proizvodnji cena:???

40, 80, in 160gb:

2x USB, različni HDD, NE podpirajo PS2 iger

pa tudi 160gb model naj bi prišel z LBP in reedem kodo za downloadnje ZASTONJ igro PAIN s PSN

FreshPant5.png
Link to comment
  • N7

če boš kupoval novo konzolo ne moreš zgrešit. tudi sicer prodajalci, (BB npr) niso ravno nateguni in znajo svetovat. če se ne motim je trenutno zunaj par ali celo več različnih boundlov (boundle = paket, po navadi konzola + igra ali konzola + igra + dodatna oprema, etc...).

zgolj v vednost; moje osebno mnenje je, da so prve izdaje konzole celo boljše, ker so bile bolj vsestranske (če boš kupoval rabljene). kasnejše izdaje so nekako okrnjene po številu perifernih vrat ali kompatibilnosti s starejšimi ps2 igrami. se oproščam, če sem ga kej pihnil mimo, ker ne spremljam trenutne ponudbe.

v nobenem primeru pa NE MOREŠ ZGREŠIT! ps3 konzola, v kakršni koli izdaji že, je v osnovni enaka. performančno boljših oziroma slabših NI!

:crossfingers:

EDIT: rozac155 je lepo navedel nekaj primerov boundlov

ozi_SLO.png

Link to comment

jst bi samo upraše če kdo pozna kašen video (mp4) splitter ki je zastonj!

sm potegnu en filem ki ma u MKV 4.3gb ku sm ga konvertjru u MP4 (za na ps3) je bil kar 4.89 (kar ne pasa na DVD katere samo imam )

zato sem premišljeval da bi ga razdelil na 2 dela poskusu sem kar par spliterjev teji pa ne podpirajo "ps3 verzijo mp4-jev" zato prašam tukaj če mogoče kdo ve :bleh:

FreshPant5.png
Link to comment
jst bi samo upraše če kdo pozna kašen video (mp4) splitter ki je zastonj!

sm potegnu en filem ki ma u MKV 4.3gb ku sm ga konvertjru u MP4 (za na ps3) je bil kar 4.89 (kar ne pasa na DVD katere samo imam )

zato sem premišljeval da bi ga razdelil na 2 dela poskusu sem kar par spliterjev teji pa ne podpirajo "ps3 verzijo mp4-jev" zato prašam tukaj če mogoče kdo ve :bleh:

Sicer ni zastonj, ampak veš, kje ga lahko dobiš.

http://www.mysupersoft.com/allguides/rmvb_to_sony_ps3_mp4_converter/index.html

S tem pretvarjanjem samo izgubiš na kvaliteti.

Če že hočeš gledati filme na ps3, ti priporočam DiSHON-ove DVD-je,ki so konvertirani iz HD vira.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.