Jump to content
  • Sony has trademarked the PS6-10
  • THE PLAYSTATION 4 IS NOW THE SECOND BEST-SELLING CONSOLE OF ALL TIME
  • BIOWARE CONFIRMS IT’S ‘DEFINITELY NOT DONE’ WITH MASS EFFECT GAMES
  • CD Projekt RED further condemns concept of microtransactions
  • The Outer Worlds will have enhancements on the Xbox One X but not the PS4 Pro
  • The Best Free MS-DOS Games Now Available From the Internet Archive
  • The Outer Worlds' Day One Patch is as Big as the Game
hocko

PS3 TEŽAVE, PRED NAKUPOM (vse kar vam manjka do nakupa)

Recommended Posts

Poglejte js mam tako situacijo. Moj PS3 bi rd prklopu na moj monitor.

Mam tale monitor: Monitor LCD 20" Samsung SyncMaster 206BW

Pa tale pretvornik bi kupu: HDMI Ž - DVI-D M adapter 24+1

Zdej pa mene zanima, če bi tole sploh delal. Vidu sm, da moj monitor podpira HDCP, sam a to zadošča oz. ustreza temu, da bi PS3 delu na mojmu monitorju. Bi že klicu u kkšn BB al pa podobn, sam zlo redko naletiš na tpravo osebo.

Hvala

Jst mam isti model sam da je 22" in dela na 720p, tudi tebi bi moralo ker vidim da podpira max. resolucijo 1680x1050 ;)

Sej vrjetn ni velike razlike, ampak pol je max. 720p ne 1080p? Pa še to, kako maš pol zrihtan zvok?

Za 1080p mislim da je potreben 24" lcd. Kar se zvoka tiče pa imam iz ps3ja preko tistega rgb kabla na katerem na koncu pride nastavek da lahko vklopim recimo v audio in na glasbenem stolpu. Aja pozabil sem ti omeniti, moj 22" nima autoscalina, tako da pomoje tudi ta 20" nima, to pa pomeni da namesto da ti naredi črn rob zgoraj in spodaj, ti enostavno obstrani odreže sliko :x

Evo dons sm dobil kabel, prkluču in je delal. Urihtat si morm še zvok, a kdo ve, ke bi dubu kšne take zvočnike, k majo za prklučt v stolp žičke. Ne vem kako se temu reče, pač tko da ma žičko na konc.

Živjo, mene pa zanima kje bi lahko dobil HDMI to VGA kabel, da bi lahko igral na starem monitorju (Samsung BF959NF) http://www.samsung.com/he/products/moni ... ifications

Bo tole sploh delovalo? Nekaj sem našel samo ne vem kje v slo dobit. http://www.thegametrain.com/wiiplaystat ... p-478.html

Bi delovalo ce bi imel HDMI to DVI preklopnik in DVI to VGA preklopnika pa potem na tale kabel ki ga imam?? http://www.enaa.com/oddelki/racunalnisk ... za_monitor

Thx :)

Odgovore na splošna vprašanja okoli Playstation 3 konzole najdete ali iščite tu. Prav tako je tema odprta za nasvete pri nakupu in ostali splošen firbec!

Modeli in specifikacije

ps3specwiki.jpg[/attachment:3s23fd5u]

Zadnja sistemska verzija FW

Firmware v2.70, 2. april 2009

Referenčni vodiči IN uporabniški priročniki!

Za vse aktualne modele, v angleškem jeziku!

http://www.us.playstation.com/support/manuals/PS3

Uporabljajte iskalnik! Podvojenih in RTFM vprašanj ne bomo tolerirali!

Xbox360 v kratkem dobi novi fw, ki bo veliko prodobil, npr.igranje iger z hdd.

Kaj pa ps3?Kdo kaj ve,če se za nas tudi kaj obeta?

a we mogoče kdo, zkj mi na online igranju ni možnoo igrati če me prijatelj povabi, drugače pa dela online normalno?

hvala

lp

tvoj skromni opis težave nikomur ne pomaga. vsaj nikomur od tistih, ki nimamo težav. opiši podrobno kako, kaj, zakaj. kaj napiše, javi, sporoči?

tvoj skromni opis težave nikomur ne pomaga. vsaj nikomur od tistih, ki nimamo težav. opiši podrobno kako, kaj, zakaj. kaj napiše, javi, sporoči?

če bi wedu kako, kaj in zakaj sigurno nebi tuki spraševal za pomoč!in weč kot tolko.. mah pustmo stat

dobro no, zdj sem zvedu zakaj se gre...

sam nasvet za vas: če boste imeli probleme pri online igranju (sprejemanje invajtow) wam rečem takole: " bodite potrpežljivi in wstrajni, kajti jst sem rabiw dva dni, da se mi je stvar ulavfala in da lahko sedaj igram prek ivajtow z frendi cod5 online"

lp

blage veze nimam v čem je tvoj sicer razrešen problem...

tud z rešitvijo si nimamo kej pomagat. :doh:

živijo

imel bi uprašanje u vezi tipkovnice vendar nevem kje lahko pa bom kar tukaj,če pa nesmem,pa kar zbrišite in mi povejte pod katero rubriko da prašam. kupil sem Sepia Wireless Deskset(brezžični komplet,tikovnica in miška). rad bi priklopil na ps3 vendar mi ne zazna. zraven sem dobil cd z driver-ji sam jih ps3 ne preber. na compu pa use deluje. je sploh kaka možnost da bi dobil kake driver-je ki bi jih ps3 prebrau? (kar napišite če morm še kej povedt) zahvaljujem se za use odgovore.

lp alen

041492410

mogoće kdo ve kaj je z 160gb v slo? :drool:

ha-ha :plan:

komaj čakam da pride in pol reklamiram mojga 40gb :plan:

ker mi zmrzuje pri igranju in ko hočem iz igre mi ga tudi pip pip pip! -pa (napaka) :plan::plan::plan:

pa če bo treba ga bom doplačal :china: :drool:

Sinu nameravam kupiti ps3, zanima me samo to ali obstaja možnost da pri nas naletim na kakšno "staro" izdajo konzole, oziroma na kaj moram paziti pri nakupu. Za odgovor se vnaprej zahvaljujem.

Lep pozdrav, Matej

zdej za pazit ni nč...

sam jst bi ti priporoču da nabavš 80gb ki pride z igro little big planet za 400€

drugi modeli:

40gb .............................400€

80gb (+ dual shock 3)..........400€

80gb + LBP .....................400€

40gb + gran turismo 5p........400€

in drugi.

kmalu naj bi tudi v slo prišel nov 160gb model saj 40 ni več v proizvodnji cena:???

40, 80, in 160gb:

2x USB, različni HDD, NE podpirajo PS2 iger

pa tudi 160gb model naj bi prišel z LBP in reedem kodo za downloadnje ZASTONJ igro PAIN s PSN

če boš kupoval novo konzolo ne moreš zgrešit. tudi sicer prodajalci, (BB npr) niso ravno nateguni in znajo svetovat. če se ne motim je trenutno zunaj par ali celo več različnih boundlov (boundle = paket, po navadi konzola + igra ali konzola + igra + dodatna oprema, etc...).

zgolj v vednost; moje osebno mnenje je, da so prve izdaje konzole celo boljše, ker so bile bolj vsestranske (če boš kupoval rabljene). kasnejše izdaje so nekako okrnjene po številu perifernih vrat ali kompatibilnosti s starejšimi ps2 igrami. se oproščam, če sem ga kej pihnil mimo, ker ne spremljam trenutne ponudbe.

v nobenem primeru pa NE MOREŠ ZGREŠIT! ps3 konzola, v kakršni koli izdaji že, je v osnovni enaka. performančno boljših oziroma slabših NI!

:crossfingers:

EDIT: rozac155 je lepo navedel nekaj primerov boundlov

Ja pa idi v Big bang ko majo happy hour in ga boš dobil 10% ceneje, to pa je 40€ kar se že fajn pozna ne.

če si kupu ta bundle sz unčartd in zastonj PAIN je pole tapravi

poglej u spodnji desnu kot na škatli kjer je slika ps3-ja :beer:

Danes sem bil v MS Mülleru in je bil tam PS3 za 499€ in nevem če ni to ta 160gb. Ne drži me za besedo ker nisem 100%...

http://www.us.playstation.com/PS3/Syste ... detailpage

hja. kaj pa nisi podrobneje pogledal? :)

Ko sem videl ceno sem stran pogledal :lol:

Sony gre nekako proti trendu, namesto da bi znižali cene, izdajo bundle za 499€ OMG

jst bi samo upraše če kdo pozna kašen video (mp4) splitter ki je zastonj!

sm potegnu en filem ki ma u MKV 4.3gb ku sm ga konvertjru u MP4 (za na ps3) je bil kar 4.89 (kar ne pasa na DVD katere samo imam )

zato sem premišljeval da bi ga razdelil na 2 dela poskusu sem kar par spliterjev teji pa ne podpirajo "ps3 verzijo mp4-jev" zato prašam tukaj če mogoče kdo ve :bleh:

jst bi samo upraše če kdo pozna kašen video (mp4) splitter ki je zastonj!

sm potegnu en filem ki ma u MKV 4.3gb ku sm ga konvertjru u MP4 (za na ps3) je bil kar 4.89 (kar ne pasa na DVD katere samo imam )

zato sem premišljeval da bi ga razdelil na 2 dela poskusu sem kar par spliterjev teji pa ne podpirajo "ps3 verzijo mp4-jev" zato prašam tukaj če mogoče kdo ve :bleh:

Sicer ni zastonj, ampak veš, kje ga lahko dobiš.

http://www.mysupersoft.com/allguides/rmvb_to_sony_ps3_mp4_converter/index.html

S tem pretvarjanjem samo izgubiš na kvaliteti.

Če že hočeš gledati filme na ps3, ti priporočam DiSHON-ove DVD-je,ki so konvertirani iz HD vira.