Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE, PRED NAKUPOM (vse kar vam manjka do nakupa)


hocko

Priporočene objave

  • Odgovorov 212
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Objavljene slike

  • N7
Zanima me, če bo kdo napisal kak vodič, da lahko igraš PC igre na PS3

Klikni

Na PS3 moraš imet nameščen LINUX...

res ne vidim tega smisla. nekateri enostavno pretiravate s svojimi idejami. poleg tega je to že stara opcija, ki igro streama, torej ne spremeni ps3 konzole v pc. pač pa samo prenaša gejmplej z dejanskega pc-ja, ki ga imaš na drugi lokaciji. butasto in neuporabno.

:doh:

ozi_SLO.png

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Ker bi v pisarni tudi sam priklopil PS3 na monitor, imam vprašanje... jasno mi je da bo šla slika HDMI --> HDMI --> DVI na monitor, skrbi me pa zvok, saj nimam nobenega digitalnega vhoda.

Zato imam enostavno vprašanje (hdmi kabla še nisem kupil, konzolo imam od včeraj in ne vem na pamet kakšni so konektorji)- ali je možno imeti istočasno priklopljen "navaden priložen" (kompozitni s stereo činči za audio) in HDMI kabel? Če je ena sama luknja najbrž ne, right?

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pozdravljeni, sem čist lajik glede PS3 in me zanima, kaj naj kupim da bo uredu. Predpostavljan da 80gb verzijo, povejte mi prosim, kje je najbol ugodno, kakšne dobre izkušnje, kje ste vi nabavili to in podobno?? na mimovrste je 80gb 400e je to ugodno ?? Kako je potem glede live, za xbox sem moral plačati za live kako je tle glede povezave na internet, lahko brskam na konzoli po netu, lahko uporabljam msn in podobne aplikacije?? Je kaj, kar moram biti posebej pozoren ob nakupu ?? In kje vi igre kupujete, dejansko potem date 60-70e za vsako igro ?? Še kakrnšne koli informacije kar mi bo koristilo napišite prosim, hvala !!

Aja pa če sem izbral napačno izbo foruma naj mod prestavi prosim,

Link to comment

Saj v bistvu je edina izbira 80GB model, tako da tle nimaš kaj zgrešit. Glej da kupiš kak bundle (konzola+igra), saj je cena konzole brez igre enaka. Za začetek boš moral dokupit še HDMI kabel. Naročnine za online ni, brskaš lahko po spletu, je pa dokaj nerodno (sem poskusil samo enkrat). Igre (če imaš kreditno) kupuj v Angliji (imaš temo z linki do spletnih trgovin nekje tu zgoraj) saj za ceno ene igre v Sloveniji jih tam kupiš dve ali tri.

Link to comment

hvala za nasvet, HDMI kabel pa že imam. A brez kreditne pa ne gre kupovat v Angliji, mam sicer maestro, sam to gre sam v slo kupovat, bo treba mastercard nabavit al kako ?? Se pravi kupit treba konzolo + špil zraven, en dva , .. ?? Koliko jih je ponavadi zraven in pa kje ?? V avstriji se splača kupovat oz. tujini in kako je potem glede garancije in tega ?? Aha kako pa je glede tega pregrevanja pa to, xbox 360 ma pač RROD, pa crkne, ima PS3 kaj podobnega ??

Link to comment

Vsaj v Italiji (in najbrž tudi v Avstriji) stane konzola enako kot v Slo, tako da nakup konzole priporočam v Sloveniji (garancija..). Ponavadi v bundlih pride eden ali dva špila, zdi se mi da bo prišel zdaj ven Killzone 2 bundle, sicer pojdi pogledat v kak big bang kaj nudijo.

Glede angleških štacun pa samo s kreditno gre.

PS3 se manj kvarijo kot xboxi360, poznam pa nekaj ljudi ki jim je šel laser od blu ray pogona in sicer na prvem, 60GB modelu. Glede na statistike ki sem jih videl na spletu se prvi modeli najbolj kvarijo, tanovi, 80GB, bistveno manj. Je pa nevarnost za okvaro bistveno manjša kot pri xboxu.

Link to comment

No glede brskalnika, naj povem da meni osebno je internet browser čisto solidno narejen.Všeč mi je da lahko preko njega gledas youtube filmčke in igraš nekatere miniclip igre.Večkrat pogledam kak youtube clip.Preko njega lahko normalno čekiraš strani in postaš poste na forume ..Meni osebno solidno narejen brskalnik.Seveda pa tipkanje na tisti kontroler ni najboljši način..

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

ka je pa fora glede teh 40gb 60gb in 80gb modelov, je kaka bistvena razlika razen prostora na HDDju ?? 60gb kao lahka poganja ps2 igre, pa neki 40gb naj ne bi bla ql, se pravi če se kupuje se naj kupi 80gb al kako ??

EDIT: pa obstaja kje kaka uradna "izposojevalnica iger" da bi si jo sposodil recimo za 5 al pa 10dni, ter plačal 5e-10e igro obrnil in vrnil ??

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.