Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE, PRED NAKUPOM (vse kar vam manjka do nakupa)


hocko

Priporočene objave

Torej mislim da mi manjka še malo do nakupa in bi imel še nekaj splošnih vprašanj.

1. ALi lahko na ps3 gledam poleg blue ray filmov tudi navadne filme, ob tem mislim tudi zapečene na DVd (.avi, .mkv,... formate). Je to sploh možno?

2. Zaenkrat imam še katoden TV in najbrž ne bi smelo biti kaj problemov, ali pač? (LCD še čaka x( )

3. Se mi splača kupiti slim verzijo ali še stari PS3, ki imam kak game pack?

LP

Link to comment
  • Odgovorov 212
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Objavljene slike

1. ALi lahko na ps3 gledam poleg blue ray filmov tudi navadne filme, ob tem mislim tudi zapečene na DVd (.avi, .mkv,... formate). Je to sploh možno?

2. Zaenkrat imam še katoden TV in najbrž ne bi smelo biti kaj problemov, ali pač? (LCD še čaka x( )

3. Se mi splača kupiti slim verzijo ali še stari PS3, ki imam kak game pack?

1. Lahko. Sam osebno dam filme na USB in jih gledam preko njega. Najbrž deluje tud preko cd/dvdjev. mkv na žalost ne podpira.

2. Ne vem zakaj bi bil problem. Pač boš igral še na 480i.

3. Star PS3 ima lahko linux naložen, svetlika se pa touch ma namest gumbov. Torej kup raj slim, maš tud več placa.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Še nekaj me matra =D. Rabil bi en dober (kar Full HD) monitor za računalnik da bi imel ps3 in komp skupaj na enem monitorju. Rabil bi bolj cenovno ugodnega, sam sem zaenkrat gledal tegale:

http://www.ceneje.si/racunalnistvo/moni ... pf?tab=pod

Če pozna kdo kaj boljšega, cenovno ugodnega ste dobrodošli =).

Aja pa potem jz lahko itak samo PS3 vklopim na HDMI vhod na monitorju in to je to?

Link to comment

Če boš imel pc+ps3 na lcd, glej samo, da bo imel monitor dva priklopa in sicer DVI ter HDMI.

Ni važno kam ps3 priklopiš(na hdmi ali dvi).Če boš imel ps3 na dvi, glej da monitor podpira HDCP!!!

Kako pa kaj izgleda, pa je najboljše da greš v BB in tam pogledaš, saj jih imajo prižgane.

Jaz imam Samsung 2253BW preko DVI in deluje super(samo ni 1080p)

Ja, ti priklopiš monitor na lcd,potem pa samo nastaviš, kako resolucijo hočeš imeti.

Če pa slučajno sprva ne bo slike, pa moraš resetirati ps3.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Jaz imam zvok skozi optiko na 5.1,... tak da mi dol visi za hdmi. :)

Ponavadi piše v vseh trgovinah samo DVI vhod....tole sicer ni pravilno oziroma "ne obstaja."

Imaš tri vrste DVI priklopov in že beseda vse pove:

DVI-A...analogen signal...ponavadi vga konektor spremenjen v dvi obliko konektorja

DVI-D...digitalen signal...HDMI

DVI-I...tale pa je najboljši, saj vsebuje zgornja oba dva.

Med DVI in HDMI ni razlike,razen to, da verzija HDMI 1.3 prenaša še zvok.(mogoče so tudi prevodne hitrosti drugačne, ampak v to se ne bom spuščal globoko)

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

rca.jpg

Ne.Tale razdelilec se uporablja, da razdeliš zvok iz 1 na 2.V obratno smer se ne sme uporabljat.

Ti kupi samo tale kabel, ki ga dobiš v npr. mimovrste pa tudi že v mercatorju tehnika. :D

Tale razdelilec pa je stereo, zato se lahko uporablja v obe smeri.

(3.5MM JACK mora biti stereo)

klik

8505007.jpg

Činče(RCA) pa povežeš s pretvornikom, ki si ga podal na drugem linku.

Saj lahko tudi povežeš drugače če rabiš, samo pretvorniki morajo biti stereo.Tisti pretvornik na tvojem prvem linku pa je mono.

___________________________________________________________________________________________________

To dobiš navaden stereo zvok.

Če pa rabiš kaj več, pa pride v upoštev optični kabel na receiver ali pa tudi hdmi na receiver.

Ta receiver pa mora znati prekodirati tudi DTS zvok, saj nekatere igre podpirajo.

In pa pol še povežeš npr. 5.1 zvočnike na ta receiver.(če upoštevamo, da ima receiver že vgrajen ojačevalec.)

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Čist preprosto. Vneseš notr podatke in če ne dostavljajo ti ob izbiri naslova piše, da delivery ni možn.

Kle očitno ni panike...

Dispatching to: *******************, Ljubljana, Slovenia, SI 1000 Slovenia

* Sony PlayStation 3 Slim Console (250GB Model) with Uncharted 2: Among Thieves (PS3)

£297.38 - Quantity: 1 - In Stock

Condition: New

Sold by: Amazon EU S.a.r.L.

Link to comment

Napiši model hišnega kina, da vidim kaj vse omogoča.

Igre in filmi imajo DD 5.1 in DTS 5.1,če pa je ps3 zmožen DTS HD 7.1 pa ne vem, ker nimam ne zvočnikov ne receiverja 7.1.

Direktno ne bere, lahko pa bere s pomočjo PS3MediaServerja(seveda s povezavo vsaj 2.0 procesorja za 720p.)

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
>http://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-Console-250GB-Uncharted/dp/B002S0OCYA/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=videogames&qid=1257065654&sr=8-2

ta amazon je neverjeten ej :D, za to ceno pr nas dobiš sam konzolo pa še to 120gb, a kdo ve če dostavljajo v SLO ?? tudi 5kg+ pakete ? seveda z 20 funti plačila poštnine :)

cca 330EUR + ptt 30EUR 350EUR pa tut ni tok pocen. Pri nas 300EUR PS3 + hdmi , kupis 250HDD cca nekajEUR dodas saj ta starega iz PS3 se vedno imas/ prodas. Edino igro dobis ceneje kot je v trgovini ( kar pa je pri nas dokaj drago ).

Uncharted 2 (PS3)/PS3 250GB G Chassis 349,99 € Priporočena cena, lahko ti zrihtam še kakšen EUR ceneje:)

ps, garancija je pa bolj v izi ce kupis v slo.

LP,Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment

Če je kdo pred nakupom pa išče informacijo naj povem, da bodo kmalu ( mislim, jutri ali v ponedeljek ) na voljo novi bundli PS3 z 250GB diskom.

1) z Motorstorm/Resistance2

2) Infamous/Killzone 2

3) Assasin`s Creed 2 ( ta bo še najbolj aktualna )

PS: pod prvo in drugo postavko dobiš dve igri skupaj.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.