Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE, PRED NAKUPOM (vse kar vam manjka do nakupa)


hocko

Priporočene objave

  • Odgovorov 212
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Objavljene slike

na ebayu imaš polno kontrolerjev, ampak preberi dobro opis, ker ponavadi piše na veliko official, sony, new,.... potem pa spodi..this controller is copy of...ali pa da je žičen.

Ampak vseeno priporočam nakup v online štacuni npr. na gameplay.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Bi mi lahko kdo našel Rock Band bobne za ps3 za največ 25€? Za xbox imajo skoraj vsepovsod v UK, za ps3 pa nimajo NIKJER, in res nikjer na zalogi!!! :evil: :x

Če kdo najde kakega na zalogi, je res car :plan:

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Š>S

Č >C

Ž >Z

Preden naročiš igre, poglej v večih trgovinah.

Išči npr. v treh trgovinah...tisto kar hočeš daj v košaro v vseh treh trgovinah enako in na koncu še prištej poštnino in boš videl, kje te pride najceneje...

Pa v vseh trgovinah imej novice naročene na email, ker včasih kaj dobiš na mail, ki sploh ni vidno ko si direkt na strani v trgovini.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...

Imam xbox360, ki mi bere ''backupe'', na njem igram singleplayerje, rad mam pa tudi multiplayer, ampak mi je tečno, ker me je strah za ban, pa še naročnino morem plačevat. Nekaj časa že razmišljam o nakupu PS3, pa me zanima, če se splača kupovati rabljenega, če ve kdo kje ga lahko poceni dobim, pa kak kaj zgleda online, npr black ops. Slišal sem, da so neki problemi z matchmakingom in me zanima, če so odpravli. Dobre igre(cod6, cod7, bc2) mam vse org. tak, da mi nebi biu problem kupovat igre. Preizkusil bi pa rad tudi ps3 ekskluzive, kot so heavy rain, killzone 3, gow3.

Hvala vnaprej :)

Link to comment

tukaj nekaj maš od 4 strani naprej.

http://www.bolha.com/iskanje.php?sort=4&ckat=&search=ps3+&ckatb=&nPage=4

ne kupuj brez garancije(vsaj 6 mesecov), ker ne veš, kako se je delalo z njim.

Jaz sem pred kakim letom igral multi in ni bilo problemov.Seveda je tu pa tam prekinilo match.

Ps3 med ekskluzivam prevladuje, tako da neboš nič falil s to izbiro.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Zdravo, tudi sam bom verjetno kupil PS3 pa me zanima kako pomembna je velikost diska? Lahko špile dam na disk in jih poganjam iz tam ali pa vstavim dvd in igram? Kako je z jailbreakom in online igranjem? Je isto kot na Xboxu da lahko dobis permanent ban, tudi če sklapljaš internet in prek neta igraš le originale? Gledam malo na bolhi pa so vse cene okoli 300€, lahko pa na Gbolinu dobis novega za 340€ z Jailbreakom, videl sam pa da nekdo prodaja novega s Fifo11 za 300€ ali je to preveč in bolj pametno kupiti novega? Je katera trgovina kaj cenejša od ostalih? Aja pa še to kateri kabel rabim če želim konzolo priklopiti na Samsungov 22" LCD monitor z DVI/RGB izhodom, rabim le HDMI kabel pa pretvornik DVi v HDMI ali še kaj?

Hvala za odgovore.

Urejano od RazorBack
Link to comment

Če imaš jailbreak ali CFW potem na hdd.

Če igraš org potem z blu-ray.

Online z jb trenutno ni možno.

Če formatiraš in naložiš OFW potem ne.

Rabljenega kupi le tedaj, ko ima še vsaj pol leta garancije.

Tako kot si napisal.HDMI-dvi kabel ali adapter.

Ne pozabi na zvočnike.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Koliko časa pa kaj misliš da bo preden bodo jailbreakili 3.60, vem da ne moreš vedeti ampak okvirno kakšno leto ali še več? Ker imam možnost kupit PS3 160GB star 2 meseca, garancija 3 leta z GranTurismo5 za nekje 260€ vendar me mika da bi morda raši imel jailbreakano verzijo pa potem kar precej prihranim na igrah samih.

Link to comment

Ima že 3.60FW sicer bi ga lahko dobil kar ugodno ampak nevem ali bi celo vzel 3.60 pa kupil par špilov dokler ne pride jailbreak. Ker neke velike izbire z garancijo, ugodno ceno in vredu diskom na bolhi ni sicer bom pa še malo pogledal. Samo nekaj me še zanima, če dobim 3.55 verzijo in jo jailbreakam pa mi potem teži z updateom in dela internet in onlajn igranje normalno če dam nazaj original FW?

EDiT: Pa kaj je ta koda, ki je ne/aktivirana za onlajn al kako?

Urejano od RazorBack
Link to comment

ja, delovalo bo normalno, le če ne boš nameščal kake "spoof 3.6 fw" "v bodoče če bo delovalo", saj te v tem primeru lahko banajo.

Sicer še za nobenega nisem slišal ampak vseeno.

Sicer nevem če vse igre to uporabljajo, ampak, ko kupiš igro npr. golf dobiš kodo za online igranje.Brez te kode ne moreš online multiplayer igrat.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
Aha te kode itak pol sam zraven originalov dobiš. Nene itak nebi sam nalagal fwjev gor. Sicer pa kot kaže bom prisiljen vzet 3.60 fw ker praktično 3.55 nima noben oz. ne prodaja. Je vredu cena okoli 250€ za Slim 320GB v pketu z GT5 in garancijo so 2013?

ta cena je ok.

@sleby, kake akcije...

Misliš nakup konzole ceneje kot je?...nič ni govora o tem.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Verjetno bom vzel kar tistega ko si mi sejmon linkal, čeprav ima 3.60 itak se mi gre najbolk za GT5 in Fifo11 kar pa lahko originala kupim. Zanima me je HDMI kabel že zraven ko kupiš konzolo? Pa kako je s temi kodami za onlajn, če jaz od nekoga kupim Fifo pa jo je on že igral prek neta pa jo proda meni in lahko potem jaz na svoji konzoli igram s to kodo? Me lahko kako opehari?

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.