Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE, PRED NAKUPOM (vse kar vam manjka do nakupa)


hocko

Priporočene objave

  • Odgovorov 212
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Objavljene slike

Well, verjetno bom tudi jaz mojega prodal. Cena bo verjetno okrog 190€ (odvisno!), starj je 2 in pol leti (kupljen 31.12.2009 s triletno garancijo), garancijo do 31.12.2011. Na njem se je tam okrog leto pa pol nabiral samo prah, potem par mesec igran in spet prah in spet malo igran. Verjetno bom priložil še kako igro ali dve in pa PS Move star dober mesec, igran 25 minut, na njem se nabira prah :D. Tako upam, da bo končna cena okrog 240€.

Typo*: Kupljen 30.12.2008 :D

Edit#2: V bistvu ga sedaj parkrat na mesec (približno 4x) uporabim samo za steamanje HD kontenta (povprečno 24 minut).

Urejano od 9000
Typo + Edit
Link to comment

Kolikor jaz vem, je zelo malo oz. skoraj nič bananih PS Trojk ( No sem pobingal in našel, da jih nekaj le je). Triletna garancija pa dandanes za PS3 tudi "krneki". Niti debeli PS3 se ne segreva, pri SLIMu pa je še to en level višje. Če vsake toliko časa spihaš ven prah in dobro skrbiš za konzolo, ti mora ostati funkcionalna vsaj 2 leti.

So pa bili tudi dnevi, ko sem sredi poletja za 10 ur visel za TVjem in je še vedno vse vredu in prav z konzolo. Garancija vsekakor je pomembna, IMO ni pa to glavni faktor.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pozdravljeni vsi...

Imel sem namen kupit PS3 (nov) zPS3 3.55 Jailbreak-om, pa mi prodajalec po telefonu razloži, da če kupim takega, pol ne bom mogu surfat po internetu. Mal se začudim, ker ima PS3 vgrajen web browser in nisem do sedaj zasledil, da bi bila ta funkcija onemogočena s tem. Da si banan O.K. - to razumem, to za brskanje po internetu pa ne. Kako je s to stvarjo? A mi lahko kdo to razloži.

Hvala,

Denis

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Sony je spustil ceno PS3...

Sony just wrapped its Gamescom 2011 keynote with this juicy nugget: base PlayStation 3 models will run you just $250 in the US, €250 in Europe, and ¥24,980 in Japan. Announced at the same show two years ago with a $300 price tag, the base PS3 Slim model includes a 160GB hard drive. A lower price will provide a nice cushion for that $299 Call of Duty: Black Ops bundle, which just hit stores earlier this summer. Meanwhile, the 320GB model will see a $50 drop as well, with new pricing for both models kicking in immediately in the US and Europe, and August 18th in Japan. Sony also lifted the curtain on a €99 (about $140) budget PSP model, which adds a slick new design while dropping WiFi functionality. Because, really, who needs their handheld console to connect to the web? All that internet gaming stuff was so 2011.

post-101-144771011959_thumb.jpg

BessieSABU.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 9 meseci ...

Predvaja samo regijo za katero je narejen, je pa res, da je velika večin BR-jev regije 0, kar pomeni, da delujejo povsod, v EU PS3 ti bodo delali R2(B) in R0 BR-ji. USA R1(A) in Azijski R3© pa žal ne, se pa da včasih celo regijsko zaklenjene BR-je kljub temu predvajati, tako da z R1 in X, preskočiš opozorila, ampak je to bolj izjema kot pravilo...

BessieSABU.png

Link to comment
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.