Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE LAN, WLAN, DLNA, PS3MediaServer (pomoč, nasveti)


Ozi

Priporočene objave

  • Odgovorov 226
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Rad bi se registriral na strani, da bi lahko potegnil kakšno demo igro dol, vendar sem prišel do tega, ko je treba vpisati podatke od bančne kartice. Zanima me, ali me bo prijava kaj koštala, ali je to samo za kupovanje iger?

Registriral sem se pod UK, ali lahko dam za postal zip 90210 ?

Upam da mi še kaj več podatkov poveste o PSN kaj lahko počnem z njim.

Hvala!

Link to comment

Za demote ne rabiš debetne kartice. Rabiš jo če hočeš kaj kupit KAR PA JE BILO ŽE MILIJON KRAT POVEDANO. Naše kartice ne delujejo v UK storu IN TUDI TO JE BILO ŽE MILIJON KRAT POVEDANO. 90210 je amreška poštna številka in ne bo delovala v UK štacuni tudi če bi naše kartice tam delovale SEJ VEŠ KAJ TUKAJ S TAKIM TEKSTOM SLEDI :D

Včasih dobim občutek da eni samo sprašujejo ne da bi sami poskušali kaj ugotovit.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pozdravljeni! :)

Mene pa zanima kako deluje priklop na internet,da na kratko opišem-

doma imam siol paket trojček, na katerem se moj ps3 normalno poveže na net,in deluje uredu,ko pa sem poiskusil priklopit ps3 drugje,mi to ne uspe-primer je pri punci doma ki imajo tuš paket trojček!

Ali je problem ps3,ali je krivo kaj drugo? :doh:

Hvala za odgovor vsem!

Link to comment
  • vrhovni

Baje zelo uporaben in napreden streaming/on-the-fly-transcoding media server za PS3, ki prebavi celo 1080p .mkv filete, obenem pa podpira tudi zunanje podnapise. Zna biti zelo uporabno za vse, ki želite PS3 nucati kot media server. Več ali manj vsi, kar sem bral po forumih, ga ful hvalijo in sedaj uporabljajo namesto ostalih podobnih rešitev (TVersity).

http://ps3mediaserver.blogspot.com/

http://www.avforums.com/forums/ps3-medi ... r-ps3.html

PS3 Media Server

Hi there... you will find on this page an experimental upnp media server I've written in Java (so you can also use it on Linux), with precious help from MPlayer/MEncoder, FFMpeg, AVISynth eventually, and currently using with my Playstation3.... I was quite fed up with TVersity and others servers I've tried as none of them easily supports subtitles and 1080p transcode, as well as any kind of files I want to play without worrying about ps3 compatibility.

I'm currently transcoding in real-time and no quality loss, 1080p mkv files. The drawback is the high bitrate your network must support: with the default settings, specific scenes with a lot of details (e.g.: zoom on a newspaper article) can have bitrates near 100mb/s, so gigabit is maybe useful.

The fact is, in order to see HD videos it's better to have an ethernet wired PS3!

Current features (še od verzije 0.96, sedaj je že na v1.02.1)

# Ready to launch and play. No codec packs to install. No folder configuration and pre-parsing or this kind of annoying thing. All your folders are directly browsed by the PS3. There's an automatic refresh also.

# Real-time video transcoding via MEncoder or Avisynth.

# OGG/FLAC/MPC Audio transcoding

# Thumbnail generation for Videos

# You can choose your audio/subtitle language on the PS3!

# All formats PS3 natively supports: MP3/WMA, JPG/PNG/GIF/TIFF, and all kind of videos (AVI, MP4, TS, M2TS, MPEG) the ps3 is willing to play

# ZIP/RAR files as browsable folders

# Preliminary support for pictures based feeds, such as Flickr and Picasaweb

# Preliminary Internet TV / Web Radio support with VLC or MPlayer

Requirements

# A fairly recent cpu (mine is a C2D E6750, 2.66GHz) for smooth 1080p transcoding, but 720p seems to be easily transcodable with a simple P4 :P

# 750Mb of RAM (for transcoding)

Link to comment

Zelo dobra zadeva.

Filme, ki jih ps3 ne podpira, jih spotoma pc strema v format, ki jih ps3 zazna, ampak pc pa pol tudi ful šteka.

Min. zahteve 2.0mhz.

512 ram.

Hitro vse zazna.Nič ni treba dati diske ter mape pod "libray".

Ps3 zazna server in se bodo pol videle vse datoteke,mape,diski.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Lp!

Pred kratkim sem si kupil ps in seveda sem se poizkusil priklopiti na internet. Na siolu sem prikloplen na trio, router mam proteusov in nastavitve za wireless so uspešno ( upam ) nastavljene. Ko pa se hočem povezat z ps-om mi po tem ko naj bi naredil test vrže tale error ( sledil sem tudi tem navodilom viewtopic.php?f=19&t=6188 ).

Pls help :car:

Link to comment
to so ti poceni rešitve siola rajši izklopi geslo ;)

jast ga sploh ne uporablam sej če kšn pride gor njegov MAC blokiram pa je! :beer:

Nah ni kriv siol... Kriv je sony, PS3 ne podpira WPA2 zato sem probal z WEP :doh: in stvar deluje brez problemov.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.