Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE LAN, WLAN, DLNA, PS3MediaServer (pomoč, nasveti)


Ozi

Priporočene objave

  • 4 tednov kasneje...
  • Odgovorov 226
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Hm. Ok, kaj pa tole (upam d ni blo že kje v teh 6ih straneh uprašano, ampak ne vrjamm :P):

Mi mamo doma en švoh komp, k ma sam net pa rutar in se pol nanjga ostali povežejo. Med drugim moj komp, z wifi klučkom :). Zanima me, kko (če) bi se dal povezat moj komp z ps3?

Ja preko wlan-a se direktno povežeš na ruter.

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

probaj to

[youtube:264zkoe5]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=O1dUjZaC9iU&hl=en_GB&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=O1dUjZaC9iU&hl=en_GB&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube:264zkoe5]

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

lp torej imam naslenjo tezavo!prvic ko sem dal sign in je slo normalno ter mi tudi povedlo daj e update 3.41 in ce hocem updetat.sem dal ja potem se je resetiral vse normalno.nato sem se drugic hotel vpisat da bi sel gledat kake demote nove pa mi napise naslenje. you cannot sign in using another users sign in id adress!

zna kiri pomagat!

lp

robi

Link to comment

Ps3 in pc poveži z mrežnim kablom oz. pri brezžični ni potrebno povezovati(če je pc povezan z enakim routerjem, kot je ps3).

In potem na pc inštaliraj ps3 media server in zaženi program ter se v programu poveži.Na konzoli pa se bo pc pokazal kot media server.

Lahko pa se tudi povežeš s windows media player z funkcijo media libray in tam dodaj želene diske...ampak ne delujejo vsi formati video datotek.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Joj jst mam ful velik problem,prosm če mi lahk kdo pomaga!sm bil povezan na internet vse lepo in prav dons pa kr od enkrat: the attempt to obtain the ip address timed out the wep key you entered may not be correct!pol sm sel na network setting sem šel costum - wireless - enter manually - vtipkal ssid,vtipkal wep in pol se zatakne če grem štimat ip address na automatic mi napiše obtain ip address failed če grem pa ip address setting manual mi pa pride da moram vtipkat ip address potem default router in primary dns in secondary dns no tuki vem samo ip address za ostalo ne vem kaj da vtipkam no neki sem najdu preko forumov in sem vtipkal neke številke ampak potem ko dam test mi pa napiše obtain ip address succeded internet connection failed odspodaj pa this is dns error...

Prosim za pomoč nevem več kaj naj naredim!!!

Link to comment

Joj jst mam ful velik problem,prosm če mi lahk kdo pomaga!sm bil povezan na internet vse lepo in prav dons pa kr od enkrat: the attempt to obtain the ip address timed out the wep key you entered may not be correct!pol sm sel na network setting sem šel costum - wireless - enter manually - vtipkal ssid,vtipkal wep in pol se zatakne če grem štimat ip address na automatic mi napiše obtain ip address failed če grem pa ip address setting manual mi pa pride da moram vtipkat ip address potem default router in primary dns in secondary dns no tuki vem samo ip address za ostalo ne vem kaj da vtipkam no neki sem najdu preko forumov in sem vtipkal neke številke ampak potem ko dam test mi pa napiše obtain ip address succeded internet connection failed odspodaj pa this is dns error...

Prosim za pomoč nevem več kaj naj naredim!!!

Link to comment

ip sem spremenil za eno številko odzadaj .. ... ... 59 na .. ... ... 60 a je to vredu? to sem naredu in mi še vedno noče!če sem sploh dal taprav ip od routerja - naslov ipv4? to sem našel na nastavitvah na svojemu routerju!Sploh nevem kakšna je to napaka a se da to popravit?

Link to comment

Ja, prej sm res na hitr preletev in sm zgresu :P. Dele sm su pa res use brt in sm najdu neki uporabnega na 4ti strani..

Anyway, max buffer sm dal na 600 (nevem č kej pomaga, sam useen :P), pa pr video quality settings sm probavu različne varjante, pa se je ena obnesla.. Uglavnm zdej mi divx pa hd delata :). Full HD se pa mal zatika.. Sam fullHD tv dobim sele cez par mescov, tko d do takrt bo :).

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
Gost drogba9999

Zdravo!

Jst sm pred kratkim kupu PS3 in mam probleme z netom! :(

ko kabl priklujčim na ps3 mi ga nezazna... ko pa ga izklucim pa mi napise da je bil izklučn... nwm ka naj naredim! :(

dejte mi prosm pomagat...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.