Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE LAN, WLAN, DLNA, PS3MediaServer (pomoč, nasveti)


Ozi

Priporočene objave

PS čisto lepo podpira WPA2 poglej na link ki si ga sam dal.

Vem, da je v linku naštimano na WPA ampak kaj naj če sem z tem geslom dobival omenjeni error. Z WEP pa se mi connecta brez problema :crazy: ! Sej pravim , da mi ni najbol jasno :doh:

Link to comment
  • Odgovorov 226
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

V Jokru pise da PS3 bere XSUB podnapise tudi ce niso integrirani v video datoteko, se pravi klasicno kot dodaten filet ob filmu. A je ze kdo to probal?

Bwo ... prvič slišim .. Povej mi točno kaka je končnica datoteke pa bom sprobal.

LP

Xbox 360 Gamertag: Ever SLO

PlayStation 3 & PSP Account: Ever_US

Nintendo Wii Friend Code: 1199-3843-9490-3105

Link to comment

Eno pomoč bi potreboval? Zanima me sledeče ali je možno priklopiti ps3 na internet s pomočjo switcha???

Imam kabelski internet ki je normalno prikloplen na rac. sedaj me pa zanima ali lahko iz modema z mrežnim kablom povežem switch in nato iz switcha z drugim mrežnim kablom ps3 in rac. vsakega s svojimi kabli seveda!!!

V naprej hvala za odgovor!! ;)

Link to comment
  • N7
Eno pomoč bi potreboval? Zanima me sledeče ali je možno priklopiti ps3 na internet s pomočjo switcha???

Imam kabelski internet ki je normalno prikloplen na rac. sedaj me pa zanima ali lahko iz modema z mrežnim kablom povežem switch in nato iz switcha z drugim mrežnim kablom ps3 in rac. vsakega s svojimi kabli seveda!!!

V naprej hvala za odgovor!! ;)

če modem omogoča, da več kot en klient opravlja klic potem lahko. preveri pri ponudniku interneta. in spet... nabav si router! :roll:

ozi_SLO.png

Link to comment

A mi zna kdo pomagat. Men vn fukne problem 80710102, neka DNS težava in res nevem ka nej naredim. Sam mam asusa WL500gP in mi žična povezava vse lepo teče(deluje na vseh kompih in na x360), ko pa probam PS3(žično deluje vse OK, sam ko mam kabel pol po clei bajti dah...) preko wirelessa priklopit pa mi ta error vn vrže. Probal sem že ogromno nastavitev pa nič. Mam pa od SIOLa trio paket. Please help :)

Lp Sasuke

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

pozdravljeni

Na prejšnjem računalniku mi ta programček super deloval, zdej mam pa nov programček mi pa kar ne dela. Pridem v program normalno, ko pa hočem naložiti film mi sploh noče odpret brskanje, da bi zbral film. Tam pri treh pikcah da film noter daš. Ne gre naprej program, ostane na začetku in potem ne morem nč tipkat. Upam da se razumemo:-) In pritisnem crtl+alt+del da sklenslam program? A kdo ve zakaj, pomahajte ;)

Link to comment

Še jaz imam eno težavo s povezavo...

...povežem se preko wireless, WPA, poveže se lepo, testira in reče "OK, povezan". Grem v internet browser in odpre default stran, grem na drugo stran (poljubno) in jo odpre, ko pa probam "v tretje" pa napiše eno izmed klasičnih napak (DNS, connection, tretji problem [80710092 ali 8071053c ali 80710102]).

Poudaril bi rad da mi prvič ko odprem browser _DELA_ (torej stran ali dve odpre).

Pomaga samo reset konzole ali settings -> test connection (da se odjavi in spet prijavi), kar "pomaga" samo za stran ali dve.

Ali pozna kdo to težavo? Mislite da je povezana s porti (kar mi je ultračudno ker port nima veze s konekcijo- če dela dela, če ne ne)? Posodobil sem ga (seveda takoj po resetu ker je drugače izgubil povezavo) na 2.60.

Link to comment

Evo. Včeraj sem dobil nov PS3. Vse dela super samo wireless internet zafrkava. Poiskusil sem 50 različnih "rešitev" ampak še vedno ne dela. Javi mi napako "A connection error has occured (80710A03)". Porte sem odprl, izklopil Firewall na routerju, ročno dodal MAC address PS3 v Router ampak še vedno ne dela. Vse nastavitve sem pravilno izpolnil ampak ne dela. Signal strenght je od 95% - 100% ampak ne dela nikoli. Zatakne se pri Internet Connection, kajti router dodeli IP address PS3, samo internet ne dela.

fuRh7384133640.jpg
Link to comment

Verjetno si tudi sam že pogooglal in ugotovil, da naj bi 80710A03 označevalo nekakšne težave s konfiguracija routerja. Kaj več informacij žal ni. Predlagam, da še enkrat premisliš o tem, če imaš zagotovo prav nastavljen router.

Katere porte si pa odprl iz smeri internet proti PS3? Te, ki so napisani na te strani? Si dodal tudi TPC 53 za potrebe DNS?

Lahko pingaš PS3 iz računalnika, mimogrede?

Link to comment
  • N7
No zdaj bomo končno odšli od ADSl k amisu a bo treba kaj spreminjat slučajno ?

adsl je protokol širokopasovne pozave. kdo pa je bil prej ponudnik? siol verjetno? če se ne motim ima amis prav tako ppoe dostop. najbolje, da preveriš pri nihovi tehnični službi. če si imel na konzoli avtomatske nastavitve potem ne bi smelo biti problemov. seveda je odvisno ali imaš povezano preko kabla ali ne in kaj ti v slednjem primeru routa wifi signal...

ozi_SLO.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Zdravo, razmišljam o nakupu PS3, ki bi ga večinoma uporabljal kot medisjki predvajalnik. Pri kolegu sem videl kako lepo dela streaming s PS3 Media Serverjem, vendar ima kolega PS3 povezanega na router preko kabla. Zanima me kako je s streamingom preko 802.11 g/n wirelessa? Filme bi streamal iz svojega iMACa, sem pa v dvomih ali ima wireless dovolj pasovne širine za npr. 720p x264 mkv datoteke.

Lahko kdo pokomentira, kako je s stremanjem mkvjev preko wirelessa (najverjetneje DivX/Xidi špilajo brez problema)?

Rad bi se prepričal pred nakupom, da potem ne bo razočaranja, saj žal fizična povezava preko kabla z routerjem ne pride v poštev.

Hvala!

Link to comment

Jaz streamam iz zgornje etaže v dnevno sobo, kjer imam PS3, router linksys wrt54gl

Računalnik je tako star, da sem že pozabil kateri je, čakaj pogledam malo v system properties.

OK, rač. je athlon 64 3200+ (2.00 Ghz), rama je 1GB, win XP.

Streamam z Tversity, nastavitve reencode na 1280x720p, z 1080p materiala in ne pade niti ena slika.

Tako, da to sigurno dela.

Link to comment

Evo sem nabavil PS3, povezal na wireless, in streamanje deluje brez problema pri 720p in 1080p!

Uporabljam PS3 Media Server, ki je res špica (podprti slo podnapisi v mkv, avi, mp4 itd datotekah...)

Odličen program!

P.S. Za pošiljat 1080p vsebino je potreben dober procesor (vsaj C2D) ter širkoa pasovna širina, pri brezžični povezavi, pa jasno zelo dober signal.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • N7

mnja. stric google ni ravno radodaren.

če streamaš preko wlana poizkusi še preko kabla.

izklopi firewall in poskrbi, da PC od koder streamaš ne bo obremenjen (sprosti sistemkse resourse, ugasni aplikacije, ki jih ne potrebuješ, sprosti internet povezavo....)

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.