Skoči na vsebino

Uradna Tema: Saints Row


shoelace

Priporočene objave

Sprva sem mislu da je to GTA klon, (heh sovrazm to besedo, a HL2 in Halo 2 sta pa doom klona in BFME al pa AoW pa red alert klona??! :cough: ) ampak po 4 urcah igranja dema na x360 lahk mirno recem da je ta spil carski.

Seka ga fizika ki res popestri igranje in naredi SR popolnoma drugacen od GTA, recimo se pelem po cesti, nagazim pesca in mi prleti na havbo in lezi tam dokler ne zabremzam, pol ga pa vrze 20 metrov naprej.

Kot tud recimo demoliranje nadmestnega vlaka, vrzem pipe bomb, cel vlak pade 10 metrov na cesto, iztiri, se prevraca se 20 metrov po cesti in rusi vse pred sabo, ljudje kricijo in bezijo...fixno :razzy:

vsec mi je ropanje trgovin, v demu sm vse trgovine uropu in vse sefe izpraznu pol sm si pa sow nabavt 30 pipe bombs pa sam metat jih na policaje (fix je da lah kvrzes bombo tud v avto not).

Grafika je ap itak za slinit se! Ze vidim da bom kaka dva mesca igral ta spil po par urc na dan, eh ze prvi letnika faxa bom zabluzu, pa s ebaba me bo iz stanovanja vrgla :D:D

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Povsem drugačen od GTA-ja spet ni! Se pa po demu vidi, da želijo avtorji stopiti stopničko višje.

Tisto trobljenje o evoluciji žanra se še morda uresniči. Občutek pri igranju je neizmerno boljši kot pri ostalih predstavnicah. Pa ne samo zaradi dobrega grafičnega srčka in učinkov. Če ne drugega je vsaj mlatenje mimoidočih ponovno postalo zabavno. :bringiton: :D

Link to comment

sem probal pridet čez zid, najlažje se to naredi da se postrani kaka 2 metra stran postavi avto in hitr 2x tapneš Y da skočiš iz avta in hkrati prestopiš demo zid. Pejte do demo zidu pri uni trgovini z cotami al pa tam mal višje kjer se pojavte če vas ubijejo.

Na drugi strani ni nč kej pametnga, treba je pazit ki se sprehajaš ker ti lahk špil takoj frezzne al pa te warpa nazaj čez demo območje.

Trgovin čez zid ni, razn AK74 se da najdit tam na nekem igrišču in se hit respawna. To je edin vredn odhoda tja, drgač pa jz nism nč raziskoval preveč kr mi je vedn frezznu špil al pa sm kje obtičal na koncu.

poglejte na youtube kjer je poln muvijev ki kažejo pot do ak74 in potem kam it da se vrneš nazaj

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • 1 year later...

Malo pozno pa vseeno. Nabavo sem si Saint's row in me zanima če ste meli enake oz. podobne težave s sliko...

http://xbox360media.ign.com/xbox360/ima ... 422263.jpg

Na tej sliki se recimo vidi, da je steklo na avtu videt kot neke pike, isto je z lasmi, obrvmi, očali na likih. V igri je vse še bolj intenzivno kot je tu na sliki, zato me zanima če obstaja kaka rešitev, mogoče kaki patch?

Sicer ni nevem kaj, ampak je vseeno moteče pri igranju.

hvala

Link to comment
Malo pozno pa vseeno. Nabavo sem si Saint's row in me zanima če ste meli enake oz. podobne težave s sliko...

http://xbox360media.ign.com/xbox360/ima ... 422263.jpg

Na tej sliki se recimo vidi, da je steklo na avtu videt kot neke pike, isto je z lasmi, obrvmi, očali na likih. V igri je vse še bolj intenzivno kot je tu na sliki, zato me zanima če obstaja kaka rešitev, mogoče kaki patch?

Sicer ni nevem kaj, ampak je vseeno moteče pri igranju.

hvala

Ni kej narest. Ta špil ma bl švoh grafiko. Sam je pa zelo zabaven za igrat.

Če maš rad GTA ti bo tut ta sick. Ni pa tako dovršen...

Saints Row 2 bo mel baje svašta vozil, vključno z helikopterji, ladjami in letali.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.