Skoči na vsebino

Katera konzola je po vašem mnenju bila najboljša?


vedernjak

Priporočene objave

gameboy čist starejši ali sega game gear.lastiv sem si oba.sam sega je bila boljša ker je imela barve ter igre.gameboy pa je imel odlične igre ampak problem pa je bil velik ni barv!barve sta bili le dve zelena in črna.sego je vn reševal sonic za nintendo gameboy pa mario.za sega sem si lastil naslednje igre(ker sm sega game gear izgubil zdaj kupujem novga)

sonic the hedgehog 1 in 2 (itak)http://www.konzole-slovenija.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=6189

lion king

m'c donald

sonic chaos

tom and jerry

mortal kombat

in to so tud vse

za gameboy sem si pa lastil naslednje igre

pokemon gold

tom and jerry

super mario land 1

super mario land 2

tetris

dr.mario

tmnt

lucky luck

startrek

fifa 98

pokemon traiding card game

pocket bomber man

jungle book

super man

mr.do

to pa so vse

katere igre ste si vse lastili za obedve konzoli

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 4 meseci ...
  • 1 year later...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...

Playstation 1: Crash Bandicoot 3 Warped; zame najboljša igra, ki sem jih igral v celotni franšizi

Gameboy Advance SP:

-Banjo-Kazooie: Grunty`s Revenge

-Crash Nitro Kart

-Crash Bandicoot Fusion

-Crash Bandicoot XS

-Medabots AX

...

Nintendo 64:

-Super Mario 64

-Mario Kart

-F-Zero X

-Banjo-Kazooie

-Diddy Kong Racing

...

In nazadnje še neka konzola podobna SNES-u ali NES-u (imel sem večinoma rumene diskete).

InFireX1.png
Link to comment
  • 1 year later...

Meni osebno najbolj priljubljena je NES (najbolj priljubljeni spili na konzoli :contra, castlevania, battle toads, battle tank, bomberman, celotna serija advanced dungeons & dragons , in se bi lahko nastevala ker je blo tolk tega da clovek kr skp pade ko vidi zadevo kako nora je bila in se vedno je):love:

potem pa kak sega mega drive (del otrostva v katerem sem nonstop igrala zgolj mortal kombat in alien-a)

kot prenosna konzola mi je pa GBA bil vedno dober sopotnik za krajsanje dolgis vozenj v solo s pokemoni pa zeldo med najljubsimi spili ofc.

tbh, tesko se je odlocit kaj bi bilo najboljse ce clovek doma zbira ze od otrostva konzole s katerimi je odrascal :cheerful:

Link to comment
  • vrhovni

Uh, meni se je SNES najbolj vtisnil v spomin, čeprav sem imel prej že NES nekaj časa.

Zelda: ALTTP, Super Metroid, Super Mario World, Secret of Mana, Super Mario Kart, Terranigma, Chrono Trigger, Yoshi's Island in še in še ... če bi imel do konca življenja na voljo samo eno konzolo in njene špile, bi ziher izbral SNES. Škoda, da je imel samo eno Zeldo. :tepen:

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...

Da še jaz malo obudim staro temo

Usekakor 2 najbol uspešne konzole vseh časov : Atari in playstation 2 , zanimivo da ps2 je trejal skoraj do konca proizvodnje ps3 ..podobno kot atari, ki je zasenčil oba2 svoja naslednika. Da o številu iger ni treba govorit sploh.

Drugače glede kultnosti in inovacij , definitivno zmaga sega dreamcast.

Brez dreamcasta nebi bilo polovice idej in spilov za xbox original.

In še vedno je bil pioner online igranja , konzolskih rpgjev.

Da nebi o VMUju , ki ga do ps4 očitno ni noben niti skopiral ..pa je genijalna stvar.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.