Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE HW, NASVETI (mrtev, ni slike, nekaj ne štima)


Gost smile4me

Priporočene objave

Srečujem se torej s sledečim problemom. Na mojem precej novem tv-ju igram vse špile brez problemov, ko medtem na malo starejšem tv-ju, ki je tudi precej večji od tega, ne morem igrat vseh igrc normalno. Pri nekaterih špilih je slika pač črnobela in to ravno tisti, ki so mi najbl všeč. Ta problem se mi je pojavljal že pri PS2.

Help

LP

Link to comment
  • Odgovorov 319
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

Si si ze sam odgovoril. SCART je samo oblika prikljucka, ki lahko nosi avdio in video signale. Dejansko lahko preko SCARTA furas cisti RGB v 480p (tudi 720p/1080i, vendar manj kot 1% televizorjev na trgu to podpira). Tisti jajc ki ga dobis zraven konzole pa je kompoztina povezava, kjer so vse barve in sinhronizacija stisnjeni v eno, kar je obup. No ker RGB in kompozit ne uporabljata enakih pinov, lahko te zakljucis v SCART vmesniku. Mora pa TV to podpirat in ponavadi je tako da cisti RGB podpirajo prva SCART vrata.

(:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

zdravo

no danes sem nesel ps3 na reklamacijo. majhna pisarna, kjer pač ljudje oddajo reklamirane izdelke, in glej ga, na polici stojita 2 ps3-ja, oba 60gb, na njih pa list ki piše, reklamacija.....vzrok: ne bere nobenega medija in zamrzne v igri. se pravi,zgleda da niso te okvare tako nedolžne in redke....pravijo da ga dobim v roku 14 dni ampak iz izkušenj vem da bo trajalo mesec......

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.