Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE HW, NASVETI (mrtev, ni slike, nekaj ne štima)


Gost smile4me

Priporočene objave

  • Odgovorov 319
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

  • Pred 1 mesecem ...

Okej, staro phattie sem prodal kolegu, sam pa sem kupil Slima (250GB). Zdaj me pa nekaj živcira. V osnovnem meniju in med filmi slika utripa. Na trenutke pa se zaslon ovije v temo ter se izpiše napis "napačen format". Kaj za vraga je to in kako to popravit? Hvala.

*edit: Nastavitve so iste kot pri prejšnjem PS3, TV je isti.

Link to comment

koliko vidim s te slike, se podnapisi prilagajajo resoluciji filma., tko da film nima veze.

če so ti bili podnapisi prej na sredini in levo-desno centrirani, potem samo spremeni tisto v rdečem kvadratu označeno in sicer tako primer:

če je levo-desno bilo ok, potemCenter At (CP) pusti

Vertical (VP) pa daj na npr.350.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

zdaj se ne spomnim na pamet če to piše za free ali za zaseden prostor...naj nekdo hitro pogleda

zbrišeš pa lahko:

filme pod videos

igre(demo) pod games

ter dodatki iger pod system game data

EDIT:

pod system piše koliko je prostega mesta, saj poleg piše

Free Space ...gb/500gb

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...

Zdravo ,zanima me če mi lahko kdo odgovori na naslednje vprašanje.Postal sem ponosni lastnik ps3,do tu vse lepo in prav,zataknilo se je pa pri vklopu,in sicer ko sem prek kabla hdmi-dvi priklopil,ni slike,v čem je težava,ker pri xboxu360 teh težav ni,aja pa še to monitor nima podpore HDCP,vendar xbox360 to ne moti.kaj storiti,na goblin.si sm opazu nek vga kabl,ali bi to rešilo problem???????

Link to comment

Mam problem s PS3 in povezavo neta preko routerja.

Če dam easy konfiguracijo mi ne dela nič, če dam pa manualno pa imam problem katere številke napisat v zahtevke IP address, Subnet Mask, Default Router, Primary DNS, Secondary DNS.

Zanima me, kje ste vi pridobili te podatke in kateri ip se piše pod IP address in kateri pod Default Router?

Vse mi je že delovalo, zdaj pa kar naenkrat ne deluje več.

Imam router Linksys WRT54G, pri katerem v nastavitvah pišeta številki Local-IP-Address in Start-IP-Address, če grem pa poizvedovat po ipju računalnika, pa nobena izmed tistih dveh številk ni ista. Katero od teh treh številk torej zapišem na katero mesto? smile.gif Hvala.

DHCP pri routerju mam enablan, tako da očitno ni problem v tem in bi moral sam od sebe prepoznati IP in vse ostale potrebne drekarije. Pri manual nastavitvah pa sem sprobal že vse logične kombinacije in ne deluje nobena.

Upam, da bo lahko kdo pomagal. Hvala, lp

Urejano od Abaction
Link to comment

Ali se je že kateremu zgodilo da ps3 enostavno po večurnem igranju "zmrzne"? Sliši se le zvok od špila, potem ga ugasnem na konzoli in je spet vse ok. Ne dogaja se mi to zmeraj, do zdaj se mi je to zgodilo 3x in to pri dvema različnima špiloma. Imam pa slima 240gb, star je slabe 2 meseca, kupil sem pa novega, zato mi je mal čudno vse skupaj. A je mozno da se ps3 pregreva? Ali obstaja mogoče kak položaj, kjer se ps3 bol hladi kot ponavadi? Zdaj sem ga probal podložit, tam kjer so one štiri nogice po dve na vsaki strani. Upam da bo zdej ok :)

hvala za odgovore

Link to comment

To da konzola zmrzne (meni se je zgodio na PS2, PS3, Xbox360 in Wii-ju) ni nič neobičajnega, razen, če se ti začne to dogajati redno, vsak dan po krajšem igranju, potem je s konzolo nekaj narobe oz. se ne hladi pravilno. Okoli konzole moraš imeti čim več prostora, da se lahko hladi.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.