Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE HW, NASVETI (mrtev, ni slike, nekaj ne štima)


Gost smile4me

Priporočene objave

Kolikor vem ima PS3 vgrajen univerzalen napajalnik.Poglej v navodila ali nalepka ozadi na konzoli...meni se ne da :D .

Ti samo rabiš adapter(kos plastike in železja) :) , ki ga dobiš najverjetneje že v merkurju.

Za prvo silo pa si lahko kar doma narediš ta adapter z splošnim znanjem iz elektrike.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • Odgovorov 319
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

  • 4 tednov kasneje...

Sam eno vprašanje, pa da ne odpiram nove teme za to breveze, na netu se govori o nekem padcu cene v Aprilu 2009 in April je tle in kako kaže s tem "price dropom". Sam osebno dvomim da bo, saj je Sony v krizi, sam glede na recesijo bi lahka kej blo, ker pač 400€ ne dam za konzolo, če je flashan box z garancijo 250€. Sam box sem že meu pa sem prodau, zdej bi pa neki novga :D, a je PS3 res tak večji WAU od xbox?? Čim bol objektivne odgovore prosim

hvala lp

Link to comment
  • N7
Lep pozdrav!

Pred kratkim me je srečala oranžna lučka smrti na mojem 60gb ps3. Na srečo sem malo preden se je to zgodilo naredil backup, vendar ko hočem ta isti backup restorat na novem 80gb ps3 mi restora samo enga userja ( moj fake UK račun ki sem ga uporabljal zgolj za ps store). Tistega na katerem sem pa vse igral in delal pa ne :puppy: .

prejšni ps3 sem imel kar dolgo saj sem ga kupil takoj ob izzidu, posledično se je nabralo na njem ogromno save gamov.

Obstaja kakršna koli možnost da si pridobim nazaj vsaj save-game, imam še vedno originalen disk iz 60gb in back up file na externem hd.

Hvala za pomoč!

:puppy:

vstavi notri stari disk in ponovno pozorno bekapiraj. potem poizkusi znova.

ozi_SLO.png

Link to comment

Jah očitno na sima zelo podobne težave z našimi ps3 ji.Moj je star samo 4 mesece 80gb pa je prenehal brat diske.

Mislim,to je pa pravo razočaranje 500eur daš pol pa dobiš nek šit,ki je seveda narejen na kitajskem halooo...

Če bom kdaj kej kupoval bom raj naročil iz amerike ker za njihov trg so čist drugi standardi.

Evropa pač dobi drobtinice oz serije ki jh na druguh trgih ne morejo prodat oz ps3 je z napako. :a_a:

Link to comment

No da še jaz delim mojo trenutno frustracijo z vami.

Namreč, včeraj mi je med igranjem igre (skate 2) se konzola (ps3, 60gb) sama ugasnila. Prvo sem pomislil da je toka zmanjkalo a sem opazil da je teve še kar prižgan. Poizkušam prižgati kozolo a brez uspeha. Ko jo prižgem sveti zelena lučka par sekund, nato se v ozadju prižge rdeča, ps3 trikrat zapiska, nato prične utripati rdeča lučka dokler ne izklopim sistema. Igralni plošček nima nobene moči, da bi sistem prižgal preko njega. Niti ne zazna frekvence in posledično skozi vtripajo vse štiri lučke na njem. PS gumb je v tem primeru neuporaben.

Torej, zanima me, če je kdo se soočil z podobno težavo in kje ter kako se ta stvar odpravi (če se ve, lahko napišete tudi okvirno ceno). 60gb PS3 sem pa kupil zato, ker lahko na njem igram ps2 igre, kar zelo razširi spekter iger, ker si nikoli prej nisem lastil ps2.

:tard:

Lep pozdrav

12556.gif
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Torej imam sledeč problem.

Niti z WMP11, niti Tversity, niti PS3 media server ne zazna PS3-ke..."Device not found"

Sicer mi v "my network places" zazna nekaj...ampak na PS3 pa nič...media server mam enabled, in tudi če sam iščem , ne najde nobene naprave...

predvidevam da imam težave zato, ker imam žično povezavo direkt iz modema ganymade 822+....saj kolikor vidim wi-fi uporabnikom dela bp.

Izklopil sem tudi požarni zid pa še zmerom nič...

Če ima kdo rešitev naj se prosim oglasi, sem že probal skoraj vse pa še vedno ne gre...nimam več idej kaj bi še moral nastavit oz. kje...

aja pa še to...če grem v ps3 pod internet settings test imam UPNP Not available, NAT pa je Type1

UPNP sem sicer omogočil v local area connection in sicer sem obkljukal oba : TCP in UDP , omogočil sem tudi web server HTTP....

Skratka, upam da se najde kdo, ki ve kaj storiti v tem primeru...sem čist obupan :puppy:

Lp

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
Kako uštimam zvok... Sliko imam preko HDMI->DVI-> TV, zvok pa bi imel preko činčev(bel, rdeč) v audio sprejemnik.

Hvala!

moj psn: DoodlyDingDong

Priklopi bel/rdeč kabel (tisti ki si ga dobil s PS3) na ojačevalec in v nastavitvah na PS3 za audio namesto na HDMI nastavi na Analog audio.

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Živjo,

imam PS3 60GB model, kupljen na prvi dan izida in mi je včeraj šel BR čitalec. Ne bere niti modrih diskov, kot tudi ne CDjec, SACDjev in DVDjev. Problem je, ker nimam več garancije, zato pošiljanje na servis, kjer me bodo oskubili za 150€ samo za pregled + potem še servis, ne splača. Načeloma sem pogon pripravljen zamenati sam (razstaviti sistema, kot sem gledal ni ravno problem), me pa zanima, kje bi dobil nov delujoč pogon oz. če mislite, da bi mi tega poslali iz Sonyja (vem, najverjetneje ne, ampak vprašam)? Drugače pa bi kupil od koga v SLO. Skrbi me predvsem to, da je bila večena pogonov, ki so naprodaj nekoč že pokvarjena in popravljena. Torej, nasveti?

Link to comment

To sem že probal, ampak se po moji oceni ne splača, saj nudi komaj 30 dnevno garancijo. V primeru, da mi po tem spet crkne (sedanji mi je šel po dveh letih in pol uporabe), sem vrgel 100€ skozi okno. Prav tako za odkup originalnega 60GB modela s pokvarjenim pogonom ponuje le 100€.

LP

Link to comment

Ne razumem. Na kakšni podlagi lahko s predračunom (drugače imam račun in ne vem zakaj je potreben "predračun") pridem do rezervnih delov? Prosim, če lahko to malo bolj razložiš, ker sem sam, kar se teh stvari tiče, popolnoma lev. :no_no:

HVALA!!!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.