Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE HW, NASVETI (mrtev, ni slike, nekaj ne štima)


Gost smile4me

Priporočene objave

  • Odgovorov 319
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

Nevem jaz tezav z pes08 nimam tud prvic slism da bi pes2008 kvaril ps3

...o jaz pa sem na italijanskih forumih zasledil, da se to zelo zares dogaja in sem to tudi naprej povedal...a folk je vedno skeptičen...žal se pri nas premalo vsega proda in ni prave merodajnosti...kakorkoli, Italijanov poznam še kar, špila so se rešili in jaz z njimi vred... :beer:...žal bom, ker sem pravi fan PES in mi FIFA ne sede, brez nogometa do konca leta... :bleh:

Link to comment
ps3 sem dal na reklamacijo 5.12.2007 pa še ga sedaj nisem dobil.

Naj uganem. V BB ... ce bi na Sony customer support klical in ga njim dal bi bilo prej ... veliko prej ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Da še dodam svoje mnenje...triangle ima prav...usi pričakujejo za ta denar, ki so ga dali za PS3, da jim bo držu do razkroja materjalov iz katerih je naret. Navsezadne je to elektronika in ni nič čudnega, da pač crkne zadeva..drugo pa je kako kvalitetno je sestavlen. Tut PS2 je na začetku crkvau, še posebi laserji. Men dela starček vse od leta 2001 :innocent: . No hočm rečt, da me že to jamranje malo jezi, ki so itak na useh forumih, češ 600€ sm dau za ps3 in je crknu...jebi se Sony...in take zadeve..Če maš fakin garancijo, nes nazaj pa bojo zrihtal, če ne pa novga dal. Tut najbolše in najdražje zadeve mrknejo.. No upam, da bote usi dobil iz popravila nove oz. popravlene konzole ter, da se vam to ne bo ponovil.

Lp

crx :-x

Link to comment

že že , jamramo. crkne ps3 , nesem na garancijo, čakam mesec, da bi pa plačevali da bodo naše konzole na popravilu pa tudi ne hvala. po mojem mnenju je to blago veliko premalo preizkušeno. upam da dela čim dlje, in vam čim manj crkuje. če crkne , je res manjša nevšečnost, drugeče pa nič slabega o playstationu 3.

lp

Link to comment
Da še dodam svoje mnenje...triangle ima prav...usi pričakujejo za ta denar, ki so ga dali za PS3, da jim bo držu do razkroja materjalov iz katerih je naret. Navsezadne je to elektronika in ni nič čudnega, da pač crkne zadeva..drugo pa je kako kvalitetno je sestavlen. Tut PS2 je na začetku crkvau, še posebi laserji. Men dela starček vse od leta 2001 :innocent: . No hočm rečt, da me že to jamranje malo jezi, ki so itak na useh forumih, češ 600€ sm dau za ps3 in je crknu...jebi se Sony...in take zadeve..Če maš fakin garancijo, nes nazaj pa bojo zrihtal, če ne pa novga dal. Tut najbolše in najdražje zadeve mrknejo.. No upam, da bote usi dobil iz popravila nove oz. popravlene konzole ter, da se vam to ne bo ponovil.

Lp

Al pa je zarad takih kot ti, vedno vec sranja na trgu, ker ste takoj zadovoljni z vsem sranjem. Ce dam za elektroniko 600€ mi zadeva ne sme crknt. Vcasih si dal mogoce max 100€ za tiste cajte tud hud skupek elektronike, pa ti ni nikol crknl. Ne, to ni normalno in je nateg pri vseh stvareh. Potrošniška fora, prej crkne, prej bodo menjal. Noben mi ne bo govoru, da zaradi tega jamram in da sm prezahtevn, ce pricakujem od podjetji, ki sluzijo mastne dnarce, da sestavjo skp drek. Majkemi, da NES niti priblizno ni bil v takih problemih, pa gor al dol kao zahtevnost tehnologije, kot da je takrat bil NES enostavna zadeva. Pac treba si priznat, da so vcasih zadeve sestavl tko k treba, zdej pa zarad masovne prodaje, zadeve sestavjo kot šiptarji. :)

DejchSLO.png
Link to comment
Da še dodam svoje mnenje...triangle ima prav...usi pričakujejo za ta denar, ki so ga dali za PS3, da jim bo držu do razkroja materjalov iz katerih je naret. Navsezadne je to elektronika in ni nič čudnega, da pač crkne zadeva..drugo pa je kako kvalitetno je sestavlen. Tut PS2 je na začetku crkvau, še posebi laserji. Men dela starček vse od leta 2001 :innocent: . No hočm rečt, da me že to jamranje malo jezi, ki so itak na useh forumih, češ 600€ sm dau za ps3 in je crknu...jebi se Sony...in take zadeve..Če maš fakin garancijo, nes nazaj pa bojo zrihtal, če ne pa novga dal. Tut najbolše in najdražje zadeve mrknejo.. No upam, da bote usi dobil iz popravila nove oz. popravlene konzole ter, da se vam to ne bo ponovil.

Lp

Placam polno ceno za izdelek tako da pricakujem da dela brez problemov dlje casa. Nisem placal pol cene da dobim izdelek za 2 lete in pol vrzem v smeti zadevo.

Pac. Ce ze prodajajo naj prodajajo kvaliteto ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

No, zdaj je kar je....Znano je, da PlayStationi na zacetku nekaj časa crkujejo....predvsem zaradi slabega testiranja in slabe elektronike...na koncu je vse made in Taiwan, China, Koreja...itd

Je pa seveda velik drek, če daš 600 eurov za konzolo in crkne...človeka preplavijo obcutki razočaranja...kakor, da je denar vrgel vstran. In potem seveda letanje na kurcevo reklamacijo, potem neki bureki drkajo po tvoji NOVI KONZOLI :doh: ....in bog ve kaj sploh naredijo in ko končno to dobiš nazaj, se sprašujes ali bo ali ne bo....

Dejstvo je, da če kupec placa 600 eurov za neko stvar SE PRIČAKUJE DA BO DELALA BREZHIBNO...!!! NE PA DA POTEM NOVO KONZOLO...nesem na kurcevo reklamacijo in tam drkajo po njej, ker potem to ni več nova konzola...ampak rabljeno sranje! :x

Kupici bi morali dati jasno vedeti, da ne bodo trpeli takega sranja!

Zdaj so sicer pri Sony-ju dali ven cenejšo verzijo ( beri oskubljeno verzijo PS3 :doh: ) za 400 eur...pričakujem pa, da bo tudi tu prihajalo do istega sranja...še vsaj nekaj časa.

I may never beat FINAL FANTASY XII. I can't bring myself to do it. I have fallen in love with this game, completely, and don't want the relationship to end... :)

Link to comment
  • N7

nono...

koliko je dejanskih reklamacij? 1%? 2?

dejte malo podpreti svoje trditve s stevilkami potem pa mlatite in jamrajte.

dejc, tvoja izjava je tipicna izjava tipicnega slovenceljna, ki kupi drago stvar in jo potem casti kot da je center sveta. ne me narobe razumeti ampak o tem se se ze enkrat razpisal.

ne gre pricakovati, da so stvari neunicljive! iz prve roke vam povem, kako se pocuti clovek, ki kupi hudicevo dober avto za 100.000€ in ga v prvem mesecu pelje 2x na servis. in kaj bos? stisnil zobe in upal na najboljse.

potem pa poslusamo o dobrih starih casih. okey. in koliko dobrih starih PCjev in dragih avtov in elektronike se je prodalo/proizvedlo pred 15. leti?

dejte malo sirse gledat prosim, ne pa takoj krizat vsako blagovno znamko. vsak se mora zavedat kaksne so njegove potrosniske pravice in jih v skladu z garancijskimi pogoji ustrezno uveljavljat!

ce bi se stvar kvarila na polno in bi govorili o 20% ali visji pokvarljivosti, drzi! potem bi se sam pristavil pisker.

:uke:

ozi_SLO.png

Link to comment

no meni je crknila cenejša verzija, se pravi 40gb, kar se pa števila tiče, mi je bilo jasno da ko sem prišel na reklamacijo sta tam bila že 2 ps-ja 3ke. eto in še moj pa so to trije. slovenija je velika, kaj pa drugje. po logičnem mnenju mi začne teči ponovna garancija, od takrat ko ga dobim iz popravila?????

Link to comment
  • N7

garancija se "zamrzne" za čas popravila. drugače povedano se ti podaljša za tolko dni, kolikor dni si imel konzolo na servisu.

v nekaterih primerih (ko se na napravi zamenja vitalnejši del, npr. osnovna plošča) pa se garancija na ta del podaljša za eno leto. to je povzeto po zakonu o varstvu potrošnikov. praktični primer:

- če imaš konzolo v garanciji še pol leta in ti crkne glavno vezje in je le-to zamenjano, se ti na to vezje garancija podaljša za eno leto

- če imaš konzolo v garanciji več kot eno leto ti garancijska doba teče dalje normalno

- v obeh primerih se ti osnovna garancija izdelka podaljša za tolikor dni kolikor si bil brez izdelka

seveda mi ni ti treba omenjat, da je prva postavko včasih zelo težko uveljavljat. ampak kot sem že prej omenil. če potrošnik pozna svoje pravice.

ozi_SLO.png

Link to comment
nono...

koliko je dejanskih reklamacij? 1%? 2?

dejte malo podpreti svoje trditve s stevilkami potem pa mlatite in jamrajte.

dejc, tvoja izjava je tipicna izjava tipicnega slovenceljna, ki kupi drago stvar in jo potem casti kot da je center sveta. ne me narobe razumeti ampak o tem se se ze enkrat razpisal.

ne gre pricakovati, da so stvari neunicljive! iz prve roke vam povem, kako se pocuti clovek, ki kupi hudicevo dober avto za 100.000€ in ga v prvem mesecu pelje 2x na servis. in kaj bos? stisnil zobe in upal na najboljse.

potem pa poslusamo o dobrih starih casih. okey. in koliko dobrih starih PCjev in dragih avtov in elektronike se je prodalo/proizvedlo pred 15. leti?

dejte malo sirse gledat prosim, ne pa takoj krizat vsako blagovno znamko. vsak se mora zavedat kaksne so njegove potrosniske pravice in jih v skladu z garancijskimi pogoji ustrezno uveljavljat!

ce bi se stvar kvarila na polno in bi govorili o 20% ali visji pokvarljivosti, drzi! potem bi se sam pristavil pisker.

:uke:

Ma kje's ti mene najdu? To ni tipicno slovensko, ampak je tipicno DA DOBIS KAR PLACAS. Ne vem kje vam, da je tipicno slovensko, ce zahtevas, da dobis za svoj denar v tem potrošništv in avtomatizaciji, celo kvaliteto. Ti kr misl tko, sm ne pol jokat k hods skoz na servise... No shit, da kvaliteta dobesedno pada z neverjetno hitrostjo, ce je tazga nezahtevnga folka k dreka.

DejchSLO.png
Link to comment

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL...kaka debata...dejte no se malo zbrihtat... :no_no: ...zakaj dobite danes zraven izdelka garancijo? Torej zato,ker izdelovalec garantira,da bo dotični izdelek deloval brezhibno v času le te...ob nakupu se vi s tem strinjate, zato...??? Kdor ne zaupa in mu je leto ali dve malo, ima hvala bogu možnost podaljšanja garancije ali zavarovanja izdelka...me prav zanima,koliko vas spoštuje vsa proizvajalčeva navodila glede pravilne uporabe konzole...tisti,ki kadite, ne kadite v sobi kjer je konzola,a ne?!? :o Ker tudi otrok ve koliko nikotin škodi elektroniki in laserski leči...Sigurno vsak dan prah sesate okoli teelevizije in konzole, ker vemo kaj vse prah naredi...? :o ...potem bo vedno in samo proizvajalec kriv,če kaj crkne, mi itak nikoli!!! ...sej z mobiteli je enako...pade kolegu mobitel na tla, pa pravi, ah sej je se v garanciji!!!??? WTF :a_a: ...torej zaključek...če kaj crkne, je to čisto normalno glede na količino proizvedenega, če od 10mil konzol crkne 20-30K, je to zanemarljivo, če pa od 10mil konzol crkne 3mil, je nekaj zelo narobe!!! :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.