Skoči na vsebino

PS3 TEŽAVE HW, NASVETI (mrtev, ni slike, nekaj ne štima)


Gost smile4me

Priporočene objave

  • Odgovorov 319
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

pozdravljeni

Sem novinec, saj sem ponosni lastnik ps3 :cool:

Ampak po 1 mescu sem se odločil, da bi probal vklopit svojo zadevco na internet in glej ga zlomka nemam pojma. Pa tok sem vas prebral na forumu, pa mi še kar ne gre. Imam 1mb linijo prek siola, eno črno kištico, ki se ji reče modem (sagem), wirelles še nimam, mogoče bom nekoč imel. Tako da se trudim na kabel prklopit in mi ne in ne gre, dam pa vse avtomatic in mi javlja tisto napako dns (80710102), pomoje da znate to zadevo z eno roko rešit :-). A mi lahko kdo mal pomaga. Sem še mal zelen.

Link to comment
  • N7

v tem primeru, ko nimaš routerja bo potrebno ps3 priklopit direktno na modem (sagem). pri tem moraš izbrat protokol pppoe ter izpolnit potrebna polja. če ti javlja napako pri vnosih imaš problem, ki ga boš reševal bodisi sam (poglej še enkrat papirje) ali pa pokliči na tehnično pomoč.

osnovni vodič najdeš tu:

http://manuals.playstation.net/document ... wired.html

brez vnosov "klicnih" podatkov za pppoe ne bo šlo, ker pri neposredni povezavi konzole z modem, klicno funckijo prevzame konzola (kot sicer računalnik ali katerakoli druga naprava).

ne vem ampak... apleiram na vse uporabnike. zdajšnje in bodoče, da si omislijo en boljši router / usmerjevalnik in si uredijo dostop do širokopasovnega interneta kot se šika. da vseh ogodnosti, ki jih omenjena škatilca prinaša poleg sploh ne omejam...

ozi_SLO.png

Link to comment

čudno je edino pri meni to, da ko vstavim Igro za PS3 noter, mi kaze non-stop loading v desnem zgornjem kotu, lučka sveti zeleno + plavo, zelena je že ok, sam plava non-stop sveti, kadar dam Igro ven samo zelena sveti.

Pri kolegu, ki mi je šel laser pa ko je dal igro noter je imel loading par sekund nakar se pojavila črna slika, model ima na srečo še garancijo, iz Big Banga kr pošiljajo konzole v Nemčijo, Slovaško na popravilo, ker v sloveniji ni nobenega uradnega serviserja :thumbdown: :( kakšna žalost (pol pa prodajajo tule konzole).

če bi vedu KDO KAKO problem reŠit naj javi, poleg tega ga v pon. pošljem na playgame, da sploh pogledajo kaj je sploh narobe :(

Link to comment

Zanima me zakaj ne morem gledat filma na PS3 preko usb ključa, ključ zazna pol pa piše da ni nobenih podatkov. Pol me še pa zanima če lahko filme ki jih mam na računalniku gledam na PS3 preko mreže. Pa v kašnem formatu morajo bit podnapisi da mi jih zazna ps3.

Se že vnaprej zahvaljujem za odgovore

Link to comment
  • N7
Zanima me zakaj ne morem gledat filma na PS3 preko usb ključa, ključ zazna pol pa piše da ni nobenih podatkov. Pol me še pa zanima če lahko filme ki jih mam na računalniku gledam na PS3 preko mreže. Pa v kašnem formatu morajo bit podnapisi da mi jih zazna ps3.

Se že vnaprej zahvaljujem za odgovore

IŠČI!

ozi_SLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

če je še v garanciji pejdi hitro v bigbang

drugače pa:

by lukason on 9.12.2008 5:14 pm

klicau sem v playgame, nekako mi za 90 € vklucuje montaza + laser, kr poceni no, je pa neumnost, kr vedno

sem meu lepe bluray-e , in vedno lepo ravnal z njim, ah kje pa...10 h na teden je biu morda przgan vec ne zihr

FreshPant5.png
Link to comment

ŽIVJO,

KUPIL PS3, GA POVEŽEM PREK HDMI KABLA NA LCD TV ( sony bravia kdl 40) in mi slika čisto kul laufa, sam k pa igrico uklopim mi pa napiše na tvju: Unsuported audio format, check device output al neki tazga.

Ali je ime kdo podobne težave in kako jih je rešil.

Isti problem sem imel pri povezavi laptopa prek hdmi, pa sem rešil tako da sem nastavitve za zvok spremenu.

hvala

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.