Skoči na vsebino

Konzole prihodnosti


Priporočene objave

Ful me še zanima če je kaj več novic o wii 2.

Pomoje je bolj verjetno, da bo prišla kaka verzija s podporo HD resolucijam kot pa čisto nova konzola. Pa tudi da se bo imenovala "Wii 2" dvomim, čeprav se je ime uveljavilo.

Za PS3 malo dvomim, da bo zdržal osem let, boh ne dej 10 let, ker tehnologija enostavno prehitro napreduje. Takole pet let je ena normalna življenska doba konzole, pa da jo potem še malo podpirajo (še kako leto recimo). PS2 je zdržal 7 let, kar je imho skrajna meja, pa še to po zaslugi res dobrega nabora špilov.

Halo pa je itak že izmozgan in bi bil čas za povsem svežo serijo umeščeno v Halo svet :)

In, da ne bo kdo rekel, da sem pristranski še nekaj novic o PS4:

http://www.kpua.net/images/Hilo%20Bay%2 ... gjakes.jpg

rofl!

Link to comment
Sej pri ps3 opažam že pri gta 4 da se mal že zatika. Res razvoj iger je res močno napredoval in postaja vse požrešnejši , grafika je vse boljša žal pa gameplay in pa zgodba vse slabše kvalitete.

tle se pa ne bi čisto strinjal, tako močno strojno opremo rabimo zato ker razvijalci ne opzimizirajo kode (npr GRAW 2 co-op al pa kkšn PC naslov), SEVEDA je za poganjanje novih tehnologij potrebna strojna oprema, toda poglejte Far Cry 2, al pa GoW2 ... kdo bi si mislil da lohk tok stisnejo iz konzole al pa PS2 kukr je že stara zadeva, še vedno spravijo gor kar osuplive storitve. glede grafike pa igralnosti, bi se pa v večini primerov strinjal ! je pa to tut povezan s tem da hočejo razvijalci odkrivat toplo vodo ne pa sam preobleč starih klasik !

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Ja recimo za mene so dobre igre za ps3 samo resistance 2, little big planet ,mgs4 in uncharted pa v bodoče god of war 3.

Wii itak nima kaj boljše grafike pokazat pa tudi iger boljših ne. Xbox ma kr nekaj dobrih exluziv vendar jih pa je vedno manj, pričakuje se še le gears of war 3, halo odst in mogoče splinter cell c. .

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Se nam obeta PSP2?

Glede na to, da je izšel DS prej, bi pričakoval, da bo DS2 izšel prej, čeprav tudi drži, da je Nintendo nekako nehal tekmovati po hardverski plati (DSi bo navsezadnje le nadgradnja DS Lite). No, letos gotovo ne bo še nič, pričakujem pa, da bo mašinca nekje med PS2 in PS3 po kvaliteti grafike. Mogoče celo PS3, saj resolucija gotovo ne bo prav visoka. Bomo vidli.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
Kaj si nor kak grd je gamepad, xboxov bo vedno rulav, sicer pa če bi lahko dobil prosim kaj informacij o tej konzoli. Sicer pa več je konzol nižje bodo cene pa še boljše igre bodo delali vsak za svojo konzolo pa še bolj se bodo potrudili no vsaj tak mislim da to poteka. A bo recimo naslednji xbox vseboval blurey disk ali nekaj podobnega hd dvd-ju, ker 8,5gb nekako omejuje razvijanje boljših iger za xbox, reimo LA NOIR (menda dela rockstar) bo recimo sam za ps3 ker na xboxu ni dovolj placa. Zanima me če že sploh delajo novo konzolo microsoft vsaj kak namig o tem ?

A se ti mal hecaš blurey disk je naredu sony (no ubistvu toshiba sam lastnik je sony) pol pa naj bi sony dal svojem tekmecu blurey ne se zajebavat.

Link to comment
Kaj si nor kak grd je gamepad, xboxov bo vedno rulav, sicer pa če bi lahko dobil prosim kaj informacij o tej konzoli. Sicer pa več je konzol nižje bodo cene pa še boljše igre bodo delali vsak za svojo konzolo pa še bolj se bodo potrudili no vsaj tak mislim da to poteka. A bo recimo naslednji xbox vseboval blurey disk ali nekaj podobnega hd dvd-ju, ker 8,5gb nekako omejuje razvijanje boljših iger za xbox, reimo LA NOIR (menda dela rockstar) bo recimo sam za ps3 ker na xboxu ni dovolj placa. Zanima me če že sploh delajo novo konzolo microsoft vsaj kak namig o tem ?

A se ti mal hecaš blurey disk je naredu sony (no ubistvu toshiba sam lastnik je sony) pol pa naj bi sony dal svojem tekmecu blurey ne se zajebavat.

LOL... česa vsega ne izveš od ljudi, ki jim po žilah teče fanboy Kool-Aid. Pa pozabil si omeniti, da bo CELL tehnologija nadomestila vse obstoječe jederske reaktorje, ker je CELL okolju prijaznejši način pridelovanja energije...

Da ne omenjam, da bo naslednji PS4 deloval tudi kot časovni stroj... Ken Kutaragi se bo vrnil nazaj v čas, v leto 1985 in ubil Billa Gatesa preden je ta zakuhal zlo, ki mu danes pravimo Microsoft. In s tem bo Sony ponovno kraljeval!

Oh my... :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Po netu krožijo novice o temle čudu. Je pa zabavno gledati, ko je ob skoraj vsaki novici slika drugačnega koncepta konzole(vsi pa so narejeni kot ta, slide).

Link to comment
Tak novi PSP bi bil legendaren, če bi bil pa še touchscreen, vgrajen kakšen 50 gigabyten disk... pol pa sam :bowdown:

Aha. Pa vse igre kupovati! Bolje ne mora biti! :beer: ......................

To bi blo super, meni je kupovanje iger veliko bolj všeč kot pa piratizacija, ko vsako piratsko igro igram 1 urco in jo zbrisem, če pa plačam za igro se pa vsaj malo bolj potrudim.Ne vem no...

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Nevem če ravno sodi sem...ampak vseeno.

Predsednik podjetja Sony Ericsson je za časopisno hišo Financial Times izjavil, da bi lahko njegovo podjetje kaj kmalu ponudilo v prodajo novi mobilnik, ki bo pisan na kožo ljubiteljem prenosnih igralnih konzol. Igričarski mobilni telefon naj bi temeljil na osnovi igralne konzole Sony PlayStation Portable (PSP), katera sodi v krog najbolj priljubljenih naprav zabavne elektronike.

Mobilni telefon Sony Ericsson PSP Phone naj bi bil opremljen z enajst centimetrskim širokokotnim vrtljivim zaslonom ločljivosti 480*272 točk, ki bo lahko prikazoval slike s šestnajstimi milijoni barvnih odtenkov. Za povezljivost bosta na voljo nepogrešljivi povezavi HSDPA in Bluetooth, medtem ko bo za zajem nepozabnih trenutkov na voljo digitalni fotoaparat ločljivosti dveh milijonov točk. Inovativni sistem za igranje z gibi (Motion Gaming) bo igričarjem omogočal upravljanje igric s premikanjem zapestja ali nihanja z roko, rezultati pa bodo takoj vidni na zaslonu.

Novi mobilni telefon podjetja Sony Ericsson naj bi bil na voljo v naslednjem letu. Programsko opremo bo po vsej verjetnosti poganjal eden od uveljavljenih operacijskih sistemov, kot so Symbian, Android ali Microsoft Windows Mobile. Več o novincu naj bi bilo znanega v jesenskih mesecih.

vir: http://www.racunalniske-novice.com

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...

Glede na stopnjo razvoja današnje zabavne elektronike ter informacijske tehnologije, močno dvomim da bomo v prihodnosti še uporabljali medije kot so ala DL-DVD ter BlueRay ter ostale fizične medije. Lep primer je Xbox Live z svojo distribucijo "iger na zahtevo". Tak način je ugodnejši za vse na tem planetu (mogoče sam za pirate ne) znebimo se potreb po plastičnih embalažag ter medijih ter tako probamo ohraniti naš planet, poleg tega pa so cene praviloma manjše ter tveganje poškodbe in izgube lastnine je manjše. Mogoče se mi bo ker smejal, vendar zadeva je resnična. Tko kot danes živimo, več dolgo ne bomo!

Sam dokler je ta monitarn sistem, pa bomo :petting:

Poleg tega se nam obeta še Apple, ki je itak uber high tech in pa nano tehnologija, ki si utira pot v naša življenja in noben si ne upa napovedat kaj nam bo prinesla. Jst pravm dokler nau šlo za orožje, smo zmagal :beer:

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • Pred 8 meseci ...
Glede na stopnjo razvoja današnje zabavne elektronike ter informacijske tehnologije, močno dvomim da bomo v prihodnosti še uporabljali medije kot so ala DL-DVD ter BlueRay ter ostale fizične medije. Lep primer je Xbox Live z svojo distribucijo "iger na zahtevo". Tak način je ugodnejši za vse na tem planetu (mogoče sam za pirate ne) znebimo se potreb po plastičnih embalažag ter medijih ter tako probamo ohraniti naš planet, poleg tega pa so cene praviloma manjše ter tveganje poškodbe in izgube lastnine je manjše. Mogoče se mi bo ker smejal, vendar zadeva je resnična. Tko kot danes živimo, več dolgo ne bomo!

Sam dokler je ta monitarn sistem, pa bomo :petting:

Poleg tega se nam obeta še Apple, ki je itak uber high tech in pa nano tehnologija, ki si utira pot v naša življenja in noben si ne upa napovedat kaj nam bo prinesla. Jst pravm dokler nau šlo za orožje, smo zmagal :beer:

Se popolnoma strinjam! Brez orožja bi bil svet dosti bolj uživantski.. pa nanotehnologija bo precej spremenila svet, kot si že omenil...

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.