Skoči na vsebino

PS3 NAKUP ROBE (štacune, internet, izkušnje, viri, pomoč)


Markec345

Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...
Bitte beachten Sie

Leider können nicht alle Artikel an die von Ihnen gewählte Adresse verschickt werden. Bitte melden Sie sich an um die Versandadresse zu ändern oder den/die Artikel aus Ihrer Bestellung zu nehmen.

Isto sranje kot na amazon.co.uk

Probal sem tudi z virtualno kreditno kartico (EntroPay) pa tudi ne potegne. Pfffff, na Xboxu nikoli nimam takih problemov.

Link to comment
  • Pred 7 meseci ...

V Sloveniji ponavadi kupujem kartice ali na http://www.mantisplus.com/ ali na http://cdkey.si/ , kjer ti jo pošljejo po e-mailu takoj ko prejmejo plačilo.

Na kartici dobiš kodo, ki jo vtipkaš v PS Storu (opcija redeem code desno zgoraj).

Vendar pazi, če kupiš kartico za Angleški PS store, jo lahko samo tam porabiš in je ne moreš porabiti recimo na Slovenskem storu. Za SLO kartice sploh ne obstajajo.

Vendar to niti ni tako hud problem, saj večina robe nabavljene na UK Storu bo delovala tudi na SLO računu razen par izjem (DLC za Gran Turismo 5, DLC za Heavy Rain,...).

Jaz sem recimo kupil mape za Killzone 3 na UK Storu in jih brez problema lahko uporabljam na SLO računu.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Opa, če sm se ze na kratko oglasil spet tule, vas bom še nekaj fprašal :D. Upam da ni že kdo sprašvov isto, pol iskanje nisem našel..

Kje bi loh dobil najbolj cheapass pocen bedn kontroler, ki bi delal na ps3? Vseeno mi je č je plastikfantastik, če je rabljen, če je (bog požegnej) speedlink.. sam d so delujoči knofi pa d stane ene 10€.

Na bolhi sem malo gledal ampak nevem cist kva nj iscem. Gamepad pa ps3 pac najde dualshock al pa siaxixa. Valda je tud kksna 3rd party varjanta?

LP

Link to comment
Jaz imam enega sixaxisa od prve konzole viška, cena sitnica (če pa napišeše ene par člankov vrednih objave na prvi strani ali pa blog objav na KSi-ju vreden branja ti ga pa šenkam).

"cena sitnica" pomeni kaj? Da bi me prišlo več kot 10€ verjetno al..

Članke ali blogi nazalost odpadejo. Nimam o čem pisat. Moja g33karska leta so se nazalost končala.. zadnji spil k sm ga obrnil je bil FFxiii več kot leto nazaj.

Sem pa btw ful vesev, da vidim portal v taki kondiciji :beer:! Zto mi je prov šebl žov d se nimam o čem za pogovarjat :chicken:.

Na bolhi sem videl Ps3 SLIM 320gb za 120€?! :o ali je to nateg ali kaj? Pravi da nujno rabi denar vendar se mi zdi tole pa res malo PREVEČ poceni.

Daj link do oglasa. Bomo loh bl za ziher presodli. Čeprov ja, verjetno je nateg.

Link to comment
Na bolhi sem videl Ps3 SLIM 320gb za 120€?! :o ali je to nateg ali kaj? Pravi da nujno rabi denar vendar se mi zdi tole pa res malo PREVEČ poceni.

Če bi imel možnot sprobat ali nekaj, da vidiš deluje tudi na netu in vse. Je pa res da maš te zapufane mularije in potem pod nujno prodajajo ker jim gre na tesno z denarjem.

Link to comment
"cena sitnica" pomeni kaj? Da bi me prišlo več kot 10€ verjetno al..

Članke ali blogi nazalost odpadejo. Nimam o čem pisat. Moja g33karska leta so se nazalost končala.. zadnji spil k sm ga obrnil je bil FFxiii več kot leto nazaj.

Sem pa btw ful vesev, da vidim portal v taki kondiciji :beer:! Zto mi je prov šebl žov d se nimam o čem za pogovarjat :chicken:.

Daj link do oglasa. Bomo loh bl za ziher presodli. Čeprov ja, verjetno je nateg.

Pod 10€, recimo da kot dobrodošlico na KSi ti ga dam za...

? €

...evo naj kdo od moderatorjev postavi ceno, če bo 1€ bo 1€. Je pa prvotni Sixaxis, torej brez tresenja in že malo zaprašen (v uporabi imam 4DS3je ;) črn, bel, rdeč in zelen)

Edit:

Kaj to pomeni?

Moja g33karska leta so se nazalost končala..

Pa ne, da jih imaš že čez 80?

Edit2:

Sem se nekaj spomnil, doniraj par € KSi-ju pa ti ga dam zastonj!

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.