Skoči na vsebino

PS3 NAKUP ROBE (štacune, internet, izkušnje, viri, pomoč)


Markec345

Priporočene objave

Haha :D.

In ej! Kaj si mislil z "kot dobrodošlico na KSi"?! Jst mam status veterana, hej! I'm proud of it :cool:.

Sej pravim.. zarad mene je loh plastikfantastik iz vse po 1€ štacune, sam d ma vse knofe pa d delajo. Ostalo ni pomembno. Itak bi ga mel sam zato, da bi loh trije špilali lbp ko kdo pride na obisk. Če ga dobim z donacijo KSiju, še toliko bolj z veseljem.

Ah ne, nisem čez 80 lol.. zasvojila me je fotografija, photoshop in tud špili me ne potegnejo več tok. Občasen counter-strike je vse kar mi je ostalo. Na ps3 mam vse GOWe že kako leto, pa ne špilam nč. GREH! Čeprav me zlo rajca assasins creed, ko sem dvojko špilal na kompu sem čist totalno not padu. Trojko bom probal pa bom vidu, mejbi me spet špili zasvojijo :).

Urejano od NoWii
Link to comment

Pozdrav vsem skupaj :) Po dolgi odsotnosti s konzolaske scene, se v meni prebuja vedno vecja zelja po novi igracki :P 300€ se mi zdi kar dober deal za bundle z recimo uncharted 3. Nisem pa nasel podatka kaksen je disk in kontroler v teh paketih? Druga stvar, zaradi katere se se nisem dokoncno odlocil za nakup, pa so redke objave o izidu novega PSa. Na spletu sem namrec zasledil, da bi prihodnje leto ze lahko izsel PS4. Ker dolgo nisem spremljal te scene sem se za informacije oziroma pomoc obrnil na vas :) Ni mi namrec po kaksnem letu spet dajati denarja za nakup nove konzole...

Hja... Treba se bo spet seznanit s stvarmi na tem podrocju :)

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • N7
Živjo

Odločam se za nakup rabljenega PS3.

Iščem odklenjenega, torej na kaj moram biti pozoren, kaj mi mora pokazati prodajalec in kaj moram preveriti pri preizkusu same mašine?

hvala za odgovore

debate o odklenjenih konzolah, ki služijo igranju varnostnih kopij (anee?) so precej tanek led na našem spletišču. bodi previden.

kar se pa odgovora na tvoje vprašanje tiče pa se najprej pozanimaj katera je zadnja različica odklepa. nato zahtevaj, da je konzola v takem stanju. preizkus izvedi z varnostno kopijo igre, ki deluje na takem odklepu.

-

odgovor ni spodbujanje ilegalne rabe vsebine in je zastavljen po pricnipu logičnega pristopa k kvalitetnemu nakupu želenega izdelka.

ozi_SLO.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 4 meseci ...

Bok

zanima me kje kaj kupujete igre za ps 3..

ce kupujete kje v tujini prek neta in kak je kaj z placilom ...'? smile-big.png

kaj nasploh priporočate..?

gledo sem tudi to stran

http://www.gamestation.co.uk/gs/games/playstation-3/summer-games/?cm_sp=offers-_-PS3-_-summerofgaming

kar fajne cene ...me zanima ce je gdo naroco s te srani in kak je kaj s placilom pa nasploh je za zaupat ..?

Lp

Urejano od vrb123
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 6 meseci ...
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Pazite se takšnih zavajajočih oglasov!

post-803-144771025813_thumb.jpg

Sicer nikjer ne piše da je original, ampak tole še zdaleč ni fer igra prodajalca. Tole ni akcijska cena, ker nikoli in nikdar takšen kontroler ne stane v redni ceni 40€. Komaj akcijska cena je normalna cena fake PS3 kontrolerja!

Najhujše so pa slike priložene oglasu:

post-803-144771025822_thumb.jpg

post-803-144771025836_thumb.jpg

Se to sploh sme prodajati?

Pa še povezava do oglasa: KLIK!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 1 year later...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Kar se tiče prednaročil iz VB, jih veliko kupuje na shopto.net. Kolikor vem navadno pošljejo pred uradnim izidom, ampak igro žal dobiš par dni za izidom (pač pošta rabi nekaj časa).

Če resnično hočeš igro na dan izida (včasih tudi kak dan prej), potem je Igabiba ena izmed boljših izbir pri nas.

Ali si pripravljen dati tistih par € več in imaš igro na dan izida ali pa raje kupiš ceneje vendar počakaš par dni, pa je čisto odvisno od posameznika.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.