Skoči na vsebino

PS3 NAKUP ROBE (štacune, internet, izkušnje, viri, pomoč)


Markec345

Priporočene objave

  • 4 tednov kasneje...

Jz mam eno vprasanje... Js bi si zdej spile kr is gameplay.co.uk nabavu sam nimam kartice. Ce bi si zrihtu Visa al pa Mastercard, a bi rabil kak stalni dohodek al pa kej taksnega? Kr tuki v Slo so predrag -_-'' Pa nubena trgovina nima tistih spilov k ih js hocm

Aja pa ce je z kdo iz gameplay-a kej narocu, kolk cajta je rabl da so puslal?

Hvala in lp :)

ff7sig2zy7.png
Link to comment

Ni treba met stalnega dohodka. Zna se pa zgodit, da bodo na banki zahteval, da ti starši ali pa skrbniki, pač nekdo ki ima stalni dohodek, podpišejo izjavo da bodo krili znesek, če bi šel ti slučajno v minus. Vsaj pri NLB imajo tak sistem. Aja pa semizdi da rabiš vsaj študentski ali pa klasični račun.

Špil pa prihaja povprečno 3 delovne dni od dne, ko so špil poslali, kar pa je isti dan oziroma naslednji.

Link to comment

tle je govora samo o naročanju iz UK al pa US več ali manj....

zanima me, če kdo ve kako je z igricami kupljenimi na nemško-govorečem področju (npr. Avstrija). Ker za PS1 in PS2 so ble sinhronizirane, nemščina ni moja jaka strana, pa se grdo se mi sliš... kako je z igrami za PS3? a lahk daš select language.

Sem tam spraševala prodajalce, pa se jim ne sanja. Predvidevajo da so v nemščini in da se ne da izbrati jezika, bil je pa čist presenečen nad mojim vprašanjem :) pa je bil bolj zelen :crybaby:

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Slabo se mi zdi, da je bila orignalna tema zaklenjena.

Kolikor sem razumel, namen teme ni sama menjava iger - to temo že imamo, ampak izkušnje pri menjavi.

Jaz imam do sedaj skoraj same dobre izkušnje, skoraj.

Nikoli me ni nihče naplahtal in ne poslal igre, torej zelo pozitivno.

Menjam preko oglasov tu in na bolhi.

Nekdo mi je enkrat poslal Warhawka z slušalko v navadni kuverti.....

Počen ovitek, slušalka je gledala ven iz strgane kuverte....

Slušalka je bila na srečo izpravna. Soudeležen je bil razumevajoč in poslal "nov" ovitek.

Hočem povedat, da ni vsem ljudem kristalno jasno, da se igre, ki stanejo tudi 70€ pošiljajo v oblazinjeni kuverti, ki stane 30 centov, torej 1/3 kave cca, ne pa v sekret papirju z selotejpom.

Marsikomu tudi ni jasno, da če napiše menjam ali prodam "karkoli" za ...."XYZ", ni pošteno, da ti pošlje PROMO disk v CD ovitku in se dela francoza. Rakita, Rakitas, .................................po 8 usernamih "RASTA", ki še vedno ni dobil izleta v BANOVCE !!!!!! naprimer (sramota za forum in moderatorje) !

Zaradi tega bi bila ta tema tudi lahko koristna.

Neka normalna pravila menjave:

1. Ja, res je, oblazinjena kuverta je 20 centov dražja. Jo bom kupil, če so otroci lačni je to zaradi PS3 in ne kuverte.

2. Priporočena pošta je odlčna, za samo par 10 centov dobiš potrdilo.

3. Brez praskice, ne pomeni samo brez prask, luknje od pikada so tudi nesprejemljivee.

Potem so tu budale, ki rečejo; "KUPIM, KUPIM, Kr pošlji !!!! in ne gredo nikoli na pošto.....Kiss My Arse....

Če nič drugega, lahko izpostavimo riti, ki "nategujejo vse po vrsti" !!

Link to comment
  • vrhovni
Rakita, Rakitas, .................................po 8 usernamih "RASTA", ki še vedno ni dobil izleta v BANOVCE !!!!!! naprimer (sramota za forum in moderatorje) !

Joj, a bi se lahko vzdržal takšnih komentarjev? Rasta in vsi njegovi prejšnji nicki so banani, več kot to pa ne moremo narediti. Kaj naj, ga izsledimo in ga gremo na dom posiljevati, dokler ne priseže, da se ne bo več registriral tukaj? Zahvali se lepotam dinamičnih IPjev, ne nam. :annoyed:

Link to comment

bezerk- tvoj komentar je čisto na mestu, PS3 sem kupu pred enim mesecen u bistvu v prvi vrsti zaradi Batllefield BC zdaj pa vidim da je v tej sceni ogromno otrok ki jim je stara kupla konzolo.Na forumih berem toliko otročjih komentarjev in falenih uprašanj da mi gre včasih na bruhane, isto je pa v igrah kjer jih poslušam debile ki se med seboj pogovarjajo take teme da bi ga šel kar na gobec usekat po ti pa še model pošlje kuglo v glavo ker bi rad namesto tebe sedu v tank(teamkil) no takrat grem raje v pisarno na moj ljubi PC, prek xfire-ja na net z svojim Pothead clanom špilat Call Of Dutty 4 in take idiote lepo kikamo......no mogoče sem pa prestar.

Link to comment

Za boljše razumevanje, o čem tema govori, sem temo preimenoval.

Če se bo izkazala za koristno in informativno in ne za koš neprimernih komentarjev, na katere je opozoril že Anduril, bi lahko postala tudi Sticky.

Vse je odvisno od vas, uporabnikov, zato se potrudite; dobre, slabe izkušnje, kaj bi se dalo izboljšati,...

:crossfingers:

wii_forum2.jpg
Link to comment

Ena resitev glede folka k ga benate bi bla da onemogocite registriranje z free maili. Veliko tezje je namrec pridet do placljivih mailov, kot pa naredt en nov free mail ter se ponovno registrirat. In ja tudi jaz sem imel z rakitasom probleme - moja edina menjava dosedaj, vendar se mu nisem pustu nategnit. Vsekakor pa oblozena kuverta je nuja, pa se ta velikokrat nastrada, ker mnogi postarji delajo s posto kot z drekom.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.