Skoči na vsebino

PS3 NAKUP ROBE (štacune, internet, izkušnje, viri, pomoč)


Markec345

Priporočene objave

S tem ni nobenih problemov.Greš na pošto , rečeš da bi rad poslal pac br in ti pač da nekaksno ovojnico v katero vstavis br in ji reces da naj bo cena "tokintok" in pač napises naslov in to je to.Ko pa on dobi plača na pošti in ti poštar prinese denar.Oz ga greš iskat na posto.Obenem pa moraš imeti pri dviganju denarja imeti oseben dokument, da vedo da si res to ti in da ne scamas. :)

cudno meni nikoli ni bilo potrebno imeti osebnega dokumenta, samo sabo sem vzel tisto ko izpolnis za paket in evo...

GT: jonskiC

Link to comment
Pozabli ste povedat da je treba pošti tudi nekaj plačat za storitev "plačilo po povzetju". Ne me držat za besedo vendar mislim da sem moral plačat 2€ ko sem poslal 20€ vredno igro.

Poštnina za pošiljanje kamorkoli v sloveniji od koderkoli iz slovenije znaša natanko 2,50€.

Oblazinjena kuverta, za velikost DVDja je 30centov, torej skupaj 2,80€.

Link to comment
  • vrhovni

Prepozno!!! Jaz sem se že dogovoril s tem prodajalcem in mu že nakazal denar na njegov račun. Dogovorila sma se za 10 kom. in mi je dal še 10% popust. V roku 24h bi moral priti k meni na dom torej 10 PS3 bundlov. Tisti ki si želite tak bundle se hitro javite (ZS)!!! :hyper:

OK, dovolj heca... :uke: Ti klinčevi fake UK oglasi na bolhi mi že tako presedajo! :annoyed: Vsaka aktualna zadeva ima vsaj en fake UK oglas. Mislim da je nekdo na tem forumu celo napisal, da je resnično nakazal denar, nato pa je oglas izginil. Skratka katastrofa, bolha bi morala nekako preverjati resničnost takšnih oglasov in jih brisati, sicer bo zadeva vedno hujša. :wasted:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pomoje je tale tema tud dobra za kako pohvalo ali grajo. Z uporabnikom justodd nisva ravno menjala ampak vseeno. Igro, ki sem jo kupil, sem dobil v dogovorjenem roku in vse je o.k.

Pomoje bi bol steklo tole trgovanje, če bi malo pohvalili ljudi s katerimi trgujemo. Skratka "justodd" :rock: and :bowdown: !

Link to comment
jutr mislm iz gameplay uk naročit ene 6 7 špilov pa me zanima če so že koga kdaj kle nategnl?

Jst precej naročam iz te strani... nikoli nobenih problemov, hitra dostava samo LBP je prišla malo počena škatla enkrat vse ostalo pa v 1a kondiciji!

Tako da priporočam! NAročal sem tudi na GAME.co.uk ampak tam sem precej časa čakal na naročilo (3 tedne), gameplay pa vedno pride v roku 5 dni!

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • N7
Samo tole : kako to, da Gameplay v helpu zapiše,da je Visa Electron zgolj za območje Velike Britanije?

res zanimivo. ne bi vedel. morda zato, ker je sistem vise electron v tem, da gre za kreditno kartico, ki ima po funkciji enako kartico kot maestro (neposredni odtegljaj iz trr). no, meni deluje BP, ker jo imam.

ozi_SLO.png

Link to comment

Ja, jst sem VE prejel ta teden, danes sem na račun dal nekaj €, sedaj pa malo čekiram strani, kje bi naročil iz UK s to kartico. Sem pa naročil eno malenkost iz Game-a, samo se še čaka zadeva na avtorizacijo (Awaiting authorisation). Bom vidu v ponedeljek.

Aja, pa slikca o kateri sem govoril :

cards.gif

 

 

Link to comment
  • N7
Ja, jst sem VE prejel ta teden, danes sem na račun dal nekaj €, sedaj pa malo čekiram strani, kje bi naročil iz UK s to kartico. Sem pa naročil eno malenkost iz Game-a, samo se še čaka zadeva na avtorizacijo (Awaiting authorisation). Bom vidu v ponedeljek.

Aja, pa slikca o kateri sem govoril :

cards.gif

ja, sem prečekiral. no, iz prve roke ti potrdim, da moja VE deluje na tej strani. kar se avtorizacije tiče je pa vse odvisno od banke in njihovega avtorizirnega centra odvisno. moje VE je od abanke, ki je nadhitra banka in vse ureja instantno. zlasti pri VE.

ozi_SLO.png

Link to comment

No, sem odkril razlog zakaj mi je zavrnilo naročilo, namreč Gorenjska banka še ni opravila transakcije na Abanko in posledično na računu ni bilo dovolj sredstev. Zakon. :thumbdown: S tem da sem zadevo opravil v petek popoldan ob treh, očitno pa bo zadeva opravljena šele jutri :crazy: ....še en razlog več da se spokam iz Gorenjske banke.

-Potem me še zanima kako plačati s Maestro, saj mi je noče sprejeti: The card number and card type do not match, please check your card type.

Mislim da z Maestrom ne bo šlo. Rabiš Mastercard oz. Viso /Viso Electron.

 

 

Link to comment
  • N7

uf, če lahko izbiraš ti res priporočam abanko, ki je moja sekundarna banka. primarna je postala bank austria oziroma zdajšnja unicredit banka, ki je sicer zelo gut a plačni promet in internet bančništvo abanki ne prideta blizu. spletna banka od abanke je res AVION! jest pa sem pa online-bank junkie.

:D

ozi_SLO.png

Link to comment

Mal offtopica:

Ja sej o tem razmišljam že nekaj cajta, problem je le en trajnik (življensko zavarovanje) na Gorenjski. Drugače pa se ne čudim fotru, ki je že pred par leti prešaltal na SKB. Problem v teh krajih je ta, da so poslovalnice ostalih bank (Abanka recimo) le v večjih mestih, v našem turističnem biseru oz. sramoti pa ne (mamo SKB pa Gorenjsko). Za v oklepaju omenjeno se morm peljat ali v Kranj ali pa na Jesenice, kake Unicredit banke tle še videli niso :fiufiu:

U aja, moder nasvet za vse, ki prenakazujete sredstva bodisi k drugi banki, ali pa v tujino (preko nakazila) - to opravite enih popoldne, saj po tretji uri popoldan transakcije ne gredo naprej do začetka naslednjega delovnega dne. Če je pa to petek, pa boste čakali do ponedeljka, saj banke sobot ne smatrajo kot polni delovni dan in se tako recimo eksterne transakcije (iz banke A v banko B) ne izvedejo. Notranji promet (v eni banki) je izjema.

 

 

Link to comment

Jaz uborabljam NKBM. Nikoli še nisem imel problemov z njihovo Viso pa dosti uporabljam spletno poslovanje. Prav tako uporabljam njihov bankanet in sem tudi zelo zadovoljen, za avtorizacijo uporabljajo strojni generator ključa (tisti obesek, ki spreminja števike vsakih nekaj sekund) kar mi še dodatno vliva zaupanje :D

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.