Skoči na vsebino

PS3 NAKUP ROBE (štacune, internet, izkušnje, viri, pomoč)


Markec345

Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...

Priporočam nakup pri http://www.shopto.net/ ...Čeprav malce dražje a vseeno ceneje kot pri nas, dopiš pošto v presenetljivo hitrem času. Naročil robo v Petek po 16h uri in dobil naslednji četrtek. Roba je šla od njihovih rok v ponedeljek zjutraj no v čet. me je pa že čakala.

Ne nakupujte http://www.thehut.com/ .....že en mesec se pregovarjam za killzone2 ki ga nisem nikoli dobil. Seveda so mi prec ko sem potrdil nakup zaračunal. Ta štaucna je bojda vredu za njih ne pa za tujino....stay the fuck away from it!

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...

hai. pozdrav vsem. en nov tuki.

zanimam se za nakup ps3 pa me zanima če se splača kupt 80gb al bo kmal v sloveniji na voljo kkšn boljši paket. a se mi splača kupt ps3, če si ne lastim uber hudga tvja. niti HD ni. ni pa nevem kolk slb če odmislš da tehta 40kil :ihih: bigbang al kj druzga? pa zakaj je v sloveniji tok vec ps3 iger na voljo kot pa za xbox, po drugi strani pa vidm velik vec xbox fanboyev. :o

to bo zaenkrat vse. hvala :hyper:

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
hai. pozdrav vsem. en nov tuki.

zanimam se za nakup ps3 pa me zanima če se splača kupt 80gb al bo kmal v sloveniji na voljo kkšn boljši paket. a se mi splača kupt ps3, če si ne lastim uber hudga tvja. niti HD ni. ni pa nevem kolk slb če odmislš da tehta 40kil :ihih: bigbang al kj druzga? pa zakaj je v sloveniji tok vec ps3 iger na voljo kot pa za xbox, po drugi strani pa vidm velik vec xbox fanboyev. :o

to bo zaenkrat vse. hvala :hyper:

Če nimaš HD televizorja je nakup PS3ja bolj kot ne, neupravičen, kljub spustu cene na 299€ enkrat v teh dneh (v US in na Japonskem od včeraj) ter pridhodu Slim verzije vzačetku Septembra. Drugače pa dobiš HD Ready TV že za 400€, oz. kaj boljšega že za 800€ - sam veš, koliko imaš na razpolago. Če samo podam že neštetokrat uporabljeno primerjavo: uporaba PS trojke na ne HD televizorju, je kot vožnja super-športnika po njivi.

LP

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

Ironicno se mi zdi, da je ta bundle ze na voljo skoraj povsod po evropi od uk, portugalske, spanije do italije, kar sem gledal in to na datum izida 16.10. Pri nas pa tega ni in sploh ne vedo ce bo kdaj. Tako se precej v precepu kaj napraviti, ali kupiti slim 120gb pri nas za 299 in narociti Uncharted iz anglije ali skociti prek meje v italijo in si nabavit ta bundle. Edino kar me matra je v tem primeru uveljavitev garancije, ce se kaj zgodi. Da bom cakal 250 gb, ki izide novembra (se mi zdi) pa mi tudi ni ravno za cakati, pa itak bo pri nas garant 350 eur. kaj svetujete?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.