Skoči na vsebino

PS3 NAKUP ROBE (štacune, internet, izkušnje, viri, pomoč)


Markec345

Priporočene objave

Različica s 160 GB trdega diska bo stala 299 evrov, torej toliko, kot moramo danes (brez popustov) odšteti za konzolo s 120 GB diska. Za paket Sports Champions Move s 320-gigabajtno konzolo PlayStation 3, upravljalnikoma Dualshock 3 in PS Move, kamero PS Eye in paketom iger Sports Champions (plus medij z demo-igrami) bo potrebno odšteti 349 evrov. Sredi septembra.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

na zavi ne najdem, mi daš link prosim

http://www.zavvi.com/games/games-access ... 15868.html

se pravi tole ?? če tole nabavim ne rabim potem tega kupovat http://www.zavvi.com/games/games-access ... 15561.html , sam sub kontroler za 30e kupim ? ka pa mam dodatnega še s tem subcontrolerjem ? To bote nabavel, al bote še počakal mal ? Mene kr firbec matra kak bo tole, kire igre pa vsebuje tisti sports disc ko je zraven al so sam demoti zraven *?

Link to comment

To je to ja.

Ne, tega ne rabiš, ker je že v paketu.

Lahko kupiš Sub controler(ki sem ga že zgoraj omenil), za lažje igranje.

Sem skoraj ziher, da kar lep čas nebodo cene padle(ne me pa za besedo držat), tako kot ne za navaden kontroler za ps3.(mogoče bo zdaj kaj cena padla, ko je move na sporedu)

Igre so demo in sicer:

* Sports Champions

* Start the Party!

* The Shoot

* EyePet Move

* TV Superstars

* Tiger Woods PGA Tour 11

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Zdravo ljudje :D

Jst sm na netu najdu zanimivo zadevo za joystik :D in to je real trigger ki lahko rečem da je le en navaden del plastike ki se naštima na r2 in l2 da ti prsti ne drsijo z tipk. No in problem je sledeč, hočem naročiti ampak osebno nimam kreditnih kartic temveč samo navadno in tudi osebno se mi ne zdi varno, mi je pa glupo da za teh par delov plastike oni zahtevajo vnaprej plačilo in da se ne da kupiti zadevo da plačaš poštarju ko ti to stvar prinese. Kupil sem 400€ drago jakno za na motor in sem jo plačal preko pošte UPS da pa ne moreš kupiti 2 dela plastike ki staneta 4€ je pa res bizar :(

Pa me zanima če kdo naroča take zadeve preko neta da bi mi naredil to uslugo s katero bi mu tudi malo več plačal ;)

Predvsem se pa zanimam za Bigbeng ps3 triggers:

http://www.amazon.de/dp/B002JTWNIW/ref= ... B002JTWNIW

Če bo kdo kaj naročal bi prosil da mi napiše PM pa se lahko zmeniva kako pa kaj ;)

Lep pozdrav,

nebesni :cool:

Link to comment

Ta cena je ok.

Ali pa v bigbangu + 3 leta garancije se zgodi.

V ps3 vstavljaj samo original blu-ray medije in ničesar drugega, tako prišparaš na laserju.

FW bo 3.42, tako da na jailbreak pozabi (za zdaj).

Za stremanje videa, poglej po forumu.

Igre kupuj v tujini!!

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

sejmon hvala za odgovore.

Zanima me pa še par stvari. A je sam ps3 dovolj ali so še kakšni dodatki, ki so potrebni za nemoteno igranje. Zanima me predvsem kako je z baterijo na pad-u, za poljenje se priklopi v konzolo ali?

Pa še to, ali je (za)dosti iger ki podpira 2 ali več igralcev, polek kake fife, so tudi streljačine in podobne zadeve? bi mi kdo lahko predlagal par zanimivih imen, da bi prečekiral.

hvala in LP

Link to comment

Kontroler priklopiš na usb s priloženim kablom in se polni.Med polnjenjem baterije lahko igraš, ampak si povezan s kablom, tao da nisi tko "svoboden."Dobro je, da si kupiš še en kontroler, ki ga lahko uporabiš za igranje v dvoje, ali pa zamenjaš ko se na enem sprazni baterija.

Klikni zadetke in si preberi naslov, potem pa vpiši v youtube naslov igre in besedo "gameplay" poleg, da vidiš, kako izgleda.

klik

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Drugače igre za Coop igranje na kauču:

Resident evil 5: Gold - Obvezno gold, če hočeš move podporo

Army of two in Army of two 40 day

Borderlands - Pride Game of the year editon naslednji teden, ki vključuje za 30€ dodatkov (DLC)

Resistance

Zgoraj naštete sva preigrala z kolegom in so super za dva.

Za bolj v easy pa:

Little big planet

Thumble - move

Flight control HD - move

Castle Crushers

Pixeljunk shooter

pixeljunk monsters

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.