Skoči na vsebino

PS3 NAKUP ROBE (štacune, internet, izkušnje, viri, pomoč)


Markec345

Priporočene objave

Za igre je najboljsa http://www.gameplay.co.uk. Pa pri ChoicesUK tudi dosti narocam, kadar se kake filme ali serije zraven kupim. Jaz cisto vse nove igre izkljucno v teh dveh kupujem. Me se nikoli nista zajebali, postnino imata pa obe 3 funte na celotno posiljko.

Nazadnje sem pri Gameplay narocil pred nekaj dnevi stuff za Xbox 360 (ki sem ga pred kratkim nabavil). Med drugim tudi Bioshock (13 funtov), Gears of War (15 funtov) in Mass Effect (18 funtov). Dolocene zadeve imajo res poceni.

Potegaman.jpg
Link to comment

Mislim, da ne. Saj jaz tudi nimam kreditne, jo pa ima moj brat. Sem pa jaz ze pred vec kot 10 leti narocal PS1 igre iz UK, takrat se z ocetovo kreditno.

Sigurno poznas koga, ki ima kreditno (brat/sestra, ata/mama, stric/teta, prijatelj/ica, domaca zivalca,...) in ki ga bos lahko nafehtal, da naroci robo. Dandanasnji jo ima marsikdo.

Potegaman.jpg
Link to comment
vse igre kupim iz tujine, ker imajo ceneje kot pri nas folk prodaja rabljene. ravno sem si naročil devil may cry 4 za 24 funtov, ha :thumbup:

res se mi gabijo ti naši trgovci s temi cenami

to s te strani?

to je 31€...

prednaročilo za Resistance 2 29.99 funtov...38€...lol

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

odvisno od strani. če vzamem od http://www.yesasia.com/global/en/games.html, potem ne plačam nič, ker majo free worldwide shipping (vendar čakam 3 tedne, ampak se splača zaradi smešnih cen, saj ne serem keš). če pa z UK, je pa poštnina povprečno 3 funte (pir + čiki).

plača se pa itak s kreditno (imam MasterCard, vendar svetujem Viso če se bo kdo odločil na novo za njo, saj z Viso lahko kupuješ PSN igre preko US računa, dočim z MC ne gre, ker čekirajo od kod je :) )

ratt-logo.gif
Link to comment
SUMER SALE!!!

pazite da bo asian version igre

kere cene

http://www.yesasia.com/global/playstation-3-ps3-games/0-0-0-bpt.265_ni.502-en/list.html

v bistvu je samo haze (26 ojrov :o ) za ps3, ampak se splača čekirat za xboxa in ds tudi.

Če se ne motim so to vse NTSC igre.

Medtem,ko pa so na tej strani PAL.

NTSC pa pri meni ne pridejo v upoštev.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

pri PS3 niso špili regijsko zaščiteni(PAL, NTSC), tako da ne skrbi. to je blo pri PS2.

vendar moraš gledat da naročiš "asian version", ker drugih v evropo ne pošiljajo zaradi tožbe s strani sonyja, kot je bilo to na primer pri link-sang. vsak špil mora delat, tudi če greš na dopust v USA in si tam ubodeš kak špil, ni straha da ga doma ne bi mogel igrati.

EDIT: tako da ja, motiš se :razzy: :D

ratt-logo.gif
Link to comment

Televizija mi ob izvoru PAL signala ponudi funkcijo "Digital Scan" ®.

To je funkcija,ki prikaže horizontalno ter vertikalno 100Hz sliko,medtem,ko navadni 100Hz televizorji osvežujejo samo v eno stran hor. oz. ver..

EDIT: tako da ja, motiš se :razzy: :D

Tako da je moja izjava utemeljiva. :lol::a_a:

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment
Televizija mi ob izvoru PAL signala ponudi funkcijo "Digital Scan" ®.

To je funkcija,ki prikaže horizontalno ter vertikalno 100Hz sliko,medtem,ko navadni 100Hz televizorji osvežujejo samo v eno stran hor. oz. ver..

EDIT: tako da ja, motiš se :razzy: :D

Tako da je moja izjava utemeljiva. :lol::a_a:

ne vidim veze, saj ps3 ne spreminja output signala. vedno ga vrže na PAL, če je kupljen v evro območju. igre niso regijske zaščitene, to je tisto kar šteje. mogoče se pa motim. :headscratch:

ratt-logo.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.