Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...

Ok, ker sem jaz se tud frisn in dobim v zacetku mesca tud to lepo konzolo bom se jaz postavil nekaj vpr.

1.narocen imam premium paket, not je vse kar potrebujem za igranje al se mi kaj fali? za tv prikljucek je scart,ne?

2. ko gledam na bolhi te razne oglase o Xtreme firmware-ih in tem, povejte mi, ce si dam jaz to "odklenit" izgubim orginila garancijo? Skodi to konzoli (za ps2 čipi niso bli ravno najboljsi vedno)?

3. kje si lahko kupis tale gold membership al kaj ze za live?

4. si lahko sploh jaz z isdn (64k) povezavo privsocim live?

5. kaj to kak dvd combo ti dobis je cisti random? ker vidim da ponekod pise da je samsung ponekod pa nekaj druga.

je kak razlika v teh?

ker slabsi al keri boljsi?

aja, se splaca kupit kak SC:PT za xbox, al ne? raje pocakam na double agent?

hvala lepa

Link to comment
Ok, ker sem jaz se tud frisn in dobim v zacetku mesca tud to lepo konzolo bom se jaz postavil nekaj vpr.

1.narocen imam premium paket, not je vse kar potrebujem za igranje al se mi kaj fali? za tv prikljucek je scart,ne?

2. ko gledam na bolhi te razne oglase o Xtreme firmware-ih in tem, povejte mi, ce si dam jaz to "odklenit" izgubim orginila garancijo? Skodi to konzoli (za ps2 čipi niso bli ravno najboljsi vedno)?

3. kje si lahko kupis tale gold membership al kaj ze za live?

4. si lahko sploh jaz z isdn (64k) povezavo privsocim live?

5. kaj to kak dvd combo ti dobis je cisti random? ker vidim da ponekod pise da je samsung ponekod pa nekaj druga.

je kak razlika v teh?

ker slabsi al keri boljsi?

aja, se splaca kupit kak SC:PT za xbox, al ne? raje pocakam na double agent?

hvala lepa

1) v paketu imaš vse

2) tudi s hackom firmwara zgubiš garancijo. Microsoft namreč vsak X360, ki ga dobijo na menjavo, testira o morebitnem hekanju firmawara. Enako s čipi.

3 in 4) Mislim da boš z ISDNjem težko kaj igral preko neta, saj rabiš kabel oz. ADSL. Gold pakete se da kupit v štacunah zunaj naših meja (Trst, Gorica, Celovec, Beljak, Graz...)

5) DVD enota je odvisna od proizvodnje serije, v kateri je bil tvoj X360 narejen.

Double Agent bo izšel čez dober mesec in pol, tako da raje počakaj.

 

 

Link to comment

hvala ti lepa za odg.

torej za live se bom pocakal da dobim sirokopovezavni net. gede tega hekanja v xbox bi vas prosil iz lastnih izkusenj, se splaca al se raje pusti? ali pa vsaj po garanciji?

aja,se to, kolko sem zdaj se bral malo po forumu sem videl da si z live-a lahko vleces razne patche za igre in podobne stvari. Torej jaz brez tega si kratkomalo lahko rit obrisem in prikrajsan za kar nekaj?

Link to comment

samo tole: ni nujno da z flashanjem konzole izgubiš garancijo ker se da nalepko previdno odstranit in potem prilepit nazaj (fen...).. ampak raje posezi po originalih.

SC:PT sem si sam nabavil pred 2 tednoma ker komaj čakam na DA. In ja splača se, sej ga dobiš čist pocen. Jz čisto novega, igranega 2 tedn aprodam za eno mikeno vsoto če te že zanima

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Torej se jaz z mojo 4 leta staro gorenje televizijo lahko kratko malo je*em? Potem mi ne preostane druga kot lcd monitor. Kaksen kabel se potrebuje za to? verjetno se ni v premium paketu,ali?

shoelace: hvala, zdaj ne bi, dobim top spin 2 in ghost recon, adv.wf. tak da za zacetek bo to dovolj. Ko bodo pa finance vecje te pa mogoce.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.