Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Mam 2 leti star navaden Philipsov TV katodni z ravnim ekranom. Da se prešaltati iz navadnega 4:3 na extanded 4:3 in compresed 16:9 opcijo. Mam na 16:9 compresed in v xbox naštelano na 16 :9. Slika je super. od blizu se vrstice skoraj ne vidijo. Je kar velika razlika v kvaliteti samo zgoraj in spodadaj sta dva črna trakova. Tak ka pazite na to če kopujete nov TV - še one stare na cev da ima to možnost compress-a.

Čez kako leto pa seveda pride v poštev samo kakšen HDTV LCD 82 ali 96 CM diagonale.

Kontroler pa ne porabi nič energije ko je izključen, pritisneš magic gumb in se ti vse lepo vključi.

Lp,

TeD_SLO

Link to comment

Aha, hvala, am zdaj pa bi se vprasal kak je zanesljiva tista slikca za baterijo koliko se ti drzi in pa glede live-a. Recimo fifa je velika 800mega nekje, zdaj z 1m povezavo se to dol vlece tako dolgo kot na rac. nekje? al gre kaj hitreje ? In pa, ce si recimo dol vleces kak demo a lahko igras istocasno kako igro MP ali SP?

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Nekje sem bral, da se naj ne bi nekaj spustile. Da bodo ostale enake, saj bo se vseeno bolj poceni kot PS3 tak da zakaj bi se ga bolj spustli. Za Wii pa ne vem tonco kolk bo cena. To ce se splaca dat odklenit ti bodo odgovorili drugi - mislim pa, da ti je skoraj boljse ce si kupis connectivity kit, da si bos lahko sam nadgrajeval.

V Mulleru te pride nov premium 95750. Mas pa jih na bolhi ene, ko prodajajo "nove" premiume za malo manj, 90-95k z garancijo + se kaka original igra.

Link to comment

Zakaj bi čakal. Zakaj bi naj bila dražja :D Če bo tišja to nevem se bo pa manj segrevala, saj trenutni x360 so kar vredu (notr nebo nova tehnologija ampak bodo čipi pač samo zmanjšani kar pripomore k temu, da se manj segrejejo so cenejši, porabijo manj energije itd.. Jaz sem mojo dobil rabljeno za 80k z garancijo + 1 original igro, bila je kupljena v Müllerju. Kupi rabljeno. Nebo ti žal nakupa ;)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.