Skoči na vsebino

NEXT GEN CONSOLE WAR (and the looser is...)


Priporočene objave

  • Odgovorov 60
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

V primerjalnih videjih med X360 in PS3 si predvsem oglejte sliko v daljavi, kolko bolj podrobne so teksture na X360 kot PS3.

Upam, da gre to na racun pozne splovitve dev kitov PS3 in s tem pogojene vecje optimiziranosti na X360, saj menim, da je v nasprotnem primeru PS3 en velik nateg vseh igralcev. Zato, da bodo spravli v nase domove Blue Ray so pripravljeni narediti cist vse, tudi inferiorno masino.

No kot sem ze prej rekel, tile videji me zelo spominjajo na cas DC proti PS2.

Link to comment

Ne, 100% hardvera sigurno ne izkoriščata, to ni možno, je pa iztisnjen skoraj do maximuma, to pa. PS2 ne moreš primerjat s PS3, ker je PS3 tehnično hudo naprednejši in menda mora za programerje. Že razvoj na PS2 je bil za*eban, kaj šele za PS3. Ustvarit kak grafično soliden špil na PS3 ni nobena umetnost, ampak da bi zadevo iztisnili skoraj v popolnosti? Zanj bodo sicer razvijali vsi mogoči developerji, ampak ta cilj je tokrat še bolj oddaljen kot je bil na PS2.

Link to comment

poglej, ko sem v jokerju 159 bral intrvju z ustvarjalko assasin creeda sem prebral da so ubijevci prepričani da bo PS3 nekdaj 100% izkoriščen...

za PS2 ti lahko povem, da porabi velik več zraka (OZ je bloj topel) ko igram GT4 kot pa nek pro evo, ki je multiplatform naslov, in nima baš neke grafike

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.