Skoči na vsebino

[GC] videi od smasha


Alpha

Priporočene objave

  • 4 tednov kasneje...

Saj ni toliko narobe. Ampak vse ima svoj čas, prostor in publiko.

Komentarji, ki bi jih Alpha hotel brati, lahko pridejo samo od drugih igralcev SSMBja, medtem ko ostaliom, ki igre ne poznajo ali pa med igranjem v glavnem le lomijo po gumbih, bržkone ne pomenijo nič. No, žal je slednjih tu 99,9%.

Objava fajtov na netu je super stvar, a, kot rečeno, se to dela tam, kjer bomo imeli kaj od tega. Zdaj, SSBM ni glih prava fajtalica in zato v Sloveniji praktično ni niti malo scene, a Alpha, če te virtualno mlatenje zanima v tolikšni meri (cenim tvoj namen s filmčki), potem ti toplo priporočam, da se lotiš kakšne bolj resne fajtalice (na GCju je suša - SC2 je star in edina pol-aktualna stvar je CvS2, a že s PS2jem primemo pretepaškega boga direkt za jajca) in ne le, da boš imel komu pri nas pokazati fajte. Na voljo ti bodo turnirji in srečanja, kjer se dobimo vsi, ki nas zanima, kolik osmo kaj dobri v eni igri in koliko so dbori drugi, se nalomimo zaprav in se imamo dobro ter predvsem damo smisel tolikšnem nažiganju.

ksi-forum-15.jpg

http://pretep.konzole-slovenija.com/forum

SSBM se po evropi na turnirjih glih ne nažiga kaj preveč (no ja, nima tako aktivne scene), ampak v Ameriki pogosto priredijo kak SSBM turnir na večjih pretepaških dogodkih in tako pritegnejo pozornost navdušenih SSBMjevcev, med katerimi se potem najde veliko novih "true" pretepačev. ;)

Link to comment

jaz nabijam SSBM dolgo v noč in se mi ne zdi zastarela igra. Cenim alphin trud tukaj, kljub temu da mal pretirava.

Ok, preidimo k stvari, jaz se zdaj učim z mewtwojem, vendar mi deluje nekako počasno, pa tud pada čudno. mogoče sm mal preveč navajen z Royem :D . Zanima me, kako narediš, da gor strela, tolk da skenslam kak napad, ki bi me potlaču (ala bowser-down+B)?

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment

mewtwo nw more gor strelat če to misliš

pa priporočam ti roya ker se da znjim hitreje fajtat(vsaj meni se tako zdi) ker hitreje pada

btw:če se ti da daj kaki vide da vidimo kaj znaš

btw2:vidi se da sva delala kar nekaj napak

zdaj je že boljše saj uporablam vedno L-canceling od zdaj naprej

lp

First Rule:::::I Rule

Link to comment

kewl filmčki :beer: SSB je in bo ostal legenda, nikoli zastarela legenda... mislim, da si zasluži častno mesto poleg maria, zelde, metroida in podobnih. jaz ga zadnje čase bolj malo igram a zadnjih 4, 5 let sem ga veliko nažigal. bil je moja prva igra :love: zdaj ga žal ne igram toliko, ker noben frend noče igrat več z mano k sm predober :crybaby:

meni najboljši je falco. hiter, okreten, pa tepe ko hudič xD

aja, z mewtwojem se dol + B napadom probaj izognit z teleportom . samo to si verjetno že sam pogruntal :uke:

Link to comment

men tudi falco rula

z njim znam pač najbolše in tako bo tudi ostalo

no razen z c.falconom, foxom, dr. mariom in ganondorfom še dobro znam

in kot sem omenil sva delala kr nekaj napak ampak je s časom vedno bolše

zaj bom enkrat dal combo videje

pa samus987 če se ti da daj tui ti en video pa četudi se tepeš s cp-jem

btw:s kot si?

First Rule:::::I Rule

Link to comment

Jst sem ta kolega od Alphe :D ki se fajtava cele dneve ko je le možno :) zdaj bova dala gor en ful zanimiv filmček z predtavitvijo njega (Alphe) in mene (FIRE) upam da bo fim gori že v petek :D

Aja pa še to!! Bi bil gdo zainteresiran če bi naredli en turnir pa ni važno lahk bi bil pri meni al pa pri kom doma če se strinjate in seveda če mate volo ???

Najbolš pa bi itaq blo prost v Big bangu alpa v Mullerju če bi lahk naredl en turnir če bi seveda dovolil :D:D

lp.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.