Skoči na vsebino

Pandora.


SimonZ

Priporočene objave

Oprostite če je tema že bla ali se je kje govorilo o tem, samo po resnici povem in se mi NEDA iskat ker je tolko teh tem da bv. :puppy:

Vprašal bi ČE kupiš navadno baterijo jo lahko spremeniš v "pandorino" baterijo ?

Pa ko delaš magic memory stick a je pol spominska še uporabna ?

Če pa kateri hoče pa bi prosil da mi da msn pa če bi slučajno kaj rabil bi kliknil pa vprašal če ne pa bom tukaj vprašal. :roll:

Hvala za odgovore.

lp

Link to comment

Ravno pred kakimi 3 tedni sem tudi sam, odklenil psp 2000 (lite).S pomočjo navadne FAT baterije od prijatla, ki mi jo je posodil za nekaj urc.Seveda mora biti baterija od pspja ki ima odklenjen firmwere.Skratka pogledal sem nek video na youtubu ki ti pokaze(step by step) kako se fat baterijo spremeni v pandoro baterijo (in seveda kako potem nazaj).Vse kar sem potreboval je bilo torej PSP2000(mislim da je mozno odkleniti vse verzije pod 4.0, sam sem imel 3.95),memory stick pro duo (sam sem imel 2gb) in pa seveda obično fat baterijo iz odklenjenega pspja..

lp in upam da sem ti kej olajšal tegobe. ;)

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
Aja ti mas samo psp fat.Ah potem sploh ni problema.Samo povej kaksen imas Firmware (system setings) in če imas pod 4 mislm da lahko komot downgrajdas brez drugega pspja.Tako da poglej katereo verzijo imas in potem najlazje da napises na youtube in najdes najbolj priporocen filmcek.

good luck ;)

moj firmware je 3.73 . zaj pa .. pandorino baterijo rabim ne ? :headscratch:

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...
  • 3 years later...
Živijo!

Po nesreči sem zabrikal PSP in bi ga rad nazaj odbrikal. Za to pa bi potreboval pandora baterijo. Bi mi jo kdo bil pripravljen posoditi?

Lp

Jan

Če nimate ravno sile, jo zelo poceni prodajajo na dealextreme. Poštnina je sicer zastonj, samo traja 3 tedne, da pride pošiljka. http://dx.com/p/psp-unbricker-pandora-battery-for-psp-1000-2000-1800mah-3-6v-12472

Upam, da vam kaj pomaga.

LP

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.