Skoči na vsebino

Snowboarding


Priporočene objave

Hello

Ta tema je namenjena zgolj pogovorom o snowboardanju.

Sem lahko date razne linke, videe, kako boardat, začetke snowboardanja itd.

Tudi jaz se namenim naučiti snowboardati pa bi prav prišli kakšni videi in linki.

Fajn se mejte :beer:

:rock::rock::rock:

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

No, glede na to, da sem se tudi sama letos odločila, da bom začela boardat se priporočam za kak nasvet :P Sicer imam 6 ur individualnega učenja boardanja in upam, da mi bo kej koristilo, ampak kolikor mi je znano so vsi začetki boardanja taki, da večinoma sediš oz. ležiš v snegu :)

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Uh, jst tud mislem letos se kej naučit. Lani sem probal, pa sem večinoma samo teptal sneg ja..

Ene 5 sosolcev bi ns slo enkat na velko planino, pa da vidimo kok je kej talenta v ns..noben še ni bordal, razen en je tak dokaj profi..da nas kej nauci :P

Ce nastane kak zanimiv posnetek prilepim :)

Link to comment

To se spomnim kak sem se jst zacel uciti,

Sestra mi je posodla zlo prevelik bord in jst sem se nato ucil, ucil in ucil... In koncno po 2 letih sem uspel fotra prepricat da mi kup bord...Na sestrinem sem mogu 2 leti bordat, da sem lohk svojga dobil :beer:

ampak bolje to, kot eni moji sosolci, ki so si kupili bord, na katerem se sedaj prah nabira.

Aja pa ko kupujete obvezno kupite nekaj kar je kakovostno, tud ce ni poceni.

Verjetno ste vi ze vsi zrasli do koncne velikosti priblizno.

Jst sem letos, pac za eno sezono kupil neki poceni...Po stirih dneh bordanja je isto kot da bi se po pesku in kamenju peljal :no_no:

lp

p.s.: za freeride(izven prog, mehek sneg, powder) je najboljs da je bord vecji, taka visina kot ste sami veliki,

za freestyle(triki)pa je bolje ce je bord nekje pri bradi.

GT: jonskiC

Link to comment
  • vrhovni

Za začetnika je IMO več kot dovolj dober popolnoma začetniški, poceni in no-name bord, ker začetnik ne bo znal izkoristiti kvalitetnega borda. Marsikdo si med učenjem bordanja premisli in ga mine. Ko pa obvladaš bordanje, potem pa se splača dat več denarja za kaj kvalitetnejšega, da razviješ dodatni skill. In razike med poceni (ponavadi nekvalitetnimi) in dragimi (ponavadi kvalitetnimi) bordi so OGROMNE.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Hvala za te odgovore

Jaz si namenim board sposodit od nekoga ali na smučišču, vezi pa pancerje pa bom kupil neke bolj poceni. Ker če mi ne bo do tega, da ne bom preveč denarja porabil, da bi mi potem to doma stalo :)

Pa mogoče kdo ve, kako dolgo je sneg skozi leto na smučiščih (na večjih) kjer je veliko snega?

Tudi od februara dalje?

Lp :china: :china:

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

No, začeteki so mal smešni :))) Sicer sem do sedaj boardala 2x, ampak moram reči, da mi kar uspeva... Večino časa prebijem kar na boardu in ne v snegu, trudim se delati zavoje na bolj položnih delih smučišča... to je pa zaenkrat to. Vsekakor priporočam vsakemu, ki razmišlja o tem, da bi začel, da si najame učitelja boardanja, ker je tako veliko manj problemov in bolečih izkušenj :D

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

jst pa iščem bord samo ne še za to leto.

drugo leto se skoraj sigurno lotim pa se to leto informatiram o opremi.

mi lohko kdo kaj pove od opremi?

vem da potrebujem:

bord

vezi

buce

čelado in očala

in borderske rokavice (je to res potrebno?)

pa še cene zraven tko za enga začetnika... !pa skejtam tko da princip nekako poznam (o ravnotežju) pa tudi enkrat sem se sz prjatlovim spustu pa mi je kr lepo šlo.

in še:

je mogoče kaj narobe z Limited 4 you kompleti v hervisu, da so tako pocen, alima hervis vsako leto kakšno tako akcijo?

FreshPant5.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.