Skoči na vsebino

WPA v WEP


kirby

Priporočene objave

Ali obstaja kak način da bi lahko mojo zaščito WPA spremenil v WEP? Pomoč prosim. :)

Aja pa imam neki radio type: 802.11g in ne b kot naj bi bilo priporočeno :/

EDIT: Šit neki sem zafrknil :S Ker imam speedtouch router sem šel na stran speedtouch.lan, kjer si lahko konfiguriral zšaščite ipd. Sem dal disabled in zdaj sploh ne morem povezati na svoj lastni internet in tako tudi ne spremeniti nazaj na WPA. Aaaa kaj naj zdaj? :doh: :crybaby:

Link to comment
Ali obstaja kak način da bi lahko mojo zaščito WPA spremenil v WEP? Pomoč prosim. :)

Aja pa imam neki radio type: 802.11g in ne b kot naj bi bilo priporočeno :/

EDIT: Šit neki sem zafrknil :S Ker imam speedtouch router sem šel na stran speedtouch.lan, kjer si lahko konfiguriral zšaščite ipd. Sem dal disabled in zdaj sploh ne morem povezati na svoj lastni internet in tako tudi ne spremeniti nazaj na WPA. Aaaa kaj naj zdaj? :doh: :crybaby:

Bi ti rad pomagal, pa se mi ne sanja kaj si ustvarjal. Jaz sem šel preprosto na nastavitve mojega ruterja(internetni naslov je bil moj IP) in sem spremenil vrsto povezave v WEP. Nastavil ponovno geslo in povezal nanj zopet vse hišne naprave vključno z DS-jem.

Link to comment

V redu, hvala za nasvet, ampak sem že popravil sam na približno enak način kot ti :P

V bistvu sem moral iti tudi sam pod nastavitve ruterja, ki pa so bile na netu. Tu se je pojavil BIG problem. Sem spremenil najprej v brez zaščite in 802.11b enkripcijo in nato sem skoraj doživel živčnega. Cela hiša, praktično 5 računalnikov je ostalo brez interneta. Omg sm si mislil. Hočem iti nazaj popravit a nisem imel povezave do lastnega interneta in tako neomogočen dostop do nastavitev ruterja. Potem pa čudež. Na nekem petem kompu se je kar povezal na moj ruter iz nule in sem hitro dal v WEP in 802.11b in potem sem samo še odstranil ruter s kompa in ga na novo povezal. Ostala je samo še zaščitna koda... vpišem in bila je napačna! :crazy: Se spomnim, da bi mogoče delala osnovna, ki smo jo dobil ob nakupu, in JA, delalo je. I was happy as never before! Že nabijam Mario Kart DS online ^^.

Samo čakam še na DSi in potem veselo internet, DSi Ware in take stvarce =3.

Happy day!

Link to comment
V redu, hvala za nasvet, ampak sem že popravil sam na približno enak način kot ti :P

V bistvu sem moral iti tudi sam pod nastavitve ruterja, ki pa so bile na netu. Tu se je pojavil BIG problem. Sem spremenil najprej v brez zaščite in 802.11b enkripcijo in nato sem skoraj doživel živčnega. Cela hiša, praktično 5 računalnikov je ostalo brez interneta. Omg sm si mislil. Hočem iti nazaj popravit a nisem imel povezave do lastnega interneta in tako neomogočen dostop do nastavitev ruterja. Potem pa čudež. Na nekem petem kompu se je kar povezal na moj ruter iz nule in sem hitro dal v WEP in 802.11b in potem sem samo še odstranil ruter s kompa in ga na novo povezal. Ostala je samo še zaščitna koda... vpišem in bila je napačna! :crazy: Se spomnim, da bi mogoče delala osnovna, ki smo jo dobil ob nakupu, in JA, delalo je. I was happy as never before! Že nabijam Mario Kart DS online ^^.

Samo čakam še na DSi in potem veselo internet, DSi Ware in take stvarce =3.

Happy day!

Hehe. Super, da se ti je srečno izšlo! :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.