Skoči na vsebino

Nakup MP3/video playerja...


Priporočene objave

  • Odgovorov 60
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

fak, jaz sem si opero zbrisal in jo ponovno naložo, še prej pucal disk 2 uri... :sweat: ojoj :doh:

ja kul če maš na voljo take peneze za mp3 player. ne vem kaj če ti 30 giga?

jaz si lastim CHIC MP-30. pazi to: prostora ima 64mb svojega flasha, vanj paše kartica MMC, vendar nič več kot 128mb. pa na kartici so lahko mp3 največje kakovosti 256kb/sec. ne bi ga pa zamenjal za diamantega ipoda. zakaj? prvo pade v oko ličnost, ne reče se mu zastonj ŠIK. drugo kar me je prepričalo je to da ko primeš v roko ugotoviš da bolj kakkovostnih materialov za izdelavo playerčka ne najdeš na marsu. kovinski! a kljub temu lahek. simpl meniji, 7 osnovnih eq, diktafon (ki ga itak ne bom nikoli uporabljal), dober zaslonček, akumulatorska baterija. kar pa najbolj šteje je pa itak zvok. mel sem priliko probati okoli 100 različnih playerjev in noben nima za burek. sploh ipod-i niso bogve kaj. pa kak sony ali philips ki staneta 10x več nista bla blizu. ne nakladam, ker na take stvari dam veliko, nič me ne dvigne tolko kot doza gasnega hard rocka :rock: loud&proud

kdo rabi 10 giga? mojih 192mb zadostuje za 1 uro, več ne rabim. hec je da je stal 23čukov!!! (kvaliteta), je pa padla cena na 8k ker se ni prodajal ravno zarad malo spomina. mularija pač vzame 512mb za 9990sit, pol se pa čudijo zakaj je tak plastik fantasik.

hočem rečt da poglej malo po za chic predvajalniki, zdaj itak ne delajo več 64mb, pa folk jih po netu res hvali.

ratt-logo.gif
Link to comment

Se nekaj, danes je koncno prislo na dan malo vec podatkov o Microsoftovem Zune playerju, tudi ta bi ti znal bit zanimiv, posebaj, ce bo MS zaradi konkurencnega boja znizal ceno na mejo bolecine.

Predvajal bo filme, glasbo in kazal slike. Poleg tega bo imel vdelan Wifi, preko katerega bos lahko share-al muziko s kolegi. Itak bodo to zadnjo funkcijo cisto prevec omejili zaradi avtorskih pravic ali jebi ga, vseeno bo zanimiva.

Bozic bo letos v smislu....Keep on rocking santa! :rock:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.