Skoči na vsebino

PS3 DODATKI (tipkovnice, ploščki, polnilci, USB naprave...)


megli

Priporočene objave

Ja se kar strinjam.Glede na to da nikoli nisem še na PS3 teh stvari proval razen na PC ko sem bil še mlajši bi bil DRIVING FORCE GT kar v redu izbira.Cena ostalih je res neprimerljivo večja.Vse pa je po svoje boljše.Na roko pa mi gre ker imam GTP predvsem pa me na volanu motijo pedala ker sem slišal že veliko kritik.Kovinska so menda bolj odzivna.Cene za G27 se gibljejo od 250 € naprej za Trushmaster T500RS pa od 500€ dalje.Zanimivo pa je da je tudi za DF GT cena zelo različna.V Big Bangu stane 100€ ponekod drugod pa tudi do 140€...

Link to comment
  • vrhovni

No, da povem kako se je zgodilo... čez vikend redno gledam filme na PS3 s pomočjo PS3 media serverja (odlična zadeva! HD filmi brez zatikanja in praktično brez izgube kvalitete :applause:). Primem dualshock 3 v roko in hočem vklopit PS3. PS3 se ne prižge. Pogledam lučke na kontrolerju in ugotovim, da se je izpraznila baterija. Kontroler dam polnit (lučke utripajo), si naredim sendvič, pridem nazaj in na kontrolerju lučke več ne svetijo... sumljivo hitro je bil poln. Ga odklopim iz USB-ja in kliknem PS gumb za povezavo... lučke ne trznejo. Ponovim vajo, lučke samo 2× utripnejo in konec. Sklep: baterija je zanič! :wasted:

Grem na dealextreme.com hitro poiščem če imajo dualshock 3 baterijo in eto... našel baterijo! 3,57€ (poštnina: FREE!) :heavybreathing:Prečekiram ocene in nabavim. 9.7. plačam, danes, 19.7. dobim. China delivery express! :thumbsup:

Razmontiram kontroler po teh navodilih: iFixit in

, vstavim ching chong baterijo in zdaj jo veselo polnim. Poročam dalje, ko se zadeva napolni in ko jo stestiram. Aja, originalna baterija ima 610mAh, tale ching chong pa 1800mAh!

post-803-144771019411_thumb.jpg

post-803-144771019376_thumb.jpg

post-803-144771019382_thumb.jpg

post-803-144771019386_thumb.jpg

post-803-144771019391_thumb.jpg

post-803-144771019396_thumb.jpg

post-803-144771019403_thumb.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

No... očitno je napaka nekje drugje in ne v bateriji, kotroler še vedno ne deluje tako kot bi moral.

Ko kontroler priključim na PS3 lučke kažejo status polnjenja (vse lučke utripajo), ampak samo 10 utripov (cca 10 sekund), nato pa vgasnejo za cca 10 sekund in nato ponovno utripajo za 10 sekund.

Ob pritisku na PS gumb se kontroler normalno poveže in se da z njim upravljati. Ko USB kabel odklopim, vse lučke izginejo in kontroler se ne poveže s PS3 (ni prve LED lučke - player 1) - vse lučke izginejo.

Kakšne ideje? :headscratch:

Poizkusil sem že:

  • zamenjavo kabla,
  • namesto priklop na PS3 sem preizkusil PC,
  • reset gumb (5 sekund)

Drug kontroler deluje normalno.

Ker kontroler deluje preko USB kabla, lahko pogledam status baterije. Prikazana je polna baterija, ko pa pričnejo utripat lučke (glej zgoraj - 10 utripov cca 10 sekund), je prikazano polnjenje.

Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • 1 year later...
  • vrhovni

Zadnja posodobitev (FW 4.60), bi naj omogočila brezžično delovanje z dualshock 4 kontrolerjem!

Here’s the steps to follow:

  1. Make sure your PS3 has at least firmware 4.60
  2. Connect the DualShock 4 to your PS3 with the cable and turn the PS3 on.
  3. Go to Accessory settings.
  4. Go to Manage Bluetooth Devices and scan for a device.
  5. While scanning, hold down the PS and SHARE buttons on the DualShock 4
  6. Select Wireless Controller (the DualShock 4 light should now be white)
  7. Unplug it and try it out.

Even after connected wirelessly, the DualShock 4 won’t be able to execute certain commands, with the Sixaxis, PS button, and vibration functions all disabled.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 7 meseci ...
  • 2 years later...

Dobil sem prejšnji teden novi Dualshock 3 od Konzolkota. In ker res ne vem ali bi moral biti zadovoljen z nakupom ali ne, se obračam na tole temo.

Sama zadeva dela super, analogi so okej, gumbi so okej, igranje je nemoteno, zaustavi se pri D-padu. Opazil sem, da vsi smerni gumbi D-pada namreč niso enako občutljivi. Gumba Levo in Dol sta manj občutljiva od gumbov za Gor in Desno. Ko se narahlo dotaknem gumbov Gor ali Desno, sledi normalna reakcija v XMB ali igri. Ampak enako se ne zgodi ko se narahlo dotaknem Dol ali Levo, saj slednja dva moram čist malo močneje stisnit kot pa Gor ali Desno in šele potem sledi ustrezna reakcija na zaslonu. Ali to vpliva na moje igranje? Ne. Gran Turismo in Wipeout sta povsem analogni igri. Z svojim prvim Dualshockom 3 recimo nimam teh problemov, vsi D-pad gumbi so pri njem enako občutljivi kot gumba Gor in Desno pri drugem, zato bi znal biti problem pri pretepačinah v 2P načinu. Pa tudi pri slednjih najbrž ne, ker je govora o res minimalni razliki pri odzivnosti. Ko igraš pretepačino pač stisneš gumb normalno, ne šlataš ga nekaj.

Bi moral uveljavljati garancijo? Menite da bi moral biti na še kaj pozoren pri tem gamepadu? Bi pa bil vesel, če mi kdo dostavi način kako naj sam fiksiram to zadevo.

Link to comment

Ce je DS rabljen, morda ne bi škodilo ga odpret ter spucat okrog gumbov (sploh če je prejšnji lastnik žrl čipse med igro) 

Ifixit ima odlične vodiče z slikami. (teardown

 

Ampak če je DS nov boš s tem uničil garancijo. 

 

 

 

Koliko ti je moteči faktor in ali želiš zaradi tega menjavo boš pa se moral sam odločiti

Urejano od Bartala
Link to comment
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.