Skoči na vsebino

PS3 DODATKI (tipkovnice, ploščki, polnilci, USB naprave...)


megli

Priporočene objave

Živ,

ve mogoče kdo za kakšno poceni rešitev, kako spraviti sliko iz ps3 na dva zaslona z možnostjo preklapljanja. Nočem imeti sliko na obeh zaslonih hkrati, rad bi le, da lahko preklopim enkrat na tv, drugič na monitor.

Zagledal sem se v tole: HDMI preklopnik

Problem je v tem, da je namen ravno obraten kot jaz hočem. Dve napravi v en zaslon. Mislite, da bi šlo obratno?

hvala

Link to comment

Skoraj sigurno bi moral delati tudi v obratno smer. Torej z ene konzole na dva zaslona. Ker glede na to, da je ročni, pomeni da fizično preklaplja 19 pinov HDMI kabla. In če jih fizično preklaplja, potem je vseeno, na kateri strani je kaj, saj se signali ne mešajo. Enkrat bosta pač povezana en zaslon in konzola, drugič drugi in konzola. Moralo bi delati.

Link to comment
Skoraj sigurno bi moral delati tudi v obratno smer. Torej z ene konzole na dva zaslona. Ker glede na to, da je ročni, pomeni da fizično preklaplja 19 pinov HDMI kabla. In če jih fizično preklaplja, potem je vseeno, na kateri strani je kaj, saj se signali ne mešajo. Enkrat bosta pač povezana en zaslon in konzola, drugič drugi in konzola. Moralo bi delati.

Prav si imel, deluje! =)

hvala

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Meni se je pa na Dual Shocku pokvarila leva blazinica - plošček še deluje, tudi blazina, vendar ne skoči več nazaj na center položaj, ostane na levi ali desni. Se ukvarja kdo s popravljanjem teh stvari? Da zamenja celo blazino ali kaj podobnega?

Če je kdo tak, me zanima cena.

Urejano od Abaction
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Ja te promocijske slike vedno sterilno zgledajo. Enako kot kakšna dnevna soba z domačim kino sistemom, konzolo in vsem, brez kablov seveda. Potem pa vidiš da gre iz vsake najmanjše napravice 1, 2, 3 + kablov.

Eni pa na ta način recimo služijo ko prodajajo takšne škatlce za Cable management, ki niso nič drugega kot malo polepšana škatla od čevljev s po eno odprtino na vsaki strani.

CB_desc_01.jpg

Link to comment

No ja jaz adapterjev ne bi zapiral v škatlo, se že tako preveč grejejo, kje pa misliš kupi ta twist dock, kolikor gledam po netu so cene od cca 50€ dalje?

Drugače pa zgleda da dobiš zraven še posebej kable, ima pa zadaj še 6 USB-jev. Mi je ratal celo všeč, ampak na žalost bi mi v širino pobral preveč prostora, mora bit še plac za X360 ;)

BessieSABU.png

Link to comment
However, as with many devices, the PlayStation 3 has a jumble of cables that many people find very annoying. With the TwistDock these cables can be hidden smartly, while the PS3 is placed on a pedestal.

Zdej vprašanje za katere kable točno je to mišljeno. Verjetno ne tudi za tiste zadaj PS3 (napajanje, HDMI, LAN...).

Jaz sem gledal na http://www.limexb360.co.uk/product/TwistDock_For_PS3_VTDPS3, preračunano nekje 58 Eur + poštnina. V Harveyu je pa 80 Eur če se prav spomnem.

Link to comment

Poglej v videu, ko jemlje iz škatle imajo pa tudi posebej napajlni kabel (po sliki kaže da je za Slim) in hdmi

stacks_image_1577_1.png

ter usb hub

stacks_image_1601_1.png

Kot kaže moraš to dvoje dokupit??

Expand tour TwistDock!

The TwistDock can be expanded with two extra accessories. The TwistDock CableSet and the TwistDock USB HUB.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Popoldne sem bil v Harveyu in sem šel še to pogledat.

Ja res je, to dvoje moreš še dokupit, oba kompleta sta pa po 29,99 Eur. Torej če bi pri nas v Harveyu vzel Twist Dock, HDMI + Power kabel ter USB hub bi prišlo 140 Eur, kar se mi zdi pa preveč.

Na Amazonu sem gledal in bi vse skupaj prišlo slabih 98 Eur (83,65 £) + poštnina, kar pa je dosti bolj sprejemljivo.

http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=twistdock&x=0&y=0

Urejano od Gregor
Dodan link in cena Amazon.co.uk
Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Sedaj bo že kaka dva meseca odkar sem kupil tale komplet od Splitfisha - FragFX Shark.

post-3478-144771011414_thumb.jpg

Tega ne pišem kot nek review, ampak samo da izpostavim probleme, ki me odvračajo od uporabe tega kompleta, čeprav vedno znova in znova poskušam in se prepričujem da jaz nekaj delam narobe, da ni problem v Shark FX-u.

Na njihovi strani in pa tudi na youtube je kup videov in opisov, kjer do onemoglosti hvalijo tale kontroler. Sploh nek pro gamer "zDDpro", ki ima z njimi pogodbo in se na kakeršnekoli ne tako zelo pozitivne komentarje odzove z "It makes me think you're just trolling now".

Vglavnem, komplet dobro zgleda, vendar sta za moje pojme miška in pa "navigation" kontroler prevelika. Miška je sploh previsoka in ne sede lepo v dlan, sploh če ste navajeni nadzora samo s prsti in zapestjem. Tukaj pa je potrebno celo roko premikat, še posebej zaradi za moje pojme slabe ločljivosti miške. Kljub in game nastavitvam na 100% in deadzone na kontrolerju na 0, je komaj mogoče narediti obrat za 360°, brez da miška odpotuje iz priložene podloge, ki je iz trdne plastike s tekstilno prevleko in je tako primerna za igranje v naročju. Nekaj uporabnikov je tarnalo tudi o pojavu "staircasinga" ko želimo diagonalen premik, in pa o risanju kvadrata, ko želimo krožni premik. Sam teh dveh problemov nisem opazil, vendar muka ko moreš miško skoz dvigovat (že zaradi njene velikosti in teže), ker zmanjka prostora na podlogi popolnoma pokvari izkušnjo.

Že prej omenjeni zDDpro vse to itak zanika, ampak njemu tako veleva pogodba.

Še par videov s tem modelom v akciji:

>http://www.youtube.com/watch?v=m4FQIwuzUDo&feature=player_embedded

>http://www.youtube.com/watch?v=YhnRYzdXQj4&feature=player_embedded

>http://www.youtube.com/watch?v=NJIJ4MF3_8Q&feature=player_embedded

Moje mnenje je, da model kr dost naklada. Celo dvomiti sem začel da dejansko igra s tem kontrolerjem, ker pokaže samo na začetku in koncu, vmes pa bogsigavedi kaj dela.

Na tem videu eden izmed uporabnikov lepo opiše svoje nevšečnosti z Frag FX kontrolerjem:

>http://www.youtube.com/watch?v=XNCAAoaR0ys

Meni se dogaja podobno kot njemu na 5:54. Sicer ne tako zelo, ker ima on dead zone na najvišjo vrednost. Sensitivity pa skoz na 100%. Staircasinga in pa square problema nisem zasledil, samo da moreš narest polni obrat tako da miško furaš pol metra levo in desno ali pa da želiš streljati na nekoga ki se pojavi ob robu ekrana in dokler se do njega sploh obrneš ti že stisne headshot z navadnim Dualshockom. Rajš grem peglat srajce.

Link to comment

Temu modelu gre tud dobro, pa sploh ne uporablja cele podloge. Jaz drugače igram s podlogo naslonjeno na naslanjač in na svoje koleno. Ne vem, mogoče ker nisem nikoli kaj dosti igral strelskih iger, pa me sedaj mantra. Zgleda da je Shark FX optimiran za pro gamerje. Jaz pa motorično izzvan.

>http://www.youtube.com/watch?v=V4B4Tx_N7qM&feature=related

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.