Skoči na vsebino

PS3 DODATKI (tipkovnice, ploščki, polnilci, USB naprave...)


megli

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 5 meseci ...
  • 4 tednov kasneje...

zdravo,

mel bi eno malo "čudno" vprašanje....

doma se mi na klavijaturah nabira prah :(, pa me zanima, če je kaka možnost, da jih povežem na ps3(rockband 3), ŠE na kak drug način kot preko Madkatzovega adapterja....

npr.

http://compare.ebay.com/like/270840557848?_lwgsi=y&ltyp=AllFixedPriceItemTypes&var=sbar

predvidevam, da ne bo šlo, bi pa Vas povprašal za mnenje, izkušnje ipd.....

lep pozdrav Matevž

Link to comment

Zdravo,

mene pa zanima nekaj stvari z volani za ps3.V kratkem nameravam kupiti volan za ps3 z menjalnikom...Kaj mi predlagate?Pa kako je s tem da sam naštimaš za kaj se kakšna tipka na volanu uporablja.Ne nameravam zapravit za opremo veliko denarja potem pa ne bom moral le te uporabljati ker mi tipke ne bodo na roko padle.HVALA ZA ODGOVORE

Link to comment

O volanih je bil pred kratkim v Jokerju en članek, pri tem velja več denarja več muske, razlike so predvsem v materialih plastika vs. kovina, guma vs usnje... nastavitev gumbov je pa odvisna od igre, logitech ima glede na ceno kar solidne izdelke... kot rečeno poišči

Jokerjev članek :beer: eno ali dve številki nazaj...

post-101-14477101936_thumb.jpg

Sneti godrnja, ko se zaradi nagrmadenih računalniških in konzolnih volanov komaj še premika po svoji igralski kajuti. Boljše volje pa postane, ko se spomni, da je avtomobile v številnih resnejših dirkačinah z njimi šofiral tako vzdušno, da je na riti domala čutil potrzavanje šasije, v nosu vonj bencinskih hlapov in v ustih mrčes.

post-101-144771019357_thumb.jpg

Thrustmaster T500 RS

post-101-144771019353_thumb.jpeg

Logitech G27

post-101-144771019341_thumb.jpg

Logitech G25

post-101-144771019347_thumb.jpg

Driving Force GT

post-101-144771019344_thumb.jpg

Logitech Driving Force Wireless

post-101-14477101935_thumb.jpg

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.