Skoči na vsebino

PS3 DODATKI (tipkovnice, ploščki, polnilci, USB naprave...)


megli

Priporočene objave

Gost kamiKaZaA

Imam to kamero in ko snemam sebe se vidijo mrtvi piksli :puppy:

Ali še ima kdo morda takšne težave, ali pa je z mojo kamero kaj narobe.

Kar se tiče igre je zelo zanimiva, slabost pa je da je v komletu samo en komplet kart, potrebna pa sta dva ( sej tudi z enim kompletom kart gre igrati, samo to pol ni to)

Link to comment
Gost kamiKaZaA

Vidim, da vas ima kar dosti na tem forumu kamero. Kaj mi res ne more noben odgovorit z DA ali NE -> DA tudi moja kamera ima mrtve piksle ( zelene in modre pike na določenem delu ekrana ) ali pa NE moja kamera nima mrtvih pikslov ( ko se snemam se vidim normalno brez OŠPIC ( zelenih, modrih) na OBRAZU.

Link to comment
Gost kamiKaZaA

:hyper::tepen:

Problem je sledeč. Kamero sem neso v trgovino, pa ker se prodajalec BIG BANGa na to ni spoznal, sem ga prosil za telefonsko od PLAYSTATION SLOVENIJA ( katera je bila predkratkim na NETu ), ker tudi te ni mel mi je dal telefonsko od BIG BANG centra v LJ in ker tudi tam niso meli pojma so mi dali telefonsko od PLAYSTATION SERVISA, kličem tja pa človek sploh ni vedo kaj sploh EYE KAMERA je :doh:

Kot kaže bom moral v BIG BANGa nest pa naj oni sprobajo drugo kamero, ampak bojim se sledečega, da bo kamera stala tam mesec dni, pol pa mi jo bodo vrnili in rekli JA PA SEJ DELA. :bringiton:

Zato bi mi na tem forumu lahko marsikdo pomagal, če bi mi dejal da na kameri ni MRTVIH PIKSLOV -> V tem primeru bi ZAHTEVAL novo kamero. ZDAJ pa žal ne morem :crybaby:

Link to comment
A IMA KDO TO IGRO OZ. ČE JO IGRA? NE ZNAM SE ODLOČIT, ČE BI SI JO KUPIL!

Jaz jo imam .. nevem no, nahitro sem se jo naveličal, ker pač neznam dobro igrati teh iger z kartami. Nekje na netu sem tudi dobil skenirane dodatne karte, Jih moram sprintat z Foto printerjem.. Baje da kamera zazna tudi doma sprintane karte. Seveda morajo biti pomojem kvalitetno skenirane in sprintane.

Nevem no .. vem sporočim (upam, da to ni nevem kako "piratstvo") :)

Xbox 360 Gamertag: Ever SLO

PlayStation 3 & PSP Account: Ever_US

Nintendo Wii Friend Code: 1199-3843-9490-3105

Link to comment
ANDURIL H V A L A za odgovor. Sem preveril v ČRNI LUKNJI prek spleta, pa jih res imajo.

KOPER glede same igre me pa zanima, če jo lahk zrihtaš kaj cenej, če lahk pa saj veš, sem dolžan :beer:

Vse dobiš pri meni ceneje...zs! ;):beer:

Če to ni namigovanje na piratstvo...

Dej Travar ogni se mene prosim, sploh na teh straneh...jaz imam trgovino, tko da piratstvo imaš ti v glavi! OK?????? Lahko bi že vedel, da piratov za PS 3 še ni in me niti ne zanimajo... :doh: :crazy:

cat1972 ti se kar javi...za vse kar rabiš ni blema...Fantje do 10 februarja pričakujem pošiljko Unreal Tournament 3 in dualshock 3 kontrolerjev tako, da kogar zanima na zs! Ugodno!!!

Link to comment
LoL travar se vidi da si iz pod Kamna :lol:

Kolko bojo dualskocki?

Opica... vem da se ne da piratizirat PS3 iger na medijih. Vendar v tej temi je nekdo že parkrat omenu da se da Eye of Judgement karte "sprintat" in uporabljat.

Sprintas? ^^

Pa z nekim prebarvas pa je ... ^^

To ni fuckin' piratstvo zate?

Kamen ti je v glavi namesto mozga.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.