Skoči na vsebino

PS3 DODATKI (tipkovnice, ploščki, polnilci, USB naprave...)


megli

Priporočene objave

za pirate je odgovor NE nekateri pa pravijo da ima ekipa PARADOX (nism sigurn) ISO loader s katerim loadaš te ISO-te ki jih potem igraš s trdega diska

ČE bi kdaj hotel vgraditi v ps3 ti dam še eno priporočilo:

- NAJ SE vrti pri ISTIH obratih kot PS3-jev (mislim d je 5600 rpm/ al kr je že )

- Naj nima večje kapacitete kot 500gb

-be happy! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

FreshPant5.png
Link to comment
Mal je problem glede formata kr imam na voljo le NTFS opcijo in o FAT32 ni sluha. Če podpira sam 500 gb mi ostale polovice nebo zaznalo ? In kako spravim potem na enake obrate kot jih ima ps3. Sicer če ni format ntfs baje ne gre imet gor večjih datotek od 4 gb ali nekako tak.

Maš 3 opcije;

Opcija 1 (zunanji disk)

Kupiš 3,5" disk v ohišju, ga formatiraš na FAT32 in priklopiš z USB na PS3. Tu je izbira tvoja kakšen disk boš mel. Teoretični limit FAT32 je 8 tera tako, da ne skrbi, da bo prevelik in bo šlo kaj v nič. Disk bo prepoznan kot zunanji disk in nanj ne boš mogel shranjevat stvari (instalacije iger, savi, etc.). Lahko pa bereš z njega musko filme in te reči.

Opcija 2 (notranji disk)

Kupiš 2,5" SATA disk in ga vgradiš namesto originalnega. To je seveda dražja vrjanta (glede na prostor). Če boš to vrjanto moreš kupit disk, ki se ne vrti hitreje od 5400 (to je lastnost diska), je velikosti 2,5" (in višine 9,5mm). Disk je prepoznan kot interni in formatiran (ga bo PS3 formatiral) na specialen format, ki ga ma PS3. Vse deluje običajno.

Opcija 3 (zunanji disk, ki se obnaša kot notranji - odsvetujem neizkušenim)

Prostorsko in funcionalno najugodnejša vendar najbolj komplicirana (kakor za koga). Kupiš 3,5" SATA disk in kabel ki gre iz 2,5" SATA na 3,5" SATA. Vzameš ven originalen disk in novega 3,5" preko SATA kabla priklopiš na PS3 (na vodilo od originalnega). Disk mora biti SATA to je pa tudi edini pogoj. Disk je prepoznan kot interni in formatiran (ga bo PS3 formatiral) na specialen format, ki ga ma PS3. Vse deluje običajno. Preizkušeno deluje do 1 TB.. verjetno več sam nisem še nikjer videl v praksi.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Mal je problem glede formata kr imam na voljo le NTFS opcijo in o FAT32 ni sluha. Če podpira sam 500 gb mi ostale polovice nebo zaznalo ? In kako spravim potem na enake obrate kot jih ima ps3. Sicer če ni format ntfs baje ne gre imet gor večjih datotek od 4 gb ali nekako tak.

ne nisi razumel...

1Tb prebere... sam je priporočeno zaradi ps-jovga systema da na voljo ni prveč spomina saj ps ne pozna fragmentacije...

1tb lohko komot daš nutr sam ni lih priporočeno.

zunanji disk je lahko katerikoli :beer:

FreshPant5.png
Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

se strinjam tudi jaz... cenovno in kvaliteta je to to... drugega za ta dnar ne boš dobil... sploh pa ne take dobre kvalitete.. še thc certifikat majo... udarni so zelo ter čisti tudi.. meni že 2 leti služijo kot morajo brez težav...

od tu dalje ti pa samo priporočam reciever z trueHD DTS itd itd... in en spodoben komplet zvočnikov.. katere nabaviš vse posebaj :D samo tu so že cifre potem :D haha

Link to comment

Zdravo,

glede na to da imam stare joysticke za ps2, ki jih noben ne uporablja sem se odločil da si naročim converter ki omogoča igranje z joysticki za PS2 na PS3.

Zanima me, ali je dovolj konverter vključiti v usb ali je potrebno narediti še kaj dodatnega da bo moj ps3 to podpiral.

V naprej se vam zahvaljujem za odgovore.

LP

Leo

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

A kdo tukaj ve kako priti do dodatnih kart za to igro? V črni luknji sem pogledal na spletni trgovini ni več nič gor, amazon.co.uk, GAME in podobne spletne EU trgovine nimajo pa popolnoma nič na zalogi... ameriški amazon pa noče poslat k nam :) ima kdo kak predlog prosim? Vnaprej hvala...

Link to comment
>http://www.enaa.com/oddelki/racunalnistvo/izd_632_610046_Logitech_zvocniki_X540

Tile zvočniki bi bli vredu? Spodaj piše : Priložen adapter za igralno konzolo. Mogoče ve kdo če je še vedno 5.1 zvok al stereo?

Od logitechovih pride v upoštev izključno Z5500, kar se tiče surround.

Link to comment
]
>http://www.enaa.com/oddelki/racunalnistvo/izd_632_610046_Logitech_zvocniki_X540

Tile zvočniki bi bli vredu? Spodaj piše : Priložen adapter za igralno konzolo. Mogoče ve kdo če je še vedno 5.1 zvok al stereo?

Od logitechovih pride v upoštev izključno Z5500, kar se tiče surround.[/quote:3tuh2arh]

Ja kupim si naj z5500 pol pa da stradam. Pač z5500 niso opcija sedaj ko je recesija. Povejte mi priporočila? če je kaj cenejse ko se obnese na ps3 in ni z5500 in je kljub temu surround...če ni cenejšega bomo pač šparali malo....

fuRh7384133640.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.