Skoči na vsebino

PS3 DODATKI (tipkovnice, ploščki, polnilci, USB naprave...)


megli

Priporočene objave

Jaz pa si mislim zdaj na koncu avgusta kupiti playstation 3 pa sem se že malo začel pripravljati...Za začetek me zanima ali je nadzor možen preko tipkovnice in miške?Kaj priporočate ter ali priporočate kaj takšnega kot je

Sony Playstation 3 fragFX Controller ter kje to kupiti?

Link to comment

Jah nevem res kako se bom navadil..Recimo bi bilo pomoje dobro imeti tipkovnico in miš pri kaki igri kot je call of duts 4 ali pa kaj takšnega?no pa dajte povedati kako hitro ste se navadili jodticka pri ps3?oz. ga obvladate pri igrah fps tako kot če bi igrali z miško?

Link to comment
Nedavno nazaj so se igralci Halo2 z joypadi pomerili proti igralcem z miškami in tipkovnicami in izid je bil skorajda izenačen ;)

To zato, ker so vsi nadrkani s ploščkom in ker je Halo 2 spisan z xbox pad-om v mislih ;)

Probi ti kakšen Quake 3 igrat s ploščkom prek neta al pa lana. Tut po letih vaje novš kos mal bolšim igralcem z mišaki & tipkali :ihih:

Link to comment

Ja odvisno kake špile nameravaš igrat. Za večino tipično konzolaških žanrov (razne arkadne dirkačine, ploščadne arkade, športovščine, itd.) je plošček ne le dober, ampak priporočen. Če te pa bolj zanimajo FPS-ji pa kake strategije (če se ne motim nima PS3 zaenkrat nobene), bi bla pa tipkovnica in miš kul, če špil to podpira. V bistvu je na PS3 edin napovedan špil v kateri bo omenjena naveza prišla do izraza zaenkrat le Unreal Tournament 3, koker vem.

Link to comment

Kaj jamrate. Edino dobro, da microsoft in sony ne pustita uporabo tipkovnice in miške v igrah. Enostavno ni pravično, če igraš prek neta in bi nekdo imel tipkovnico in miško in bi te nekako posiljevali, da udobje kavča zamenjaš za tipkovnico in miško, da bi sploh dobil ker frag. Sicer sony je že popustil epicu, upam, da bo to izjema kot pravilo. Microsoft pa je že večkrat povedal, da tipkovnice in miške v igrah ne bo pustil, prav iz zgoraj omenjenega razloga.

Konzole so pač konzole. In vsak se je še navadil na plošček in mnogo iger je dokazalo, da se fspje čist lepo, da igrat tudi na ploščku.

Link to comment

kaj pa tista tipkovnica brezžična bluetooth tipkovnica od logitecha za ps3? jo ima kdo? a mislite, da bi se dala povezat na prenosnik, ki ima bluetooth?

zadnjič sem jo nameraval kupit v BB, a sem se premislil, ker nisem vedel za kaj bi jo sploh uporabljal. za tista dva sporočila, ki sem jih napisal in jih še bom na ps3 je dost tudi usb. :lol:

Link to comment
kaj pa tista tipkovnica brezžična bluetooth tipkovnica od logitecha za ps3? jo ima kdo? a mislite, da bi se dala povezat na prenosnik, ki ima bluetooth?

zadnjič sem jo nameraval kupit v BB, a sem se premislil, ker nisem vedel za kaj bi jo sploh uporabljal. za tista dva sporočila, ki sem jih napisal in jih še bom na ps3 je dost tudi usb. :lol:

Ako je tisto res BT klamfalo, pol ti bo delalo tudi na laptopu. Fora je edino, da ce imas Toshibin BT sklad, pol ne bos mogel namestiti logitechovega swja imenovanega setpoint al nekaj takega. Fora njega pa je, da si potweakas tipkovnico in da ti kaze stanje baterije. Ce uporabljas Widcommom ali MS sklad, pol teh problemov ne bo.

(:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.