Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Danes bo PSN nedosegljiv!


cR7`

Priporočene objave

joj pol pa saj če kdo ve kje bi dobu PSN Card pa ne mi ebaya k nimam paypal racuna pa fotr mi ne dovoli z kartico, brat mi dovoli da prek njegovga racuna nakazem dnar samo noben prek ebaya noce tko, pa če vi veste kaksno trgovino ki bi mi tako prodala? Pa da bi mi pin po email poslal

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Dejte mi prosim povedat, kako je s temi igrami na PS Store-ih. Npr. Outrun je baje na nemškem Store-u, na ameriškem ga pa ni. Ali ponavadi igre pridejo v vse trgovine (s kakim zamikom)? Ker sedaj ne vem, ali naj še malo počakam in upam, da ga ugledam tudi v ameriški trgovini ali naj kreiram še en nemški račun samo zaradi Outrun-a?!? :wtf:

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • vrhovni
Ker bo kmalu postal latnik PS3 me zanima nekaj glede teh accountov. Kolikor berem je potrebno narediti amerskega ce zelim dostompati do demov in podobnih stvari. Lahko naredim tudi slovenska in prek amerskega potgnem zadevo dol, igram pa na slovenskem?

Točno tako kot si napisal. ;) Priporočam ti še, da si narediš tudi UK račun.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Kot zgleda, so mi suspendali konzolo po sele 2 dnevih uporabe (ne delata US in UK PSN accounta). :)

Sicer niso napisali zakaj, ampak predvidevam, ker sem napisal kr en US naslov in se ta mogoce ni ujemal z Entropay virtual Visa naslovom? Nimam pojma.

Se je komu zgodilo kaj podobnega? Error je 8002A231.

Link to comment

Kot kaže te je nekdo prijavil, da se ne obnašaš lepo...

link

Ok, I just got this error and I have some information.

First, I sent the email like they tell you to do and got the same auto-response everyone gets saying it'll take up to 48 hours, etc. Then I decided to call Sony anyways. After a couple tries, I got in contact with someone who knew what they were talking about. He told me it's a suspension. In my case, someone had filed an abuse report against me. He told me, since this is my first offense, it's a suspension of 1-2 days.

Note: The report was filed in error or to piss me off because I know I'm never abusive. I don't even have a mic. Probably someone on CoD4 got mad that I ended a game or some bull. In other words, be careful. People can file reports against you for no reason and, apparently, Sony has no way to tell if it's made up.

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.