Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Danes bo PSN nedosegljiv!


cR7`

Priporočene objave

  • Pred 3 meseci ...

Dear playstacionarji!

Pod kremplje mi je uletel PS3 s ponudbo, ki je nisem mogel zavrniti. Zdaj bi si nabavil Wipeout HD (z dodatkom) s PSN storea in me zanima, če je dovolj, da na kaki strani, ki prodaja kode, ala http://cheapxboxlivecodes.com/psn/plays ... -cards-uk/ vzamem nekaj za 20 funtov in je potem to to.

V bistvu se bojim samo, da ni kakšna fora, da so kode zaklenjene na regijo accounta in da je treba imeti pravilno naštiman PSN account, da bom lahko dobil in vnovčil točke. Svoj PSN ID sem namreč ustvaril že leta nazaj s PSPjem in pojma nimam, če so kake nastavitve prave za kupovanje, ali ne. Lahko sploh kaj zaserem, če kar kupim in poskusim redeemati, ali je treba najprej account na poseben način setupat?

Link to comment

Trgovina ne deluje, če imaš ustvarjen psn id pod regijo Slo.(nekaj se govori, da bo še letos delovalo)

Na voljo imaš torej samo: de,usa,uk,hk ampak potem moraš tudi kupiti tako karto z enako oznako(usa,uk,...)

...aja, pa to in to je obvezen nakup. :D:D

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Sem ustvaril UK account, da bom ziher, vnovčil točke in že zdownloadal. :rock:

Sux working on sundays, though. :sweat:

Drugače pa hvala še enkrat za pomoč. Ugh, glede iger, sem roko na srce orenk nezainteresiran za karkoli razen Wipeout. Pač, t.i. mainstream ekskluzive me na obeh konzolah skoraj ne ganejo. Na X360 sem sicer Halo fan, a tu se nekako konča in vsi ekskluzivni moderni hack'n'slashi, avanture_semi-streljačine, čisto klasične streljačnie in pa simulacije vožnje - žanri, v katerih v glavnem tekmujeta dve konzoli to generacijo, so mi dokaj meh.

No, imam pa par kolegov, ki že furajo PS3 (saj sem ga že imel sposojenega prej od njih), tako da ko me prime, bom že nažical kak tak main naslov, pa da vidim - je pa res, da me po demotih nič ni pritegnilo sploh.

Itak pa, od nekdaj pravim, da bi PS3 imel samo za Wipeout. In zdaj sem dobil za tako ceno, da sem dal manj kot toliko, kolikor cenim sam Wipeout HD. Tako da tudi če nič drugega ne taknem, je že kul. Če pa pade še kaj dobrega, pa toliko bolje. :rock:

Also, WTF, pri sonyju so budale. Nimajo demota od Wipeouta na storeu?!? 1080P@60HZ+igralnost, ki so jo avtorji dodelovali leta. Če to ni paradni konj za Store, Sonyja in industrijo nasploh, potem ne vem.

Also, SCEE je shutdownal Studio Liverpool. Fak, ne vem, kaj reči... :crazy::no_no:

Link to comment

Zdravo!

Odkar sem letos nabavil PS3 pa do zdaj sem kupoval stvari prek PS Store USA z Viso Electron, zdaj pa mi stvar kar naenkrat ne deluje več. In sicer, ko hočem nakazat denar v psn wallet dobim sporočilo, da denarja ni šlo nakazat (nekaj v stilu "The funds could not be added to your wallet"). Čudno mi je predvsem zaradi tega, ker nisem nič spreminjal billing informationa ali česarkoli drugega in tudi, ker (kot sem napisal) mi je do zdaj delovalo brez težav.

Ima kdo podobne izkušnje/težave?

Link to comment

Z viso electorn so težave.(baje zato, ker jo lahko dobiš pod 18 leti...in se tako izognejo kakim težavam)

maš na ebayu in veliko teh trgovin, kjer lahko kupiš psn card v vrednosti 20 ali 50$ ali gbp in si potem to naložiš na psn račun.

poišči po forumu, saj imaš to že omenjeno.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Hm, nisem vedu kam bi dal ta uprašanje, pa bo šel kr sm. Sej je vseeno:

Frend je praviv da je bral tiste novice k jih pol dobivas k registreras svoj ps3 al whatever, no njeke naj bla novica da bo nov fw, ki bo podpiral .mkv file. A se kdo kj ve o tem, kr sm probu dele najdt na netu pa mi ni ratal :o?

Link to comment
Ja vem, sej lih zato :P.

Drgač pa ne, baje niti ni problemov :). Sam useen, kokerkol konvertaš izgubiš delček kvalitete, po možnosti je pol še večji file.. Uglavnm mn dela bi blo č bi loh ps3 direkt .mkv bral :).

Ga že imaš? ps3 mislim :)

Jaz ga dobim enkrat drugi teden (Slim 120gb, 2 igri invse kar je zraven za 200€ 3 tedne star :P )

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Jst se menim z enmu d ga u pondelk pridm iskat, sam dj na tazadn mesič ni odpisu :/. Drgač pa zadeva 120gb slim, ena igra (army of two), dva mesca star, z tri leta se zgodi garancije in dvema dualshockoma3 za 290€ :).

Pred tem sm mel še dve huude varjante, sam sta oba nehala odpisvat predn smo se sploh kej ornk zmenil :/.

Drgač mi je pa tvoj deal tud zlo všeč :D.

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...

doh...

Q: Can we have a progress update on cross game chat and any other features that will be available for PlayStation Plus subscribers? – xKOROSHIYAx (PS+ FAQ post)

A: I don’t have any progress updates to share at this time, but I can tell you that we’re listening to the things you want and whether or not we can release them now, we take all of the features you’ve been asking for seriously.

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 8 meseci ...

Danes šraoufajo PSN:

PlayStation Network isscheduled to undergo routine maintenance today, Thursday, September 8th, fromabout 9am until approximately 11am Pacific Time. During this time, the PlayStation Store,registration and Account Management will be inaccessible, including thepassword reset process. While some users may experience difficulty signing into PSN, the majorityof consumers will be able to play online as well as sign in to external sitesthat require PSN authentication (like this one).

Stay tuned to the PlayStation Twitter feed forup-to-the-minute updates and a notice when maintenance has concluded.

We apologize for anyinconvenience this may cause.

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Torej imam eno težavo. Učeraj sem kupil na psn storeu uncharted 2 mape. Vse lepo in prov, zlovdam, instaliram in ko pridem v igro, mi napiše, da jaz tega dodatka še nimam, ampak sem to kupil in instaliral. Zdaj pa ne vem kaj je narobe. Neki sem bral na netu, da je lahko problem, da se igra in dodatek, regisko ne ujemata. Ampak mislim wtf? kera bederija, kako pa jes nej vem, kje je igra bila kuplena(igra je rablenja), če je to krivo, da mi ne sprejme dodatkov. Zdaj me pa zanima kaj naj naredim, če se sploh kaj da narediti?

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.