Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Danes bo PSN nedosegljiv!


cR7`

Priporočene objave

Ja, PSN je zastonj, za online igranje, demo igre... Dodatke in igre pa lahko kupuješ s PSN karticami, če pa imaš slovenski račun, pa lahko plačuješ z mastercardom. Finta PSN+ je, da imaš določene igre, dodatke, itd... brezplačno, stane pa približno 50€ na leto. Problem je, da PSN+ ne moreš imeti na slovenskem računu.

miham.png
Link to comment

sm kupil nov PS3 slim 320 gb Uncharted 3 bundle (za 239 evr.) in me zanima,

1. kako igro loadaš na disk?

2. pa za HDMI kabel me zanima - so vsi hdmi kabli podobne kvalitete, ker koliko sm gledal so cene čist različne...npr. pri Playgamu dobiš hdmi 1.4 3D podpora 3 metre za 5.90 http://playgame.biz/product_info.php?products_id=2979

http://playgame.biz/advanced_search_result.php?keywords=hdmi&sort=4a&page=2

samo informativno sem šel tudi v naš ''ko žafran drag'' BB... tam majo 3-metrskega za 18.90 :banghead: mi je pa rekel ta prodajalc v BB, da so njihovi ''taprave'' kvalitete in da ljudje najprej kupujejo poceni hdmi kable pa kao niso zadovoljni, in pol vsi pridejo v BB po njihov kabl, ki je seveda nekajkrat dražji od ostalih.

hvala za odg.

Urejano od jklč
Link to comment
Kak misliš loadaš na disk? Se ponavadi te igra sama vpraša,če hočeš naložit na disk za hitrejše nalaganje igre. :)

Glede kabla pa-ne nasedaj prodajalcu v BB.;)

že vse jasno, vse1 hvala za odg.

...v BB pa itak ni za hodit. Mi ni jasno kdo sploh kupuje tam...:duh:

Urejano od jklč
Link to comment

še nekaj me zanima - zakaj slika med animacijami potuje po ekranu z zamikom - sem na youtubu gledal tudi pri ostalih igrah in sem pri vseh opazil, da se slika po ekranu giblje z zamikom (pri ps3, pc in xbox-u). A je to posledica slabega framerate-a (FPS), a bo s hdmi kablom tud gibanje slike bolj tekoče?

Urejano od jklč
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
še nekaj me zanima - zakaj slika med animacijami potuje po ekranu z zamikom - sem na youtubu gledal tudi pri ostalih igrah in sem pri vseh opazil, da se slika po ekranu giblje z zamikom (pri ps3, pc in xbox-u). A je to posledica slabega framerate-a (FPS), a bo s hdmi kablom tud gibanje slike bolj tekoče?

Pr meni se to ne dogaja:o

Link to comment
še nekaj me zanima - zakaj slika med animacijami potuje po ekranu z zamikom - sem na youtubu gledal tudi pri ostalih igrah in sem pri vseh opazil, da se slika po ekranu giblje z zamikom (pri ps3, pc in xbox-u). A je to posledica slabega framerate-a (FPS), a bo s hdmi kablom tud gibanje slike bolj tekoče?

Kater monitor/TV imaš, verejtno ti ta "lagira", sploh, če je enako iz treh različnih naprav.

BessieSABU.png

Link to comment
Kater monitor/TV imaš, verejtno ti ta "lagira", sploh, če je enako iz treh različnih naprav.

imam samsunga led tv full hd 40'' - s tem ne bi smelo bit težav...predn sem priklopil na hdmi sem opazil veliko lagiranje pri uncharted 3 (z scart kablom) - ko sem igral preko hdmi, je ta težava izginila...ampak pri nekaterih igrah se pa to tud kljub hdmi dogaja, tako da mislim da je težava z igrami (oz. v tem kako so narejene)...da ne bo pomote-to lagiranje ni izrazito, ampak se opazi...

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...

Ker sem novi v PS3 svetu imam težave, tudi brez njih ne gre.

Kupil sem rabljenega in je bil na njem nasnet nek program(multiman), tega sem zbrisal(s pomočjo trikotnika).

Ko se želim prijaviti na internet gre vse skozi, tudi skozi test, toda ko se želim prijaviti na PSN mi napiše Dns error (80710101). Po internetu sem gledal, da je potrebno resetirati modem (router), ter PS3. Probal sem tudi format, toda še vedno ista napaka :headscratch:... Ker seveda ne želim biti pirat ne bi rad bi prikrajšal za funkcijo interneta, prosim da mi pomagate.

Hvala!:thumbsup:

Link to comment

Najprej si naloži uradni FW iz USB ključka, malo pobrskaj po navodilih za nastavitev mreže, poglejm kako imaš nastavljen router, za začetnike je najbolje, da je ima nastavljen DHCP brez kakšnih dodatnih filtrov in zaščit, kasneje lahko vklopiš WEP ali še bolje WPA. Drugače se je pa te dni meni nekajkrat zgodilo, da se nisem mogel prijavit in danes tudi uradno po 16h šraoufajo PSN.

V primeru, če je konzola banana dobiš drugačno sporočilo.

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Nekaj sem prebral o accountih, addonih, downloadih itd.

Če jaz kupim fifo 13 v game.co.uk bo to UK verzija? Torej moram obvezno imeti UK account in ne slo/US ce cem kdajkoli kasneje kupiti tudi kaki addon za isto igro? A ta igra gre sploh pognati na SLO računu?

Določeni posti so zelo stari. Ali dane še vedno ne deluje HOME, Store in ta shitz na SLO Računah? :no_no:

http://si.playstation.com/terms/playstation-network-service-availability.html

Kaj to pomeni? Fifa 12, fight night championship je gori?

Urejano od Sawyer
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Določeni dodatki in PSN igre so regijsko in/ali profilno zaklenjeni tako, da jih ne moreš uporabiti z drugim računom kot s tistim s katerim je bil dodatek igra kupljen. S celotnimi igrami kupljenimi na PSN do sedaj nisem imel teh težav razen pri beta testiranjih za Dust in Counter-Strike, ki sta vezana na PSN+ na USA računu.

"Težavo" imam tudi z Walking dead, ker ne morem kupiti 3 dela na slo računu, ker imam prva dva iz USA PSN...

Igre na ploščku razen ene (Persona 4 Arena) so regijsko odklenjene problem je pri dodatkih. Pri nekaterih igrah moraš dodatek kupiti z računom za regijo za katero je bila igra kupljena, po navadi dodatki delujejo tudi na drugih računih, včasih pa tudi ne.

Uncharted (se mi zdi da cela serija) je imel te težave, dodatek za UK verzijo igre si moral kupiti na Uk računu, kako je z GT5 in fifo ne vem, znajo pa biti multiplayer dodatki vezani na profil in jih lahko uporabiš samo s tistim s katerim je bil kupljen.

Očitno so prodajalci v Uk s svojimi cenami trn v peti ostali EU in so zdaj začeli s temi forami, da imamo Uk verzijo iger in UK.

@www.Goblin.si: če je stranka kupila dodatek na Uk PSN in ga ne vidi na slo računu ni variante, da bi to usposobil

@Sawyer: malo pobrskaj po netu kako je z verizjami fife, če ima uk svojo, potem je morda bolje kupiti EU verzijo, da nimaš zapletov z dodatki.

Home na SLO računu še ne deluje, morda nekoč...

Store deluje in ima večino vsebine enake Uk, minus filmi

PSN+ je tudi na SLO računih

Načeloma s SLO računom ne izgubiš nič bistvenega Home je zanimiv, imaš tematska področja zastonj igre in lahko se družiš z uporabniki iz iste regije kot je tvoj račun, porabiš pa ogromna časa za to namesto da bi igral igre ;)

Filmov pa itak ne moreš kupiti iz nobenega računa, razen, če uporabljaš tuje proxyje...

Jaz imam tri račune USA še iz časov ko ni bilo SLO PSN, marsikaj pride prej in cenen so nižje, Uk za nakupe dodatkov, Uk zaklenjene igre in SLO primarni račun odkar nam je na voljo, žal sem moral pustiti vse trofeje, ki sem jih dobil na USA računu tam, ni možnosti prenosa med računi...

BessieSABU.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • N7
Omislil bi si PSN + račun, pa me zanima še nekaj stvari glede zastonjskih

iger, ali ima prenešena igra rok trajanja, se baza iger povečuje ali so

vsakič druge igre?

Kateri PSN + se bolj splača kupiti EU, USA ali UK?

Hvala

bessie bo pravi naslov za tole. sicer pa mislim, da se baza povečuje, acc pa lahko omisliš kar slovenski.

ozi_SLO.png

Link to comment

Je nekaj razlik med USA in EU PSN plus ni pa bistvena, pač kaka igra kje manjka. Igre so na voljo določen čas, če jo potegneš dol je na seznamu tvojih DL jev in jo kasneje lahko ponovno potegneš in ti je na voljo dokler imaš plačan Plus, če vmes ne plačaš, so igre ta čas zaklenjene (pod info igre vidiš kater račun je lastnik in do kdaj velja), če kasneje ponovno plačaš so ti spet na voljo vse pretekle igre, ki si jih že potegnil dol in vse, ki so takrat na voljo. Po določenem času, se stare igre na PSN umaknejo novim in jih ne moreš več dobiti, razen seveda, če si jih že prej, potem so na tvoji DL listi v tvojem računu in jih lahko ponovno vlečeš...

Načeloma pa je smiselno kupiti Plus za primarni račun, ker dobiš tudi avtomatsko posodabljanje in kopiranje shranjenih položajev v oblak.

Je pa ta mesec popust za Plus,tako, da se splača, če te zanimata vsaj dve igri, po moje ti s Plusom praktično ni treba več kupiti nobene igre, ker niti teh, ki jih dobiš na Plusu sproti ne moreš vseh podelat ;)

V tej temi sproti objavim, ko opazim kaj je novega na Plusu USA in EU TEMA: PSN Plus

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Predvidevam da vas je tu veliko takih, ki uporabljajo angleški (UK) PSN account. Zdaj me pa zanima, če je kdo izmed vas naročnik na PS Plus?

Nameravam se naročiti na PS Plus ker sem spoznal da je zadeva zakon, pa še letna naročnina bo dobila popust v kratkem, mislim da bo okrog 30 funtov.

Okej glavna stvar zaradi katere pišem:

Kako ste si zrihtali account ps plus? Nekajkrat sem skušal kupovati preko PS Store z Viso Electron pa mi ni delalo, tako da sklepam da tako ne bo šlo? Ali je sedaj kako drugače, res je da že dolgo nisem poskusil kaj kupit. Imate kakšen nasvet kako bi plačal (mogoče paypal)?

Če kupim PS plus ali deluje samo na master accountu, ali ga lahko kupim za svoj account (ni master)?

LP

Link to comment

Hmmm malo sem naredil raziskave in opazil da moraš imeti Master account če hočeš kupit Ps Plus. Damn. Master account pa ima brat, ki pa žal še ni star 18 tako da ga on prav tako ne more kupit. :no_no: Ob kreiranju accountov nismo ravno mislili na te stvari, na žalost.

Glede SLO Ps Plusa. Na žalost so vsi accounti še na UK, takrat še ni bilo možnosti za SLO account.

Verjetno je edina rešitev da naredim nov master account in grem na SLO. Razen če bo to imeli kaj vpliva na ostale accounte, kateri so vsi UK.

Link to comment
  • Pred 11 meseci ...
  • vrhovni

Če ima kdo slučajno težave s prijavo v PSN, potem je možno da mu je Sony resetiral geslo:

Sony Europe has reset the passwords for a number of PSN users as a "precautionary measure." The only problem is it forgot to tell people it was doing this, leading to panic as many inexplicably were unable to log in to Sony's online service.

Več TUKAJ in TUKAJ!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

.

We are aware that users are experiencing some disruption to the PSN service. To minimize the inconvenience we have suspended the “redeem voucher” functionality while we investigate further. Unfortunately this means that money cards, product vouchers, PlayStation Plus vouchers, PS3-PS4 upgrade vouchers and any other vouchers for digital content are not redeemable at this time. Other PSN features such as log in, online multiplayer gaming, PlayStation Plus trials, PlayStation Store (excluding voucher redemption), Trophies, messages, friends, etc are all available.

We apologize for the inconvenience and will provide an update soon.

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

Že vračajo PSN funkcije:

We have been working on the PSN service roll-out throughout the weekend and are continually increasing the availability of the voucher redemption functionality. The next phase of the roll out is to introduce the What’s New Activity Feed and Live Item in the Content Information Screen, which we will be able to update you on tomorrow. Thank you for your continued patience as we manage PSN to restore full service.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.